Споделена история от Семейство

Тя е по-голяма от мен с 4 години и незная дали ще бъдем щастливи до край!
Уважение за сайта за споделени истории!
Доста време се чудех дали да споделя това,което ме вълнува и притеснява вече година ,но тук е възможно да прочета мнението на различни хора по възраст и пол.Аз живея сам и се влюбих във възраст ,която е над 40-те и съм щастлив с жената на моя живот ,защото и двамата сме на това мнение и смятаме живота да извървим до край с нея.Но тя е по-голяма от мен с 4 години и незная дали ще бъдем щастливи до край и няма ли да ни пречи всичко това .Тя също изпитва понякога срам от това,макар че външно никой не може да даде разлика в годините ни.

Коментари

1.   Здравейте!Нима може това да ви притеснява Помислете само колко разводи и несполучливи любови и семейства се разтрогват макар и жената да е по-малка от мъжа.Аз мисля,че това никога и за нищо на света не би ме притеснило след като се обичаме и уважаваме ,какво са 4 или повече години дори .Има ли уважението и обичта това най-малко трябва да ви притеснява.А вие казвате ,че и това не личи ,ами една жена обича ли та тя още по-красива според мен.Обичта и уважението идват не от възраста а от душата на човека и смело напед .Желая ви късмет и любов до край с тази жена

2.   честно да ти кажа щом ти си над 40 защо да те притеснява
това са само 4 години
ти какво искаш мацка на 20 години и пак да се притеснявяаш ама тогава и разликата ще е видима
живей си живота щом си влюбен

3.   виж какво, обичай си жената за любовта няма вьзрасти. да не ти пука от хората винаги щесе намери някой да "каже " нещо.Познавам семейство жената е по-голяма с 8 год иимат прекрасни 26 год брак.

4.   Благодаря на всички наистина много мислят като мен ,че няма значение възраста в любовта.

5.   Привет!Ама как може да те смущават годините ,това не е критерия за щастлив брак ,а какво са тези години .Глупаво е да правите проблем разликата в годините .Щастие и на двамата и внимавай с твоята колебливост друг да не я отмъкне още по млад от теб и тогава ще се увериш ,че си сбъркал с твоята мнителност.Щастие и на двамата

6.   ох-ох! навярно хиляди биха завидели за "проблемите ти " и мечтали за любовта Ви!!!

7.   Здр. това не трябва да те притесвнява - познавам хора с разлика в годините 22г. и живеят перфектно.
Годините (по точно разликата в год.) не са критерии за щастлив брак или съжителство.

8.   4 години проблем ли са, това е нищо на фона на цял един живот... Не се чуди, да не ти пука, да не мислиш че хората ще го забелязват... Пък и да го забелязват, ако ти си щастлив - дерзай!!!

9.   Вижте, възрастта няма никакво значение във вашия случаи.

10.   МИСЛЯ, ЧЕ ВЪЗРАСТТА ВЪВ ВАШИЯТ СЛУЧАЙ НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ. АЗ СЪЩО СЪМ ПО-ГОЛЯМА ОТ МЪЖА МИ С 3,5 ГОДИНИ, НО ТОВА НЕ ПРЕЧИ ДА СЕ ОБИЧАМЕ. ПЛЮС ТОВА 4 ГОДИНИ ВЪОБЩЕ НЕ СА МНОГО И НЕ СИ ЛИЧАТ.

11.   За любовта няма възраст, нито етнос. Аз съм влюбена в мъж, който е 8 години по-млад от мен, освен това е и турчин. За мен това обаче няма никакво значение. Радвайте се на любовта си и не се притеснявайте да се обичате такива, каквито сте. Желая Ви много късмет и щастие!!!

12.   Айде стига бе аз имам връзка с мъж на 25, а аз самата съм на 37 и какво? Годините са нещо относително. Обичайте се!

13.   Аз познавам жена, коята е по- голяма от мъжа си с цели 6 години. Но те са много щастливи и нямат проблеми.

