Споделена история от Семейство

АХ МЪЖЪТ МИ.......
Здравейте! Ще бъда максимално кратка. С мъжът ми сме заедно от две години, женени от половин година, с две кратки раздели зад гърба си,които не влизат в тези две години,да кажем около два месеца са двете ни раздели. Аз съм на 25,той на 35! Да,точно така. Има апартамент, чисто нов и почти обзаведен, без кухня и без климатик,но всичко друго си има и кола,стара,раздрънкана,от 1997 година,но пак кола!!! Благодарна съм,че поне има кола,за д ме кара,все пак е мъжът ми и като не ме издържа и не ми дава пари,ще ме кара,даже трябва и да ме взима. Красива ,слаба и млада жена съм,искам грижа и заботливост от мъжа,мъже сте все пак, мнооогоо силния пол. А аз съм прекалено нежна,с детско излъчване и твърде крехка и на визия и на вид и по характер. Оправна,но нежна и сладникава. Искам мъж,който да ме улеснява , не само да ме обича. В противен случай ,е нежен като мен и няма достатъчно сила,за да носи жената на ръце,вместо това доказва сила,дето няма ,плюс комплекси,които има и ги избива в съревнованието си с нежната половинка. Нормално ли е,да ми натяква,че съм нищо,че съм беднячка,скъсанячка,защото нямам кола,нито апартамент,нито къща,нито пари,да отделя 1000-1200 лв за луксозен апартамент под наем,всеки месец. Всеки ден, защото изскочила с гол задник,защо нямаш апартамент,защо нямаш пари,защо работиш за 800 лв заплата? И защо родителите ми,не са ми оставили апартамент,кола наготово и пари,за да съм си намерила мъж, за мъжа било важно жената да има апартамент, нейн, обзаведен,пари за дете,пари за него и за нея си,кола и пари за колата... Ами кажете вие,нормално ли е , при положение,че всички знаем,че мъжа е наложително да има апартамент,пари и кола,но не е задължително ,а за жената даже не е наложително!!! Ние сме домакините вкъщи,мъжът работи повече от нас,мъжът върши физическа и тежка работа,мъжът приютява жената,мъжът осигурява апартамент и пари за жена си и детето, семейството си,което е създал като мъж. Мъжът носи парите вкъщи. За какво е мъж иначе, за какво е мъжки пол, за какво е силния пол,силната страна ,защо по дяволите е мъж иначе? Не е задължително да има апартамент,кола , пари ,злата и т.н ,може да живее под наем,без кола ,без книжка дори,но трябва дори с малко ,да осигури жена си и той да дава парите главно. Е,ако взимаме еднакви заплати,е нормално да делим разходите. Но не и да не работи,не и да чака на жена си и родителите й, не и да иска апартаменти,пари и коли от жените. Мъж златотърсачка и меркантилка ,тип малка женичка ,ощипана госпожица , е много по-смешно и жалко от жена златотърсачка и меркантилка и е гротескно. И още нещо - доказва как не е никакъв мъж и нищо не може да направи,щом изисква и разчита на много нежния и на много по-слабия пол - ЖЕНАТА. А ,кажете вие какво мислите , да не се мъчи да манипулира и да промива мозъците ни на мен и на моите родители само,защото според него,никой не мислел като мен. Специално ще му покажа ,всеки един коментар и да видим кой какво мисли по въпроса. Успех!

Коментари

51-66 от 66

56.   За да може някой да заслужава, то трябва първо да е вложил старание за това.

- Кифлоприземител

57.   Ми стани мис свят като си толкова красива. Знаеш ли ето ти новина, която би трябвало увредения ти руски мозък да възприеме няма значение какъв е цвета на косата ти в днешно време. Всеки може да се боядиса. Обаче ума няма как изкуствено да си го набавиш. А без ум нищо не става. Винаги трябва дори и частица ум, за да стане нещо. Утре мъжа ти може да се разведе с теб и ти оставаш на улицата. На 40 години едва ли ще си красавицата за която се представяш. И още нещо има в бг и тъмно руси жени.

58.   Авторке, аз съм на много висока позиция и взимам много над средното. Мъжът ми също. Постигаме всичко заедно. Живеем в голям апартамент на страхотно място в София. Поддържана съм от главата до петите, слаба съм, със страхотен задник и естествено големи гърди, спортувам и се храня здравословно. В леглото съм много над нивото на “крехките” и “нежните”. Вкъщи готвим и чистим заедно. Ти предлагаш само визия, придружена с капризи, лиготии и егоизъм. Какво очакваш в замяна?

