Споделена история от Семейство

Запитване до жени
Семеен мъж на43г. Възможно ли е жане ми да масторбира. Потам защото не ми дава достатъчно секс.

Коментари

1.   Колко е достатъчно за теб, говорите ли по темата?

2.   Всичко на този свят в възможно. Може и да има извънземен любовник, знае ли човек.

3.   Всички жени мастурбират.

6.   За първотомисля, че не го прави. Но е възможно да има любовник. Семеен мъж.

7.   Едното няма нищо обшо с другото ж 42г.

11.   Това е само началото. Не е далеч времето, когато ще ти каже, че повече няма да правите секс. Със сигурност мастурбира. Не знам какви думи ще измисли, но ще ти каже, че сексът е най-глупавото нещо на този свят. И който го е измислил, е най-глупавият човек. Вероятно има проблем с хормоните, но ако я помолиш да отиде на лекар, ще ти се изсмее и ще ти каже, че тя е наред и никога няма да го направи. Такива жени дори не са малко. Нека позная. Ти си кротък човек и повече тя ти се кара. Ти или мълчиш, или се оправдаваш. Ако отговаряш на този профил, трябва да знаеш, че те е избрала не случайно. Ако беше брутален, никога нямаше да е с теб. Такъв й трябваш за времето, когато ще ти откаже секс завинаги. Как беше тя в началото? Много любвеобвилна, страстна, дашна и не даваща никой и нищо да застраши връзката ви? Такива жени искат да са като другите. Да имат съпруг, дом, деца. Дори като мине време, възможно е да преспят с други мъже, мислейки, че с друг ще е по-добре. Накрая разбират, че проблемът въобще не е в мъжа, а в нея самата. Тя е добра майка и домакиня, мислейки, че това е напълно достатъчно. Желанието ти е голямо и ти се иска поне с ръка да те задоволи, но тя и това не иска. Ти я желаеш, угаждаш, молиш, но от нейна страна има само досада и нежелание. Добре дошъл в отбора на изтеглилите късата клечка. След време ще имаш проблеми с простатата, заради липсата на регулярен секс, но ако й кажеш, само ще ти се изрепчи, или изсмее. Тогава липсата на секс ще те озлоби към нея. Ще съжаляваш за всички пропуснати моменти, ако жената беше нормална. Предполагам, че да се разделиш с нея, е напълно невъзможно по ред неизброими причини. Такива жени избират свестни мъже. И като такъв, да имаш връзка с друга жена ще ти е трудно, защото продължаваш да я желаеш. Животът е несправедлив. Сигурно се питаш, какво толкова си сбъркал, че на теб се падна такава жена. Много сме в твоето положение. Не се надявай на нея да се промени. Ако ти се удаде случай не му мисли, а си хвани любовница. Щом пишеш тук, това едва ли ще стане.

13.   Автора съм. А ако мъжъ ви пита дали масторбирате какъв ви е одговора. Защото моита жена казва, че никога не масторбира.

14.   Не съм жена. Но мисля, че семеините не трябва да масторбират. Поне така казва и моита. М30г

15.   Пиша по темата защото и на мен ми е доста интересна. Да излезе на по първа линия. Що се касае до семеини жени да масторбират ми се струва за не възможно.

16.   Не съм чувала семеини жени и мъже да масторбират. поне в моето семеиство е така.

17.   Женена жена да масторбира! Мисля, че това не е възмижно. Момиче на 18г.

18.   Семеен м 48. Предложи им да и купиш играчка и ще разбереш. Моита не иска, и няма. Значи не масторбира.

19.   Ти луд ли си. Женените не масторбираме.

20.   Ако не свършва с теб - да.
Някои жени наистина не оценяват това, което имат - мъж, който ги желае и дори по няколко пъти на ден.

21.   Аз масторбирам защото имаме не съответствие в брака. Но и тои онанира даже започна и пред мен, вече не се крие. Семеина на 36г.

22.   А питал ли си се защо да масторбира. Дали проблема е в нея или в теб. Семеина на 51г ж.