14.   4 години-това не е проблем изобщо.
Наскоро ми се случи следното - познат ми донесе документ за превод. Дотогава не знаех точната му възраст (определях го на около 30-35).
В документа му по ЕГН-то разбрах, че е на 54!!!!
И досега не мога да се начудя и да повярвам, но - факт.
Така, че ЧОВЕК Е НА ТОЛКОВА ГОДИНИ, НА КОЛКОТО ИЗГЛЕЖДА - ЦИФРИТЕ НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ!!!!!

15.   Ей, горе главата и не му мисли!
Имам познати, при които дамата е по-голяма със 7 /седем/ години. Заедно са от 17 и все още са влюбени един в друг. А, иначе като двойка са страхотни-говорят си така все едно са гаджета от две седмици!
Успех и не забравяй, че за любовта граници няма! Всичко останало са човешки предразсъдъци!

16.   Уважение за сайта за споделени истории!
Доста време се чудех дали да споделя това, което ме вълнува и притеснява вече година, но тук е възможно да прочета мнението на различни хора по възраст и пол. Аз живея сам и се влюбих във възраст, която е над 20-те и съм щастлив с жената на моя живот, защото и двамата сме на това мнение и смятаме живота да извървим до край с нея. Но тя е по-голяма от мен с 2 години и незная дали ще бъдем щастливи до край и няма ли да ни пречи всичко това. Тя също изпитва понякога срам от това, макар че външно никой не може да даде разлика в години

17.   Колкото и банално да звучи, за любовта няма граници. А и каква е тази нищо и никаква разлика от 4 години. Семейни приятели имат разлика от 11 години, при това, дамата е по-голяма, но е страшно младолика и въобще не им личи. Въобще
не виждам причина за притеснение, нито от твоя, нито от нейна страна :) Живейте както на вас ви харесва, не както мислят другите, че е най-добре. :) Късмет за напред и недей да го мислиш въобще.

18.   №16 ти си №1 :D

19.   Няма как да разбереш преди да пробваш. Жена ми е по-млада с 3 г. и след 12 г. и две малки деца пак ми сложи рогата. Така че, възрастта не е фактор за щастие. Форума няма как да поеме отговорност вместо теб, ако нещата се объркат след време - какво ще си кажеш - ми те така ме посъветваха? Сам си поемаш отговорността. Направи така, както ще се чувстваш най-добре.

20.   Няма нужда да се поставям на твое място.. защото аз съм влюбена също.. и той е по-голям от мен, засичили сме се по клубове, на вън и т. н, но само сме си приказвали-нищо повече!! Всичко, което се върти около него минава през моите очи... а факта, че той е влюбен в друга, ме натъжава супер много! И въпреки това не съм се отчаяла да последно.. ръководейки се от мисълта, че за любовта, граници няма!! Възрастта ни най малко не бива да ви притеснява!! .. :)

21.   Гугъл транслейтър ли ползва за да напишеш тази "изповед"?

22.   За любовта няма граници! :) :) :)

23.   Няма граници за любовта! :) Бъдете щастливи и не му мислете. :) :)

24.   най-важното е да се чувстваш щастлив с човека до теб. Не мисли за никакви прегради като години и др. Любовта не избира нито по пол, нито по възраст. Хорските предрасъдъци могат само да ти навредят. Живота си е твой и той е само един. Живей го така както ти искаш и тогава ще бъдеш щастлив.

25.   За сведение имам две двойки познати, при които жените са със 7/седем/ години по-големи от мъжете си и хармонията и разбирателството помежду им са пълни. Така че изборът е твой. Когато ти се падне някое социално зло, и с пет години да е по-малко, пак ще ти трови живота. Късмет!

28.   От 4 години правиш проблем, все едно са 40. Звучиш като дете, а казваш, че си зрял мъж. Ами с такова мислене и аз не знам дали ще си ''щастлив'' докрай! Крайно ограничено мислене...
Щастието някакъв въпрос на математика ли е, че не разбрах? !