Споделена история от Семейство

Не съм за този и от този свят!
Здравейте, на 30 години съм и всичко е доста странно.
Никога не съм чувствал, че принадлежа на този свят. Никога не съм чувствал че съм от този и за този свят. Нищо тук ме ми харесва, чуждо ми е. Не го приемайте като хленчене, защото не е. Досега света и хората тук винаги са били чужди за мен, някакви същества, които са тотално различни от мен и аз от тях, даже и малкото близки, които имам. Странно ми е даже, че пиша за това. Досега никога не съм имал правилна за мен среда, сякаш съм кацнал от друга планета при някакви си хора, тотално различни от мен и неразбиращи ме. Вече съм изгубил АБСОЛЮТНО всякаква надежда, за живот. Не искам повече да живея на това място и с тези хора, където не принадлежа. Дано скоро да се махна от тук, със смърт или без. Чудя се даже какво правя тук и защо съм дошъл. Досега никога не съм се влюбвал, защото всички са повърхностни и даже не съм виждал човек в които да се влюбя, не съм срещал никога. Харесвам жени, но на тоя свят не съм видял даже някоя която да си заслужава. Бих искал повече да не живея тук. Не знам, дали някой тук ще ме разбере, но това за мен е изкуствен свят с изкуствени хора. Аз не принадлежа тук и не искам да бъда тук. Не знам какво да правя, но съжалявам, че съм попаднал в този свят. Цялото това нещо е едно загубено време. Съмнявам се, че ще ме разберете даже. Наистина не знам какво да правя, но повече така НЕ МОГА. Искам да отида на моето си място, това тука за мен е един голям фалш. Ще се радвам ако поне все някой разбере какво имам предвид и може да ми помогне.

Коментари

1.   Почти всички с Rh- сме така...особено кодоминантните А и В.
Повечето даже се местим по градове, държави в търсене на място на което да се чувстваме добре защото "у дома" никъде тук не сме.
Помага донякъде като започнеш да наблюдаваш "зоологическата градина" именно като наблюдател.
Иначе, може би си част от промяната, ами променяй...

2.   Напротив, точно на този свят принадлежиш. Носиш обаче емоционален товар, явно от семейната ти среда. Потърси квалифицирана помощ от специалисти, помогни си и сам, чети, за да осъзнаеш проблема. Успех!

3.   Илимюната confirmed.

5.   от жена, малко по-голяма от теб:
1. Не прави глупости.
2. Не се влияй от критични и изобщо негативни мнения на разни хора.
3. Гледай си спокойствието.
4. Срещай се с нови хора.

6.   За съжаление няма друг свят (засега), на който можеш да отидеш. И аз често се чувствам така, но единственият начин е да се адаптираме. Може би България не е правилното място за теб. Мислил ли си за чужбина?

7.   Много си млад и още не си дорасъл, за да се интересуваш от прераждане. Има много сериозни хипнотерапевти, които описват случаи на регресивна хипноза. Пациентите са хора, на които медицината не може да помогне. Имаше един случай на млад мъж, който изведнъж получава ужасни болки в мускула на крака. Правят му изследвания, снимки, но няма нищо. Терапевтът му прави регресия и стигат до предишен живот, в който го раняват там с копие. След краят на регресията, болката изчезва напълно. При друг случай, един електроинженер постоянно се страхува от експлозия. Оказва се, че е бил командир на космически кораб от друга планета. Поради негова небрежност, става експлозия на кораба и част от екипажа загива. В това прераждане е тук, за да отработи тази карма. Обикновено преражданията са на хора от същата планета, но има и изключения. При всички прераждания, които са на друга планета, хората се чувстват като теб. Не могат да свикнат да живеят тук, точно като теб. Хора, които се интересуват само от ядене и пиене ще кажат, че това са пълни глупости. Сам знаеш, че не си като другите. Трябва да започнеш да търсиш информация. Ако намериш хипнотерапевт, който да ти направи регресивна хипноза, ще отстрани този проблем и ще започнеш нов живот. Не знам къде има практикуващ, макар да познавам такъв.

8.   Подкрепям номер 2 и добавям, че светът е нашето огледало. Щом никоя не си заслужава - ти не си заслужаваш. Щом всички са изкуствени - ти си изкуствен. Ние сме това, което виждаме. Всички сме от този свят, всеки се пита защо се е родил - не си единствен.

9.   Разликата между различните култура е толкова огромна, че все едно си в друг свят. Не знам колко държави си посетил, но ако познаеш и сравниш нравите примерно на една Англия, Германия, Пакистан, Аржентина и Монголия, може да ти се сторят като различни светове. И все някой да ти допадне.

10.   Отиди при психиатър.