Споделена история от Семейство

Влюбена съм в пастрока си
Преди 2 месеца майка ми се омъжи за перфектния мъж. Германец е, казва се Себастиан, на 43 год. Високо образован, лоялен, заможен, изтънчен, сексапилен, висок, атлетичен и предан преди всичко мъж.

Двамата се обичат изключително много и той е готов да даде живота си за нея. Зная, че звучи налудничаво, но повярвайте ми и Вие да бяхте на моето място, щяхте да се влюбите в него.

Постоянно мисля за него и зная, че не е честно спрямо майка ми. Той гледа на мен като на своя дъщеря, дава ми съвети за ученето и т. н. Кажете ми какво да направя като съм луда по него?

Коментари

1.   О, такива немци има доста, вярвай ми! Ами нормално е да се впечатлиш от този мъж, но те съветвам да потърсиш свои си немец, може и сред приятелите и познатите му. Търси и в интернет, те се притесняват доста от жени, не са мачовци, ще ги намериш и там. Търси някой на 30+, но над 40 ти е множко. Вярвай ми, ще си намериш, но поне знаеш, какво искаш в живота. Остави майка си и мъжа ?, та те се обичат, и без това шанс нямаш!

2.   Ейй момиче не си ли гледала съпунки (аз ги слушам покрай бабите и дедовците ми) където се получаава така и семейството се разпада. По-добре послушай 1. той ти е казал какво да направиш, но си избии от главата това.

3.   Увеличи мастурбирането и може да ти мине..:)

4.   Не е нормално! Не е богоугодно! Греховно е и долно, ниско спрямо майка ти! Има момчета на твоята възраст, не проваляй щастието на собствената ти майка!

5.   Може това да е възхищение, а не любов. На мен ми се случва да ги бъркам

6.   Абе момичето е още ученичка как ще търси мъже на повече от 30?!

7.   1 аз живея в Германия пък не ги намирам такива немци... не знам как реши, че са много...

Авторката: мисля си че е временно, скоро ще свикнеш и ще мине, а до тогава залягай над уроците и немския :)
Лола

8.   Леле лошо не се меси. Избии си го от главата моля те. Това е лошо има много свободни красиви и умни мъже. Изобщо непоказвай с нищо чувствата си защото ще скараш майкати с него и ще се разделят. Ти няма да си с него и тя няма да е. Тя ще предпочете теб отколкото него.

Е зависи на колко години си де ако си пълнолетна може и да те прати да си живееш самостоятелно а те да са далече за да няма ядове. Всеки случай е гадно и го забрави. Излизай с приятели веселисе гледай да прекарваш по-малко време около него или си намери гадже.
Ще ти кажа какво си казвам аз в трудни сърцераздирателни моменти:

Човек трябва да мисли с мозъка а не със сърцето. То не е за мислене а за чувстване. Мисли с мозъка. Не се подвеждай.

9.   То хубаво си написала име, възраст, народност, че и от 2 месеца женени. Какво искаш? Майка ти да го прочете?
Ами ако го прочете тя или някоя нейна близка?
Дали твоето е любов, увлечение или просто това, че в мъжа виждаш това което не е средно статистическия българин.
Моят съвет е БЕЗ ГЛУПОСТИ!!!

10.   Лола, има - има... на кило дори.. Повечко комунициране с тях, по-малко чаткане по българските страници. Трудно се отпускат, чакат жената да е по-инициативна, но има достатачно за всички ни! Не е нужно да си ги крадем една друга, просто повечко личен контакт - 40 милиона са мъжете немци, хайде, да махнем 10 от турски, арабски и т.н. пройзход - остават 30 мил., да са женени 20 мил., поне десетина милиона немци остават за има-няма 1 мил. българки в детеродна възраст.
Все ще се намери по един за една от нас - да не говорим, че има не само немци, но и французи, скандинавци и други чудесни мъже от Западна Европа!

Между другото и българите от по-младите поколения може да се причислят към тях - има доста чудесни български мъже, които не отстъпват на западняците и по външност, и по култура, и по образование, а вече и по средства.

11.   10 и всичките оставащи немци, французии скандинавци са "Високо образован, лоялен, заможен, изтънчен, сексапилен, висок, атлетичен и предан преди всичко мъж"? Я се огледай пак...
Лола

13.   E, Лола, не са, разбира се, но зависи в какви среди се движиш. Ти си учен човек, точно в университетите и завършилите ги има доста такива. И в България е така, но там имаме проблема с повредените от балканската култура индивиди на средна възраст, както и тези, които вярват в Бай Тошо и всякакви такива странни индивиди - мутри, тарикати, шмекери и пр.

