Споделена история от Семейство

Мъжа ми ..
Здравейте .. не знам тук ли е мястото да поискам съвет но се реших да споделя.. Аз и мъжа ми сме женени от 1 година и половина да сега сме били в Германия там се запознах ме там започна нашата връзка .. Той се интересуваше от мен също така внимание ми обръщаше много всичко беше прекрасно да излиза не беше много в негов тип.. Но се върнах ме преди 5 месеца в България искаме да опитаме тука живота.. Но някак си нещата се обърнаха.. той почна всеки ден да излиза с приятели .. сутрин докато се събуди веднага излиза следобяд се прибира за малко после пак същото и се прибира вечерта чак.. все е със тях.. когато сме заедно ми обръща внимания както преди .. но през другото време като съм сама а той навън всякъш напълно забравя че съществувам.. споделих му казах му недей така отдели малко време и за мен но надали…. Не беше такъв какво се случи не разбирам.. аз съм много чуствителна също така и ревнива.. и като го няма абсолютно по цял ден много се разстройвам но като се прибере колкото и да съм ядосана със една прегръдка , целувка аз отихвам…
Но заради неговите постъпки аз съм почупена направо отвътре (изморена)… не е само излизането му..

Не съм такъв човек който е против излизанията млади сме той е на 23 а аз 20 .. да излиза но неговото преминава границите .. преди да дойдем все сме си излизали .. а тук съм 24/7 вкъщи за 5 месеца 2 пъти сме излезнали.. ( просто Зада стигна да пиша пост тук малко или много може да ме разберете колко зле се чувствам че да стигна до тук). Моля за съвет :(
Благодаря предварително !

Коментари

1.   Защо не излизаш с него и приятелите му? Ако не искаш, не ти е той виновен. Ако той не иска, това би било по притеснително, все едно крие нещо или не иска да те запознава с приятелите си.

2.   Или има любовница, или просто бяга от теб.
Много си млада да се заробваш с мъж , че и с брак. Любов, любов, гаджета, ама ти си станала булка на 18-19, което е прекалено рано. Явно е гледал да си подсигури наивна, хрисима , сгодна жена, а той да си вее крачолите на воля.
Сядаш и говориш с него. Никакви гушканици, целувки, секс и т.н. Така ти замазва очите само, нищо повече. Само с говорене стават работите, и то сериозно. Също и с твърдост и характер. Като не стане с този, има други. Лошото е, че брак имате .

4.   Извинявай ама кой ви храни и издържа? Да не би излизанията му да са свързани с изкарване на пари? Теб никой не те е заключил, нали, какво те държи 24/7 в жилището, излизай. Ако го помолиш да идеш с него когато излиза с приятелите си отказва ли ти? Дали те са му приятели или бизнеспартньори?

5.   Не работите ли?

6.   Излизайте заедно… Имай на предвид, че утре други ден ще имаш дете от него и ще си стоиш по същият начин вкъщи.

7.   Може би не е искал да се връщате в България и затова се държи така. Заедно ли взехте решението да се върнете или ти си настояла. Може би е свикнал да живее в Германия.
А и сама пишеш, че си доста ревнива. Може би затова иска да остане сам.
Ако му пилиш на главата и го задушаваш много ясно, че ще иска да излезне без теб.

Странно в Германия е бил различен.

8.   Ами ти си много ревнива какво очакваш.