59.   Имам известен опит с рускинии ще споделя един стар виц, за съжаление със значителна доза достоверност ...
Заговорили се наша Пена, французойка и рускиня за бикините си. Пена казала:
- Аз имам два чифта - едните са на гъза ми, другите - на простора. Утре - обратно.
Французойката казала:
- Аз имам 7 - "понеделник", "вторник", "сряда" ... В неделя ги пера и следващата седмица - от начало.
Рускинята се включила:
- Аз имам 12 - "януари", " февруари", "март" ... По Коледа ги пера ...

60.   Номер 54, да не дава Господ! Не милионер, милиардер да е и последният мъж на земята, аз до Гущеров няма да легна. Хляб и сол ще ям, корени и гъби от гората, но подобно нещо няма да ме докосне. Чудя му се на това момиче как успява да преодолее физическото си отвращение. И главно - за какво? За чанта "Гучи". Вместо да се гушне с любов до някое хубаво момче, да се прави на "щастлива съпруга" с този хипопотам. Аз лично я съжалявам.

61.   Номер 39, твоята философия се изповядва от жени, голи като пушки и неспособни да се издържат сами. Останалите мислим по-практично. Слава Богу, че баща ми и дядо ми, лека им пръст, са се погрижили тяхната наследничка да не мисли за жилищни проблеми. Това, че съпругът ми не плаща наем или ипотека, а живеем в моя апартамент зимата и в моята къща през лятото, ни спестява ужасно много пари, които харчим за здраве, хобита, пътувания, книги, картини, растения и изобщо - за нещата, които ни правят щастливи. Това, че и аз работя, просто ни вдига стандарта, не значи, че мъжът ми е "женчо". А и обичам професията си, аз бих роботила това и без пари, само заради удоволствието. Много чалга слушаш, 39, промила ти е мозъка.

62.   С прекалените претенции гоул ту мадър раша при комрейд Путин. Заради ш*бания СССР има панелки в бг. ЗАРАДИ ВАС. СЪСИПАХТЕ НИ ДЪРЖАВАТА ЗА 45 ГОДИНИ.

63.   20. Ама оу, много важната ,как си красива ,слаба и нежна ,като си тъпа и куха кариеристка ,родила две деца ? На 25 ако имаш две деца,някой от 18-20-21 те е затворил вкъщи,интересно как си завършила и имал образование,като на 25 си родила две деца. Даже на 25 едва ли си родила и едното,ако наистина имаше образование и след това и професия,започната,изградена и задържала се. Първото,в такъв случай,кариеристке,трябва да го имаш най-рано на 26-27, ако си изградила и задържала ,запазила също така,професията си и си се изучила яко. Красива,нежна и слаба ли? Виж се как пишеш,като панелджийка и като мъж. 60 кг ,само защото,нямаш сланини като 100 кг не те прави слаба,а обикновено и невзрачно лице,само защото не си сестрата на Квазимодо,не те прави красива,панелджийке. Красива и родила две деца,та и слаба,хаххахахахаа,това след две раждания и амортизация,е едно на милион. Сега ще кажеш процедури,фитнеси,диети и прочие... Да ама не, ако беше от тази класа и с такава подръжка,нямаше да киснеш,в този сайт. Нито да имаш външността си нежността си,каквито си имала,преди да родиш. Да са ти живи и здрави,брей с какво самочувствие си обаче. Със сигурност не си нито красива,нито слаба,нито нежна. Кариеристка , стараеща се да стигне,надмине и мачка мъжете. Една жена,може да е домакиня и преди да роди бебето си. Да върти цяла къща,на два етажа на село, апартамент,д се грижи за мъжа си,готви,чисти,пере и т.н... Не се връзва историята ти,номер 20! Ако имаш две деца и си на 25,колкото авторката,нямаше как да имаш и образование и професия и кариера и да издържиш и на грижите за децата и амортизацията ти,университет,учене,фитнес и т.н... Смешница. Със сигурност ,авторката е много по-красива,слаба и нежна от теб,колкото и гнусна кифла да е. Теб ,номер 20,да те видим след 35-40 годишна,на какво ще приличаш и как с двете деца,мъжът ти ще гледа момиченца на 24-25.

64.   20 номер сигурно издържа мъжът си,с този изказ, ала тип аз съм Хитлер,серт,ама родила на ганьото две дечица.

65.   Защо всички вие приемате, че авторката е рускиня. Само защото е използвала думата заботливост ли! Заботливост означава внимание, ухажване, безпокойство. Точно това иска авторката, а и всяка жена, от съпруга си. Тя е погледнала в речника по руски какво е ухажване, внимание и е решила да използва тази дума за да ни заблуди, че е рускиня и вие всички й повярвахте. Но на никой не му направи впечатление, че авторката казва, че апартамента на съпруга й е чисто нов и обзаведен, но няма кухня и климатик. Климатик може да се постави и по-късно, но да няма кухня направо не ми се вярва. Кажете къде в България строят нови апартаменти без кухня. Такова нещо още не зная. Но почти всечки вие й вярвате на тази измислена история. Хора, четете текста задълбочено и тогава коментирайте. Вие вярвате на всичко написано като децата. Не ли ви минава през ума, че някой обича да си съчинява небивалици. Разпозанавайте кое е измислица и кое е истина.