Сред хората под 30 в България мъжете дори ми харесват повече, нооо - много са ми малки още. Като порастнат, по-може. Проблемът с мамчето обаче остава - живеят при родителите си до преклонна възраст и трябва като млада жена да се бориш с мамчето. Да не говорим за желанието да имат веднага деца, да се женят.

Все повече българи има обаче, които с нищо не отстъпват на западните мъже, но не са достатачно за всички ни - затова... прибягваме просто до внос, като при всеки дефицитен продукт.

14.   13 ами до скоро се движех из университета и изучавах една от спеиалностите, които се водят снобски, разбирай пълно е с бъдещи преуспели немци, за щастие бях на север, та бяха високи, но нито бяха "лоялен, заможен, изтънчен, сексапилен, атлетичен ", нито пък бяха мъже. Сега работя също в среда, където трябва да е пълно с такива индивиди... много по на юг, но и там не ги виждам... явно съм сляпа или ни се разминават дефинициите за успели, сексапилни, атлетични, лоялни и за мъж като цяло.
Лола

15.   Лола, опасна си. Поне хвани влака и отиди на Октоберфеста - там изборът е голям, но гледай да не те хване някой италянец. (хе хе). Има за вески иначе по един чудесен "лоялен, заможен, изтънчен, сексапилен, атлетичен " западняк - може да не е немец. Дори българи има вече, коити с нищо не отстъпват. Който търси, намира!

16.   15, на Октобърфеста хората обикновенно се събират, за да се напият, не да създадат връзки. Иначе съм съгласна, че за всяка си има мъж :)
Лола

17.   Най много да успееш дА настроиш майка си срещу себе си. Ако предприемеш нещо тя най вероятно ще се раздели с него заради момиченцето си, и после ще страда по твоя вина, но ти имаш цял живот пред себе си, и ти предстои да смениш много гаджета. Не съсипвай всичко, тези чувства идват от главата ти, той е грижовен, обръща ти внимание и ти веднага се влюбваш...

18.   Лола, не си била явно . Ако не можеш тази, отиди догодина. Много е яко. На мен ми беше омръзнало, но откакто съм напуснала Германия, доста ми се ходи...
Иначе, моят принц си намираше повод в началото да ме вижда всеки ден, уж да ми показвал люлките на Октоберфеста (аз му вярвах!). Май повече се интересуваше от това да се притисне до мен, когато ме е било страх и съм се вълнувала, в България се бях качвала само на някакви бебешки атракциони по панаирите. Шарена свалка, като помисля сега - имам още вкус на захарен памук и шоколадови ягодки, на захаросани ябълки - това също е Октоберфеста - един пъстър панаир на носиите, на децките усмивки и на плахите свалки дори...заедно сме вече 8 години. Всичко почна от Октоберфеста. Направо ни е странно, как минаха годинките, Октоберфестовете. Сега пък целувките ни имат вкус на море...захарен памук и сладолед от машина....варена царевица със сол.
За всяка жена си има принц. Паспортът не е важен, важно е, какво виждаш в очите му като те погледне.

19.   18 така е, не съм била. Ще си взема една дирндл и ще се разходя до там... сега поне не ми е на толкова далече... И както казах, съгласна съм, че за всячка жена си има мъж :)
Лола
П. П. Личи си, че си влюбена, пу пу да не ви е уруки и да продължавате да се обичате все така лудо :)

20.   О, не те спасява диндла - трябва специален корсет долу, ако си по-малко надарена (хе хе, просто си е задължително), трябва блузка специална и т. н... и внимавай как връзваш престилката - отзад е за омъжените, май отляво беше за ергенки, отдясно за омъжени ергенки (хе хе). Аз поне парите за корсет си спестих, но ако отидеш - не се чуди как изведнъж жените станали така надарени. Избирай внимателно, кога ще ходиш, че има италианска събота и неделя и съвсем ще попаднеш на „правилните мъже“. Последната събота пък е на обратните, така че ще е яко, ако ги оцелиш. Догодина определено ще отида, но заради люлките. Може пак да се натискаме. Странното е, че след толкова много години, хората си мислят, че сега сме се свалили, дори, че сме се свалили в дискотеката - питаха ме едни рускини на морето, как съм го била свалила. Смешно ми е много.