23.   Интересно. Има ли мъже които мислят, че жените им не масторбират. Та това ми се струва много глупаво от тяхна страна. Ж48г

24.   Авторе, жените мастурбират, но удоволствието не е толкова голямо, както проникването на мъжкия пенис. Щом не иска секс остави я и я накажи без секс, както правят в ислямския свят с четири съпруги. Можеш да ходиш при проститутка, не е много скъпо, но е много готино, а на нея нека половата и система да мухляса. Жените оставени без секс са нервни и това предполага всякакви женски заболявания. Не си ли чувал израза за намръщена жена пристигаща на работа със злобно отношение към колегите, които казват помежду си.... "тая снощи не е евана"!

25.   Няма жена дето да не масторбира. Всички го правят. Самоче едни по често. Други по един, двс пъти седмично. Ж 44г.

26.   Че то няма жена да не мастурбира. Твоита може да е единствената. М 56г

27.   Чета и не вярвам на очите си. Толкова тъп народ, пишат толкова идиотщини. Добре, азторът няма опит и пита, но останалите. Не излагайте нацията.
Жена ти може да мастурбира. В това няма нищо лошо. Но във вашият случай не го вярвам. Освен ако между вас има нещо не изяснено. Възможно е при секс нещо да я притеснява. Не слушай тъпите коментари, те са от невежи хора. Опитай се да разговаряш с нея, да изясните нещата. Едва след разговор с нея, взимай решения. Аз мастурбирам като за световно. Сексът със съпругът ми е много як, правиме какво ли не. Прилагаме всичко, което си фантазираме. Но това не е причина да мастурбирам. Просто когато съм сама, па дори и в негово присътвие го правя, опитвам разни неща. Така ми харесва и да си гледам тялото, винаги го правя пред едно огромно огледало. Съпругът ми често иска да го правя пред него. Харесва му да ме гледа, после ме разсипва от ебане. Знам, че свекърва ми мастурбира и мама също. Не е поради липса на секс. Това е погрешно мислене и глупава теория. Вероятно има нещо друго при нея и поради това избягва секс. Говори с нея, бъди мил и внимателен. Не я отблъсквай. И пак ти повтарям, не обръяай внимание на тъпите български коментари.
Ан

28.   Авторът едва ли следи темата след близо година време, но не е лошо да продължат коментарите - има и други (с) чуденки...
Лично се съмнява, че точно семейното положение е предпоставка за несамозадоволяване и от двата пола. Даже напротив - вероятността и двамата да са с точно еднакви сексуални потребности е твърде малка. И съответно единият си "наваксва". Някои го правят директно с кръшкане. На други не им е до това. В крайна сметка не виждам нищо лошо в самообслужването като начин за доосвобождаване от сексуалният нагон, когато партньорът не е достатъчно отзивчив. Лошо е при злоупотреба (като при всяка друга такава). Със сигурност има случаи, при които "ръчната" става причина за по-нататъшни проблеми, вместо да е допълваща. Всеки си има своя причина да я предпочете... неадекватно поведение на партньора, не най-добра физическа форма, не добра хигиена, неособено привличане, личен мързел... и какво ли още не.
Някой назад споменава "играчки". За мастурбиращите не мисля, че са им нужни. Те си доставят клиторен оргазъм. Даже ми се струва, че точно жените с клиторен оргазъм мастурбират повече. Което е в реда на нещата - самият полов акт не ги стимулира точно там, където им трябва. Ако мъжът е против самостоятелното мастурбиране, трябва той да й го прави (най-добре с език ;)).
Дамите оправящи се с вибратор (дилдо), вероятно, не са удовлетворени от размера, твърдостта или интензивността на партньора си. Не е изключено и тук да се стигне до пристрастяване и ощетяване на партньора, но мисля, че това изключително редки случаи.
В крайна сметка не виждам нищо лошо в "индивидуалния секс", стига той да не стане предпочитан пред "чифтовия". Бих предпочел мойта да го практикува ако има нужда, пред алтернативата да се чифтосва... с друг.
В духа на темата бих попитал "практикуващите" семейни, които не признават на мъжете си: защо?

29.   Да благодаря за съветите на всички. Но се установи, че си има любовник. И вече съм свободен. Пак не съм сексуално задуволен. Но не им се моля за удоволетворяване.