Споделена история от Семейство

Къде си ти?
Попаднах случайно в този сайт. Прочетох доста истории и този начин на взаимна помощ много ми допадна. Реших и аз да добавя моята история...

Аз съм на 41. Бях на 28, когато се разведох, не се разбирахме и бракът ни приключи бързо. Останах сама с дете на 3 години. Отдадох се на възпитанието й, исках да бъда майка за пример... Постигнах го, вече имам 16 годишна дъщеря, добре изглеждаща, умна, възпитана и съм доволна от това, което постигнах. Но... така и си останах сама! Това, което най-много ми се иска е да имам свое семейство. За съжаление обаче, мъжете в днешно време не искат да носят такава отговорност, повечето търсят просто секс или добра компания. За 13 години така и не срещнах мъжа, който да иска да остане с мен за цял живот. Охажори не ми липсват, но щом усетя, че е поредния флирт "за удоволствие" си тръгвам. А времето лети и вече оставя видими следи върху мен. И не виждам изход от тази ситуация. По някога си мисля, че просто така е отредено за мен, да бъда сама и да се давя в собствената си самота... кой знае? Изморих се вече да бъда сама, това е!

Коментари

1.   не трябва да се отчайвате а да продалжите да търсите подходящ мъж.На ваше място бих опитала да имам връзка с някои от ухажорите-за удоволствие,разнообразие и за малко самочуствие.Опитаите пък не се знае ''от каде ще изскочи заекът''.Може невинният флирт да се превърне в голяма и красива любов.Пожелавам ви успех от все сърце.Бъдете щастлива.

2.   Здравейте!Аз също съм съгласна с написаното 1,защото въпреки да смятате,че е обикновен флирт всяко ваше запознанство,а мисля,че и голямата и красива любов започва така,затова не отбягвайте това,защото всеки миг е неповторим ,стига да можете да го уловите и оцените точно.Желая ви късмет и да срещнете човека,който сте мечтали и който заслужава и той да бъде щастлив с вас...

3.   На 25г. съм.Бях 3г. с предишния си приятел.Искаше само секс.Започнах да му се бъркам и ме изостави.Срещнах др. подходящ след3г. бяхме колеги.Решихме да направим свадба.Правихме редовен сеск,докато не ме оперираха от апендисит и се изморявах бързо.Сега 5 седмици преди свадбата реши да ме зареже.Две седмици се кри,най накрая си поговорихме но не разбрах каква е причината.Отново съм сама и знам какво е.Много трудно и аз вече нямам сили.Разбирам какво е.Флирта е само кратък миг,но не е за всеки

4.   Никой не си знае късмета! Продължавай да търсиш. Сигурна съм, че ще срещнеш подходящия за теб.Мисля че, Господ ти го дължи след като си отгледала толкова добра дъщеря.
НАЛИ ТОЙ ВСИЧКО ВИЖДА!!!

6.   Според мен Ти търсиш съвършенство.. е няма такова:) аз съм на 25 скоро 26 години.. няма перфектен човек, има по-добър или по-лош.. в случая ни интересува по-добрия.. нека и ние сме по-добри:))))

7.   Аз съм на 42, отгледах сама син на 20 и дъщеря на 12. Накрая срещнах подходящия човек, който прие и децата ми като свои /той си има негови/. Не се отчайвай, поогледай се в сайтовете за запознанства, там има много свестни и самотни мъже, които не търсят само забавления. Също погледни по-сериозно на ухажорите си. Откъде знаеш, че всички търсят само "флирт за удоволствие"? Не търси съвършенство, няма принцове на бели коне. Предполагам, че прекалено подбираш. УСПЕХ!

8.   Здравейте! Трябва да имате повече надежда и щастието ще Ви споходи. И най-важното, не се увличайте да търсите принцът на бял кон. Него го има само в приказките за да е по интересно четивото. Търсете - той е някъде около Вас, до Вас, само трябва да го познаете. И един съвет от една влюбена 59 год. жена- търсете човекът с вашия социален статут, защото никой по добре от него няма да Ви разбере. Ергенът ще иска дете, вдовецът ще Ви разказва за болести, а пък разведения е вашия въздух и вода. Желая Ви успех.

9.   Kъдеси.!

11.   Здравейте, която и да сте (Здравей, която и да си ти), не се отчайвайте и не се отказвайте да чакате, докато промисълът за всеки човек се изпълнява. Имайте истинска вяра, надежда и любов и ще дочакате своя сродна душа, въпреки увеличаващото се недоверие, неверие и непостоянство... По-важно е не какво е успял да направи човек, а към какво истински се е стремил и какво истински е искал да направи, независимо доколко е успял - естествено и това е важно, но първото е главното. Затова и "на които е дадено повече - от тях повече и ще се изисква"... , и затова който има добра воля, добро смирение и добро търпение - получава и добрата награда и добрата радост, дори и най-накрая! Така че ще се спаси всеки, който има истинска, т. е. нелицемерна любов, дори друго да няма, и обратно - дори някой всичко да има - но ако любов няма - значи нищо няма и нищо не е постигнал... А любовта означава - да даваш - без задължително да очакваш нищо, а не да вземаш... Защото някои дават, но не защото просто искат да дават, а защото искат или очакват да получат и да вземат... Сега (по-)ясно ли е или да? :))) Винаги където, когато и у когото я има - любовта е смисълът на всичко добро и вечно - видимо и невидимо. Само тя е истинската причина да ни има... , и разбирайки това - можем и трябва да я пазим и да я умножаваме, но и да бъдем внимателни от кого да я приемаме и на кого да я даряваме, за съжаление все още ще е така до още известно време... Дано все повече хора да го проумеят и да го искат първо в душите си. Бог - т. е. Творецът на всичко видимо и невидимо - да ви помага и да ви пази, за да спасявате и себе си, и на други да помагате да се спасяват. Затова никога не унивайте, а се радвайте! :) П. П. Ако го прочетете, дори след толкова време - ако искате напишете нещо

12.   Много доБре си го написала сега детето ти е във 10 11 клас