Споделена история от Семейство

Защо има толкова много убийци с името Кристиан?
Много ми харесва като име и бих кръстил сина си така, но в последно време забелязвам, че има доста убийци точно с това име, а не е чак толкова масово и срещано като Георги, Димитър, Мартин или Иван.

Ето някои прочули се с лошо:
Кристиан дето уби Милен Цветков с колата си
Кристиан от Хаджи Димитър, който уби майка си и дядо си
Кристиян Петров от Перник, който преди години уби своя съученик Кристин

Да го е страх човек да кръсти така детето си. Иначе Кристините май са по-нормални.

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Втълпяваш си, изброил си трима кристияновци и твърдиш че името лошо. С леко ровене в гугъл мога да ти намеря по триста престъпления извършени от Георги, Иван, Мартин и др имена, нима твърдиш че няма трима убийци с име Иван?
Името не влияе на престъпността на индивида, там влиянието е изцяло на възпитанието. Изглежда изброените от теб Кристияновци е нямало кой да ги възпитава когато са били деца.

2.   1, но има много повече Георги, Иван, Мартин и подобни от Кристияновци.

3.   Името няма никакво значение. Щом мислиш , че има, значи не си много добре.

4.   Е то и името Андрей е лошо тогава, защото Андрей Чикатило затри над 60 души. Андерш Брейвик- над 70.

7.   Аз пък познавам само добри хора с това име. Просто съвпадение.

8.   Авторе/авторке, разпределили са си престъпленията!Кристияновците по убийствата, политиците /без значение от имената им/ по кражбите, хората със страшно редки имена са по зоофилията.

Това хареса ли ти? Истината е, че търсиш тенденция и я намираш. Все едно да намеря три тъпи поуста във Фейсбук от хора с името Милен и да заявя, че всеки Милен пуска тъпи поустове във Фейсбук.

10.   Втълпяваш си.