Споделена история от Семейство

Нашите откачиха като разбраха че съм спала с момче
Така... Преди ден нашите разбраха че не съм двствена и направо откачиха. Да на 14 но съм вече една година и половина с момчето и просто реших че той е човека. И сега за всяко нещо което не съм правила или съм сгрешило полочавам коментар като " Ми то ти само за секс мислиш. Те никога не са ме подкрепяли, винаги са били скиптични към мен и постоянно трябва да съм перфектна и тнн. И понякога ме е страх да им споделям нес е чувствам на място сред тях, като цяло имам чувството, че не ме обичат

Коментари

1.   E,добре,че не си обърнала резбата,защото щеше да е много по- страшно и нямаше да го приемат. На колко години е младежа?

2.   Рано си е, едва ли ще си само с въпросния. Имам приятелка също на 14 започна, сега е женена, просто ги е страх дали са се справили с теб, дали ще се пазиш. Дори и да си по-голяма, за тях си дете. Сега децата са много развити.

3.   И аз бих откачила ако 14 годишната ми дъщеря прави секс, вместо да си гледа домашните, но тяхното е прекалено. Просто да го приемат, така или иначе вече се е случило и няма какво да направят.

4.   Остави секса, обърни внимание на ученето, че каквато си неграмотна, и за секс няма да те търсят.

5.   Ами ти на тази възраст наистина за друго мислиш ли?

От година и половина си с него - това прави от 12-годишна!!!!!!!!! ХАхах
Смях момиче!

Рано ти е, много рано!

Секс се започва поне на 16 г. и нагоре. Иначе твойто е ненормално!

6.   Първо научи граматиката и след това прави секс . Само да не забременееш , че на 14 с аборт е страшна работа . Първо си наблегни на образованието и след това за любов . Секс ще правиш цял живот , не бързай .

7.   От 12 и половина във връзка , на 14 -той е човекът , на 15 -малката булка ?! Тъкмо , ще им се наместят чарковете на твоите родители .

8.   Напред, момиче! Догодина им подари и едно внуче, за да стане "щастието" на 100%.

Прави са родителите ти, на 14 секс, та ти си още малолетна......

Ти сигурно очакваше, да ти кажат: " Браво момичето ми, ч**** се на воля"

А, аз глупакът си търся девственица, то вие още от 14год. почвате със секса, да не говорим, когато станете на 25......

9.   Е къде е проблема. Да малко е рано, но един интелигентен родител, подкрепя детето си и не се държи по този начин. Говори за предпазване и отговорност. Сега ще те унижават, мачкат типично по български. Нищо лошо не си направила, това е вече нормално, много родители живея в илюзия, че децата им не правят секс. Моя приятелка ми разказа, как дъщеря й на 15 още не е готова и тя си вярва, че това е така. Всъщност дъщеря й, води активен сексуален живот. Естествено нищо не казах, не ми е работа.
Аз говоря свободно по въпроса, купувам презервативи и считам, че това е правилно. Живеем в други времена, с "откачане" не става, показва не зрялост. Да, факт е, че 14 годишните правят секс.
Но мачкането им ще ти съсипе психиката. Българина е цар да унижава, мачка, да е велик и винаги прав и съдещ.
Покажи темата на вашите. Предпазва се и е редно да посетиш гинеколог.

10.   Притесняват се от нежелана бременност. Пази се. А, прочети и коментара на №4 още веднъж.

12.   12 годишните през 21 век: Ох не знаеш през каква болка съм преминала

Каква болка бе, от ваксините при раждането ли?

13.   Как са разбрали?

15.   Колкото и странно да звучи повечето родители са ревниви и контролиращи и дори да си на 18 пак няма да им хареса.
Такива неща не се споделят, кога ще правиш секс си е лично твоя работа.
Според мен трябва да си някакво супер голямо изключение, за да не те обичат, така че не се притеснявай за това. Но от друга страна не може да живееш живота си заради тях. Никакво ниско самочувствие, никакви комплекси. Дръж се с тях уважително и ги обичай и скоро ще забравят за случката.

16.   Девойко, даже аз откачих, когато чух на колко години си и че вече си спала с някого! Та родителите ти ли няма?

17.   Ти какво очакваше да ти ръкооляскат ли? Няма нормален родител, който да не остане разочарован научавайки, че 14 г. му дъщеря прави секс.

18.   "Авторката" неграмотна, ама за секс просветена!? Поне вярно се научете да пишете тези измислени истории! Все един и същ неграмотен чикиджия ги пише, явно някой му плаща за това.

19.   Еба му майката аз на 14 бях пълен смотльо. Вярно, че жените по-рано съзряват, ама на 14 аз още си играех с децата навънка. Евала на тоя пич, че е топнал чушлето рано рано.

20.   Какво се нахвърляте на момичето? Да, рано му е, но мислите ли, че ще му кажете " Не прави секс, момиченце, ами си научи граматиката и пунктуацията!" и то ще седне да учи правилата?
Авторке, родителите ти се притесняват, защото може да забременееш или да се заразиш с венерическа болест. Ако се предпазваш, а ти трябва да го правиш, им го обясни. Учи си старателно уроците, защото сега ще започваш гимназия или девети клас и е важно да не изоставаш с училището, че после ще ти е трудно. За секса наистина мисля, че ти е рано ( аз съм малко по- голяма от теб, но искам да изчакам поне още четири години, но вероятно ще са повече), но на 14 вече си НЕПЪЛНОЛЕТНА, а не МАЛОЛЕТНА, и е законно да правиш секс с други непълнолетни ( предполагам, че приятелят ти е на твоята възраст). Обсъди тези неща с момчето. Казваш, че родителите ти искат да си перфектна и чувстваш, че не те обичат. Може би са разтревожени за теб, но поговори с тях, защото трябва да можеш да им споделяш чувствата и притесненията си, а не да има бариери помежду ви. Мисля, че те обичат, просто са притеснени за теб и искат да постигнеш много, затова ти натякват грешките и искат от теб да си перфектна, въпреки че това е вече прекалено.
Не приемай лично нападките в тази история! Дано всичко се нареди!

21.   Давай на момчето си повече анално, така ще избегнете риска от забременяване!

22.   Следващият път спи с МОМИЧЕ и поправи грешката пред родителите ти!!!!

23.   До 18 - в днешно време е нормално да срещнеш 05-06 набор момиче, което да не е девствено.

24.   19, не съзряват по-рано. Просто биват умишлено чалгаризирани и сексуализирани.

25.   На 30 г. ще си вече спала с цялото село. След първият всеки ще е точният човек. Нали така разправяте наляво и надясно.
Аз късно загубих девствеността си. Не съжалявам изобщо.
Имам приятелка на почти 30 г. Вече мина 20 като бройка. Поне за толкова знам.
Не знам това как изглежда в очите на един мъж.
На мен не ми изглежда добре.

26.   Ами, нормално... Не е нормално няквакво детенце на 14 да води полов живот. Играй си с куклите, има мноооогоо години, докато станеш на 18.
Ж 20

28.   е как няма да откачат. На 14 прави секс. Поне и той ли беше непълнолетен. Ако беше пълнолетен та това е педофилия. още повече и ако ходиш с него от 12 годишна.
Прави са родителите ти нали ако надуеш корема пак ще е за тяхна сметка ще трябва те да гледат детето ти. Едва ли на тази възраст ще си способна дете да гледаш.