Споделена история от Семейство

Тълкуване на сънища
Здравейте. Ако някой може да ми разтълкува тези два съня ще съм му много благодарна. Преди около три месеца за първи път сънувах братовчед ми, който почина преди почти една година. Сънувах че отивам у тях на гости, за да видя майка му как е и той е там, и аз го питам как си бате Ицо, а той ми отговаря - Аз не съм Ицо аз съм Иван (Иван се казваше баща му, който също е починал). След това се събудих. Втория ми сън беше преди около две седмици. Сънувах, че батко ми седи на маса пълна с хора и има само едно свободно място до него. Имах чувството че тези хора са наши роднини, но не можех да ги видя добре. Батко ми ме погледна и ми каза с усмивка на лице - Ела седни до мен, запазил съм ти място. След това се събудих със страшно сърцебиене. Моля без глупави коментари. И аз не вярвах в сънища, но този втория много ме изплаши.

Коментари

1.   За да не те излъже някой ще ти кажа. Ако не ти каже Бог никой друг не може.

Врачки, съновник, зодии, всичко е лъжа и измама.

2.   Не мога да разтълкувам съня ти. Моят братовчед също почина наскоро. И аз го сънувах. Сънувам, че отивам във блока, където той живееше, той си има жилище на друг етаж там. Аз много исках да му отида на гости но той ми каза, че още не ми е дошло времето. Мисля, че вторият ти сън означава, че те вика при себе си.