Споделена история от Семейство

Когато мъжа е без гласна буква
Здравейте, жена съм и съм омъжена имаме прекрасно дете.
Битови ама и ежедневието ми ме убиват. Останах и без работа.
Понякога ми е трудно с възпитанието на детето
Като нормален човек отивам при мъжа си да искам съвет, а той ми казва, че ако ми казвал каде греша ще съм се ядосва Ла и съм щяла да вдигам скандали. Обясних му, че аз искам критика, за да се надграждам. Неговият отговор тогава е, че аз съм вършела всичко много добре. Той се допитва до мен за бизнеса си. Оценявам го. Искам и се малко и той да е активен вкъщи. Не съм робот. Как да отцелея, моля дайте съвет.

Коментари

1.   Ами сама си си виновна и с моята положението е същото, кажа и къде греши, дори и сама да ме е питала почва едно цупене, а някой път и скандали. Защо тогава да си тровя нервите и да натварвам и двамата?

2.   И като поне засега си в къщи, използвай времето да се занимаваш с детето си, вместо да искаш съвети от мъжа си, потърси и прочети, в нета има всякаква информация, направи някакви промени в жилището, във визията си, няма да ти е скучно. Ако искаш да се развиваш, трябва да четеш. Извинявай, но по писането ти съдя, че не си от най-четящите.

3.   Като имаш, много свободно време, правете повечко секс, няма да ви навреди. Гледай да обличаш секси бельо и да се грижиш за формата си. Прави разходки из природата с детето. Имаш много варианти, просто действай. Къщната работа е за жената, мъжът трябва да работи и осигурява финансова сигурност.

4.   Прави са горните коментари, не работиш, а искаш мъжа ти да бил активен в къщи. Това какво ще рече като се върне от работа да ошета и сготви ли? Питаш го да ти изтъкне грешките за да се скараш с него от скука. Скуката се решава лесно с четене в интернет за нещата които те интересуват. Колкото до детето няма какво да му се притесняваш чак толкова всеки възпитаващ греши някъде, пропуска нещо и по това хората се различаваме.

5.   В кой век сме, че къщната работа е само за жената?
Това дете е и на двамата, и двамата трябва да го възпитават.

7.   Най-лесно ще решиш скуката си като си намериш любовник, който да те разведрява и освежава. Така няма да досаждаш и на мъжа си. В момента се занимавам точно с една такова като теб.

8.   Търси съвет от други.