67.   58, ако не си крехка и нежна, а си тренираща, фитнес, изсечена мадамка, да предположа ли, че мъжът ти или е батка, от фитнеса, който вместо името си, повтаря бате, бате, или е женчо, с прилепнали панталони и наргиленце с вкус на дъвка? Ти се описа, ала тип Хитлер, ама жена, машала, силна жена, ще го счупи в леглото!

69.   Авторката съм. Свикнала съм, да съм много крехка и нежна и да не се оправям в живота. На почти 25 години съм, честно казано, още ненавършени. Трудно някой на почти 25 години, ще роди две деца дотогава, ако иска и да учи, да се изучи, да завърши с отлични оценки в университет, колеж и да развие професията си. Едва сега тепърва, ще се зажени и ще мисли за деца, ако не и по-късно, защото като завършиш на 23, едва ли, преди да навършиш 25 ще успееш, да се развиеш в професията си, да се реализираш, да почнеш да се издигаше пък и същевременно да родиш, или да гледаш малки бебета, ако по време на университета си родила, това ще скапе редовното обучение на лекциите, ученето, уроците, практиката, всичко, свързано с отглеждането на дете и безкрайните ангажименти и отговорности. Която е родила, докато е учила, между 20-24, никога няма да успее да реализира отлично учение, образование перфектно отличен шест, перфектна кариера и безупречно място в добра професия. Аз имах приятелка компаньонка, която ме запознаваше с богати и заможни мъже, когато бях на 19-20-21 не съм мислила за учене, много съм глезена от баровците, които са ме разкарвали на скъпи места, хотели и магазини, в София, по морето, после на 21 си хванах богат любовник, който ме водеше навсякъде, по Слънчев Бряг, Албена, Златни пясъци, купуваше ми абсолютно всичко, тогава още ми беше рано да раждам и да се женя, защото как щях да си взема всичките морета, подаръци, почивки, секс, гримове, барове и скъпи дрехи? Срещнах съпруга си, чак след като се разделих с любовника си, който беше разведен и 20 години по-голям от мен, но трениращ и добре изглеждащ много, за годините си. Какво да ви кажа, глезената гледаната, кафета, морета, почивки, подаръци, молове. Парфюми от 100-200 лв. Ами затрупана бях до шия с подаръци, живеех с нашите, как по дяволите ще бъда на квартира, самостоятелна с тези заплати в България? Само при мисълта, че от 800 лв ще отделям 350-400 за наем, защото не искам в дупка, и няма да имам за кафета, за гримове и за таксита, а трябва да се движа с рейс, ми се гади буквално. Много искам дете, но искам мъж, който да обезпечи мен и детето ми и заради моята красота, каквато много жени я нямат, е обидно да давам пари на мъж. Иначе много искам дете и ще бъда по-добра майка, от всички вие, дето мислите, че е редно да давате пари на мъжете си. Той е длъжен да ми осигурява апартамент, много съм слаба, с големи гърди и нежна, бяла кожа, без да полагам никакво усилие, освен бягане, навеждане и диета, понякога глад. Не съм ходила на фитнес никога, а съм слаба, с тънка талия и огромни, естествени и стегнати гърди, за които само може да завиждате. Да, рускиня съм, от много, ама много години съм тук, още от малко дете. Зная български, по-добре от вас.

