Споделена история от Семейство

Семейството е най -важно
Здравейте кога се появява истинската любов ? Прекратих наскоро връзка заради изневяра , обичам я много все още въпреки , че ме нарани жестоко и се подигра с мен ! Постоянно ме обвиняваше за всичко не ми отделяше време , телефона беше по важен от мен ! Имаме дете ! Един път простих ! Вече не мога просто не мога ! Правех всичко за нея но не го виждаше или не идкаше! Малкият беше по цял ден с мен на всякъде - тренирахме на лостове, играехме футболна стадиона , беше с мен на всякъде !!! Все едно не държи на семейството седим в нас а тя на дивана пише с колега , гледа ни и все едно не я интересува нищо !!! Това не е любов дали ще осъзнае някога какви грешки е направила и трябва ли да и дам шанс , защото си мисля че ако поиска което надали ще стане , защото е във връзка с колега и все пак поиска , няма ли да стане същото !!! Ще се появи ли друг човек да не бързам ли да търся трудно ми е да съм сам !!! Вечерите е най - мъчително , когато малкият е при мен е супер , но като остана сам мисля само къде згреших !!! Работя правех всичко за нея всичко и разрешавах а тя все едно искаше все някой друг !!!

Коментари

2.   Ако и простиш сега, тя съвсем ще си прави каквото поиска. Накрая пак ще те зареже заради друг. Прощава се един път, после вече грешката е в теб. От опит ти го казвам.

3.   Семейството е най- важно когато го има, вашето не е било семейство!
Погледнато само от твоята гледна точка- не, не давай повече шансове ако тя поиска. Ако се случи, няма да е от любов или защото разбрала "грешката си" а защото ще са се разделили с другият и ще и е нужен временен пристан докато се появи нов в който да се "влюби".
Съсредоточи се върху детето, себе си, тренировки, позитивни моменти.
Ще мине големият шок и ще се провериш що е то за си спокоен, усмихнат, даже щастлив.

4.   Никъде не си сгрешил, освен в избора на жена. Тя просто не те обича и оценява. Дори и да размисли, не прави грешката да се съберете отново. Вече си простил веднъж и си дал втори шанс, от повече няма смисъл. Тя няма да се промени, остави я и продължи напред.

5.   Проблема е че си правил всичко за не пич. Издигал си я на пиедестал. На някои жени такива мъже са им доста удобни за връзки, но вътрешно ги презират. И идва момента, в който тя иска да има мъж до себе си, а не слуга и куче на каишка и те изхвърля от живота си, в по-добрия случей се тръгва. Промени си поведението спрямо жените.

Чингис Хан

6.   Приятел, за съжаление вече огромния процент от жените са такива, не ги интересуват нито децата, нито семейството и все гледат да флиртуват с други мъже. Моят съвет е да си гледаш детето и да и пуснеш дело за да вземеш родителските права на детето и да си гледате живота с детето, а нея я оставете да си флиртува с колегите и с който си иска там. Аз лично така направих, взех правата аа на детето и се чувстваме супер. Успех.