Споделена история от Семейство

Преструва ли се или на истина е безразличен вече към мен?
Здравейте. Какво се случва с тези мъже и къде ние жените бъркам??? Значи с моя мъж сме от 7 години първите 3 години едвам издържах на психически от него тормоз, защото беше невъзможно ревнив,ревнуваше ме от въздуха дори и то най плашещото беше, че аз не му давах поводи. Яд го беше на мен някой като ме гледа правеше ме на виновна,дори,но аз много го обичам и затова издържам и до ден днешен на всичко. На 3-4 година имаше период в който не спря да закача и да се базика с всяка средната дори и беше пращал мили есемеси на моята първа братовчедка,с която всеки ден бяхме заедно и тя е женена за братовчед ми рода сме си. До колкото разбрах моя мъж я търсеше за любовница, въпреки че пред мен не спираш да говори лошо за нея. И тъка мина замина всичко аз още съм с него. Пие много на всичкото отгоре. Всеки ден преминава през някаква нова гадост с него, но търпях. Изтърпях всичко, но вече прекалява. Събрала та се в мен болка от всичко започнахме много, адски много да се караме за всичко и постоянно, но това което ме тормози и забелязвам, че той от 1 година вече изобщо не ме ревнува и не му пука сякаш за мен, нито ме ревнува нито нищо показва ми пълно безразличие, което мен ме убива. Преструва ли се или найстина му станах безразлична след всичко преживяно.

Коментари

1.   Значи ти е болка , че си му безразлична, а не че те е разигравал, че си търсил любовници и то твоя роднина? Сбъркана работа. Този е пълен нещастник, а ти си с робско мислене.

2.   Как може да е търсил твоя роднина за секс и ти да си още с него

3.   За жалост си във връзка с токсичен човек, който се е възползвал от бедния ти опит с мъжете или житейски като цяло и те е моделирал според собствените си възприятия.
Първо, това, че някой те ревнува не е знак, че те обича. Още при онова ревнуване от въздуха и въображаемите поводи за ревност е трябвало да ти светне лампичката, че този нещо не го бива.
Второ, това с братовчедката си плаче за директен шут. Не знам как изобщо си си затворила очите. Имах предвид, че може би, защото ти е близка, затова си научила. Вероятно има други, за които си в неведение.
Трето, тук чувства от негова страна няма. Има една послушна и наивна жена, която явно му трябва, за да се чувства той повече мъж. Разкарвай го докато е време.

4.   Мила, ти да не си мазохистка? Той е психично болен и нарочно те тормози с години. Първо те е тормозел заради други мъже, после ти е изневерявал, после започнал да пие.. Ти какво чакаш, да започне да те бие , да те убие с бой? Знаеш, в България всеки месец по две жени са убивани от приятелите си. И ти твърдиш, че го обичаш. А трябва да обичаш себе си и да се уважаваш. И никога да не допускаш тормоз от мъжа си. Той никога не те е обичал, просто те ползва за боксова круша, която да тормози. Бягай от него по най-бързия начин, ако искаш да си жива. И първо обичай себе си.

5.   Авторката-Здравейте, и благодаря на всички. Проблемът ми е че съм с него от 7 години вече и до такава степен съм свикнала с него, че направо ми действа като дрога. С караме ли се ми става лошо, нямам сили и кураж да го оставя.

7.   Ами казала си го точно - той е дрога. Ако не искаш да свършиш като наркоман поеми отговорност за собствения си живот и го напусни.