70.   Познавам една жена, много руса, естествено, синеока, много, много слаба, под 48 кг, с огромни, стегнати гърди, малко дупе, потресаващо тънка талия, чак й се чудя, носът й е много малък, леко чип, много нежна, млечно бяла кожа, кръгли, сини очи и големи устни. Толкова кадифени и нежни, идва ти да в целунеш, но ги е омазала в червило, личи си меркантилното у нея. Има чешки корени и български. Как пък не спря да повтаря, прекалено съм красива, уникална, прекрасна, кукла на куклите, мъжът е длъжен да ме гледа до него като кукла, да си оправям ноктите и да ходя да си оправям косата на фризьор, която е уникална, руса, дълга и прочие, трябва да ми дава всичко, пари, подаръци, една стотинка няма да дам. Та аз съм красива, та аз съм прекалено красива, няма да давам пари, аз съм красива като за богаташ, по - красива от миски и прочие. Това повтаря тая моя позната, Ани се казва. Еми съжалявам, наистина е уникална и топ, пред много българки от чист произход, наистина има уникално дупе, много тънка талия и завидни големи, естествени гърди, обаче... Не спира да говори, че е прекалено красива да дава пари на мъжът в семейството ни за семейството, той трябвало да й дава всичките си пари, апартаменти, да работи, да й направи дете, без значение дали има качества, характер и дали поддържа връзката им, само, задето е красива, трябвало да й направи дете. Вече е на 26, също омъжена, няма дете, омъжена е от две години, онзи се дърпа за деца, тя реве, тропа с краче, да не я лишава от майчинското и как обикновените българки на малкият й пръст по красота и нежност не стъпват. Което е така, повечето са по-зле от нея, тя е като модел, не отричам, обаче при положение, че преди да се омъжи, ходеше и за пари с богати чичковци, облечена в разни дънкови, малки якета, къси полички, розови дрешки и правеше Барби гримаси, чекнейки се в Поршета и мерцедеси, даже май и на час взимаше. Мъжът й знае всичко, пак я остави, много била хубава, но с гол гъз, профукани пари за дрехи, гримове, чутовни покупки и пак нищо. Живееше с техните, до гъза им и им споделяше всичко. И реве, че най-много искала дете, а онзи се дърпал.

75.   Хиляда пъти по-добре Гущеров, отколкото някой льольо без пари, който да натяква на жена си, че няма да се грижи за нея, да се оправя сама и тя да имала коли и апартаменти. Ама хиляда хиляди пъти по-добре Гущеров или някой софийски или бургаски бизнесмен, на 40-45 години с 25-26 годишно, все още младо дете. Ще я носи на ръце, няма да иска тя да има нищо освен красота и ще обезпечи детето си от нея / децата си. Казвам го от опит, като жена на 27 с детенце от 40 годишен бизнесмен от Бургас. Видяла колко скандали и натяквания за пари, има, от бившият ми мъж, с когото се разведох на 25 и даже и стресовия хормон не ми беше добре. Външността ми е много подобна на авторката, с тая разлика, че аз работя в малкия, скромен семеен бизнес на майка ми и баща ми. На 26 се запознах и бързо забременях от бизнесменът, оженихме се и родих спокойна. Каквото и да си говорим, жени, ако имате възможност да бъдете с богат и състоятелен мъж, изберете го, пред обикновения, ако имат подобни характери и подобни качества. Освен ако обикновенният не е с характер на принц и ангелски смирен и благороден, тогава да, богаташа губи. Иначе недейте си губете времето с бедните, ако имате шанс за богати съпрузи. Защото бедните ще ви скъсат нервите от скандали за безпаричие, ще ви крещят защо нямате и вие пари, апартаменти и коли и ще ви взимат цялата заплата за детето ви и за цигари за него, а той ще дава по 100 лв, от 800 лв заплата на проститутки от обяви, ще пуши евтина тре а и постоянно ще се оплаква колко е мизерен живота, как другите имат, той нямал и след това ще ви крещи и ще ви бие. Защоти, аджеба, как може и вие да нямате пари, да му дадете, какво, като сте красиви и нежни. В същото време ще има претенцията, да сте още по-красива и слаба, дори и модел да е професията ви. Успех и нападайте ме смело, за истината.

76.   Вие сте много тъпи,да мислите,че на 25 вече е жена,не е момиче,зряла е и т.н. На 25 са абсолютно тъпи хлапети,малки женички,които още са малки,а се мислят за презрели и много големи. Всъщност още са момичета,всяка жена под 29-30 е момиче, неосъзнато,незряло и вдетинено. А на 15 не са млади момичета,а деца, абсолютни неприятни дечища, деца,който спи с тях е за прокурор и за затвор. 15 дете,20 младо момиче,25 момиче,не зряла жена в никакъв случай,Тея хлапетии. На 30 - истинска жена,вече не е момиче. Научете се!

77.   Номер 75, защо изобщо си избрала такъв непрокопсаник като бившия ти мъж? По външен вид си го избирала явно, защото от цветущото ти описание за него въобще не изглежда да е блестял с качества на личността. Няма как жена да си изпати от умен и добър мъж, ако изрично си избере глупав и лош мъж.
В мнението си наблягаш на две пълни противоположности, като съм забелязвал през годините, че повечето жени също наблягат на тях: те делят мъжете само на богати плащачи и на бедни "льольовци" (както и ти се изказа). За масовата българка огромната група на нормалните мъже не съществува. За нея, нормалните мъже с нормални доходи също минават в графата "бедни льольовци", просто защото не са богаташи.

- Кифлоприземител

51-66 от 66