Споделена история от Семейство

Психически тормоз
Здравейте на всички знайни и незнайни хора. Пише ви майка на близнаци на половин годинка. Бащата се държи ужасно откакто родих, непрекъснато търси кусури обижда ме, а най-лошото е че знае слабото ми място, че много искам да имам момиченце и непрекъснато ми натяква как получил мечтаните наследници, как не ставам за нищо и Бог ме наказва да нямам женско дете, че грозните жени не раждали дъщери, непрекъснато демонстрира колко е щастлив че има синове за да може да ме нарани, носи ги на ръце и ги целува умишлено пред мене близо за да ми бърка в раните, не издържам вече, плюс това идва вещицата майка му да ми натяква как добавките който пия за енергия билкова кръв, бял равнец причинявали рак, когато си сложа грим казва нещо от типа " Много ли мислил че си красива ", от скоро почна да ме гони от тях, той я подкрепя и винаги седи зад нея. От няколко дни почнах работя и планувам да избягам от този тормоз, лошото е че няма кой да ми помага и трябва децата да останат там. Какво да направя помогнете ми.

Коментари

1.   И мъжът ти пусна тук тема. Абе ти си за психиатър. Отиди се прегледай.