Споделена история от Семейство

Безизходица!
Здравейте!
Аз и моят приятел с който живеем заедно от 5 години имаме проблем.
За момента живеем на квартира с брат му и още едно момче. Така се стекоха обстоятелствата. Бяхме само тримата, брат му се появи без да ме питат, той е по-малък от гаджето ми и от тогава започнаха проблемите. Живеем в апартамент с две спални, двете момчета в едната и ние в другата.
Ще нарека двете момчета с инициали за да е по-лесно,надявам се.
Братът на моят приятел ще изписвам с буквата В.
Другият ни съквартирант с буквата А.
Желанието което имам аз е да живеем само двамата, попринцип така ни е по-лесно защото спестяваме пари от наем и за момента не можем да си позволим закупуването на собствено жилище, но можем да си позволим да плащаме наем до 600лв, ако си направим хубаво сметката и можем да се отделим.
Докато живеехме само с А. нямаше никакви проблеми, той е много прибрано и подредено момче и въобще не се усеща присъствието му,но след като се появи В., нещата се промениха.
Разхвърля, не си пере дрехите, яде от храната ни без да пита... и преди да ме обвините в дребнавост, не се дразя че яде, а че никога не пита. Държи се все едно сме му длъжни за всичко.
Никой от момчетата не чисти и не ми помага с абсолютно нищо.
Всеки път когато се прибера от работа заварвам В. разхвърлял навсякъде, пуканки по земята, фъстъци, не мие след себе си,цялата маса е в пепел от тютюн и целият апартамент смърди на цигари. Бащата на моят и приятел и брат му се дразни,че постоянно се оплаквам от В. и че не го искам. Не издържам на напрежението, нямаме никакво уединение, даже секс не можем да правим на спокойствие. Да не говорим,че всички дрехи на В. са за пране и няколко пъти го хващам да влиза в нашата стая и да нарушава личното ни пространство и да си взима чорапи и боксерки от на брат си. Другият ни съквартирант се изнервя и казва,че такова чудо никога не е виждал и сега иска да се връща в родният си град. Когато казах на В. и му обясних,че и без това е време да заживеем с брат му сами, той ми отговори " и какво сега ще си делим апартамента на три ли?", не разбира,че не го искам. Работеше на добре платена работа, но след месец или два ще се върне на минимална заплата, най-вероятно няма да може да плаща наем сам. Баща им се е озлобил към мен и по-големият му син затова,че не искаме да помогнем на В. и даже беше казал че ще ни помогне да си купим апартамент, но ще трябва да потърпим В.,а сега обяснява как ще помага на В. а ние да се оправяме. Никога не съм искала помощ от никой и кого никой не ме е попитал имам ли нужда от нещо. Сами сме си намерили начин да живеем в по-голям град и сами сме си намерили апартамент, а сега излиза,че ние сме длъжни да дондуркаме брат му.Какво бихте направили на мое място.... благодаря!

Коментари

1.   Ще си изляза на квартира сама, може в една стая да е, със съквартирантка и ще ги оставя да правят каквото искат, който иска да им чисти, готви и т.н., да се оправят. Приятелят, ако държи на теб, да те последва, ако не- много му здраве.

2.   Зарязваш така наречения си приятел. Какъв ще да е тоя мъж, дето ще е ОК около гаджето му да се въртят още двама мъже и да сте като дядовата ръкавичка? Трима мъже и една жена. Това звучи като нещо друго, но не и като връзка между големи хора. На колко сте години, на колко е тоя брат, че и другия? Как не им е неудобно от теб поне малко? Как ще живеете млада двойка с още хора? Как пък на твоя му харесва това? Как на теб ти харесва да слугуваш на още двама?
Махаш се от там и да си гукат тримцата в апартамента. Твоят никакъв приятел не ти е, щом не му пречи и не те подкрепя.

3.   Ултиматум.
Или ще става мъж това братче копеленце и ще се оправя или си заминаваш.
Бащицата и брата да си дондуркат бебенцето пораснало щом искат.
След 10 или 20 години когато порастнат тримцата заедно, пак да ти се обадят.
Така както е тръгнало скоро ще трябва да “помогнеш” на братленцето и с прането и с готвенето и с парите и със секса.
Даа въобще не се майтапя, ще те накарат да спиш и с двете братленца, ще се изпокарат и накрая ти ще станеш виновна щото си курва. За десерт дъртия и той ще си поиска .

М22

4.   А защо не си направите четворка, gang bang? Така ти ще си презадоволена, а те ще почнат да подреждат след себе си.

5.   Аз не бих търпяла това за повече от ден.
Ако се наложи зарежи и гаджето си,заживей сама. Ти не си длъжна да храниш брат му.
Номер 3 и номер 4
Ако обичате пишете нормални коментари. Момичето има проблем а вие се подигравате.

6.   Аз съм на 25 години, а приятелят ми на 27. Брат му е на 21, а другото момче на 30. Като цяло мога да си позволя да изляза сама на квартира и няколко пъти казах, че ще го направя защото не издържам на цялата простотия...

8.   Мила, когато човек отправя заплаха, трябва да я изпълни, иначе вече никой не го взима насериозно. Подкрепям другите коментари, които те съветват да се изнесеш. Всяко семейство си има проблеми и странности, но ние като възрастни трябва да съумеем да се отърсим от тях. Животът не е лесен дори когато човекът до теб е на 100% с теб и те обича. Събери смелост и самочувствие и ще видиш какво ще излезе. Дано приятелят ти да те последва. Ако ли не, никой досега не е съжалил, че си е тръгнал от кофти връзка. А да се те поставя на първо място капризното семейство и да те пренебрегват е кофти връзка. Успех ти желая