Споделена история от Семейство

Доведен баща
На 20 години съм и майка ми все още има против да си доведа гадже с преспиване. Тия нейни нагласи отдавна са ми ясни, затова моя приятел не съм го канила даже и на вечеря в нас. Вече почти от година сме заедно и ще ми се развали връзката така, защото няма как да ни се задълбочат отношенията. То за по два часа виждане през ден, два, три, няма как да стане. Наскоро той ме покани у тях за 2 седмици и майка ми не даде с аргумента, че не познавала родителите му и може да са изнасилвачи. Май ме манипулира. Съмнявам се чак толкова да я е страх, то даже е обидно да ми говори така за тях. Изкара ги педофили едва ли не.
Според мене причината за поведението й е съвсем друга.
Тя не е много консервативна, което е още по странно и няма логика в поведението й. От малка ми даваше да нося блузи с деколтета, говореше си с мен за секс, но когато поискам - не може.
Майка ми е разведена и имам втори баща. Той живе с нас. Спят си в една спалня. Тя може да има партньор, а аз не. Смятам, че той е основната причина за поведението й. Майка ми не иска той да има конкуренция. Представете си какво ще стане, ако аз съм шумна и правя секс, а той ме чуе. Може би тя ревнува подсъзнателно. Защото пъшканията действат възбуждащо. А може би просто той е импотентен и майка ми не иска той да се чувства застрашен от нещо и да му е гадно. Мъжествеността му ще бъде разклатена. Те не правят секс, когато съм си вкъщи, или поне не се чува нищо. А стаите са ни съседни и всичко се чува, даже хъркане. Така че е малко вероятно.
Твърди, че било изключително обидно и неуважително към родителите, ако аз правя секс с гадже, когато те са си вкъщи. Вие как мислите? Неуважително ли е?

Коментари

1.   Mисля, че е определено, тъпо, да правиш секс до ушите на родителите си. Като ги разбирате много нещата, защо не си вземете квартира и никой да не ви слухти на секса? А, ти реши, че майка ти ще ревнува от теб?! Че , даже и възнамеряваш да си много шумна?

2.   Извинявай много обаче ти си на 20 години вече. Не си на 12. Като искаш отивай при него не за 2 седмици ако искаш и за 2 години. Започни работа и бъди по самостоятелна. И проблема да се разреши.

3.   Мисля че е доста неуважително майка ти или баща/пастрока ти да те чуват как правиш секс! Неуважително е който и да е да те чува.
Според написаното ти самата все още се смяташ за малко момиченце и затова и майка ти се отнася така с теб. На 20г си, а си мислиш че ако някой изнасилвач ти посегне щял да бъде педофил???
Питаш майка си за всичко защото си зависима от нея, а на 20г човек е пълнолетен и трябва вече да е независим.
И най-важното нещо връзката ти може да се развали не защото се виждате за по 2 часа, а защото си зависима и питаш мама за всичко, като 13 г дете, вероятно и държанието ти е като на 13 годишна.

5.   Дали може да качите коментарите? Благодаря предварително.

6.   Изнеси се да живееш самостоятелно и там прави, каквото искаш. В дома на майка си трябва да се съобразяваш с нейните правила.

7.   Изнеси се да живееш самостоятелно и там прави, каквото искаш. В дома на майка си трябва да се съобразяваш с нейните правила.

8.   Ти си на 20. КАКВО ПРАВИШ ОЩЕ ПРИ МАЙКА СИ? Всеки нормален човек на 18 си бие камшика, точно заради ей такива пубертетски тъпни. Махай се докато увреждането още не е дълбоко.

9.   На 20 години си - я се вземи в ръце! Майка ти има право да ти забрани да водиш момчета вкъщи - ако апартамента е нейн. Но няма право да ти забранява да ходиш където и да било - все пак ти си ПЪЛНОЛЕТНА! Можеш да излизаш когато поискаш, където поискаш и да се прибираш в колкото часа поискаш. А пък и има и квартири. Като искаш връзката с приятеля ти да се задълбочи - отделете се и бъдете само двамата. Без родители

10.   Хич да не ти пука. Прави секс и нарочно викай колкото глас ти държи.

11.   Ами често казано, наистина не е удобно да си водиш мъж у вас, за да спи с тебе, а вашите да са на една стена разстояние. Не е точно неуважително, но пак те върви. Никой родител не ще да слуша порно на живо, още повече, ако е става въпрос за детето му. Майката ти знае, че правиш секс, но няма смисъл да го слуша. Нито пък да си мисли, че това момче се мъкне с теб само, за да спи с тебе. Какво значи да го водиш с преспиване? Да свърши веднъж-два пъти и да захърка? Или да дойде на гости и да спи реално?
Майка ти не би имала проблеми, ако го познаваше това момче, ако го беше водила, но не само за терен за секс. То е ясно, че се случва, ама у вас да не е бардак?
Логиката ти относно вторият мъж на майка ти е просто покъртителна и смешна. Явно много порно гледаш. Основният проблем не е кой ще се възбуди, ревнува, а че мислиш да водиш някакъв у вас само с една цел. И за това не иска да ходиш у родителите му, нищо не знае за тях, нито за него. Вината е твоя, че си криеш живота. Явно у вас става да водиш мъже, но не и на вечеря или кафе. Ако това е задълбочаване на връзка, здраве му кажи.

12.   Като живееш в къщата на майка си, така ще е. Изнасяйте се с пича на квартира, работете, плащайте си и никой няма да ви се меси. А май и на двамата не ви стиска и седите до полите на майките си, а пък мрънкате тук.

13.   Не искам да съм досаден,но все пак си на 20 и щом имаш и гадже няма да е лошо да се изнесеш и да си живееш самостоятелно.В началото може да ти е малко тегаво но с времето ще свикнеш и ще ти е много по-спокойно и приятно да знаеш че няма кой да ти пили на главата,повярвай ми няма нищо по-приятно от свободата и чувството сам да зависиш от себе си,горе главата и знай че след всяка буря следва слънце ;)

14.   Моите уважения, но да правиш секс там където вашите могат да те чуят/видят, е супер неуважително. Аз имам син, колкото теб и дъщеря на 16. Казал съм им "Правите каквото правите, но не искам да чувам или да виждам".

16.   Явно майка ти сериозно е сбъркала във възпитянието ти щом дори не се замисляш. че не може да правиш секс и всички да те слушат. Ти нямаш приличие.
Майка ти живее с този мъж а не го води у вас с цел преспиване. Има разлика. А ти искаш просто така до го заведеш у вас за да правите секс.
Естествено че ще е против да заведеш някого у вас като си търсите терен за секс. А и там живее мъжа на майка ти.
Явно нямате намерение да живеете заедно тогава си вземи една стая и си правете секс колкото си искате.
Чак пък и педофили та ти не си малко момиченце а почти жена.
Друго е да заведеш приятеля си с цел да се запознае с майка ти да си поговорят.
Да. връзката ще ви се развали но не заради майка ти. Може би онзи иска дамо да спи с теб и да те зареже.