Споделена история от Семейство

Баща ми ме бие
Здравейте! На 22 години съм и имам сериозен проблем. От две години си признах, че съм гей. Искам да се обръщат към мен с, , те". Баща ми, разбира се, не прие добре тази новина и започна да ме бие всеки ден. Понякога с колан, понякога с въже и ръце. Според него тези методи ще ме поправят.
Майка и баща ми преди седмица отидоха на почивка. Аз се възползвах от ситуацията и поканих приятеля ми. Той е на 22, голям едър, негър. Дойде у нас и правихме секс. Неочаквано входната врата се отвори. Беше баща ми. Видя, че не съм сам и се ядоса много. Хвана ни и ни спука от бой. Биеше ни с колан в продължение на 30 минути. След тази случка, аз си тръгнах от нас, с намерение повече да не се прибирам. Моля за съвет!

Коментари

3.   Е какъв съвет,ти си на 22 години пълнолетен,сам отговаряш за себе си,а това че баща ти не одобрява сексуалността ти,виж нормално е човека е в шок,колкото и да не ти се вярва.Бих те посъветвал да не му се мяркаш пред очите поне няколко месеца ако е възможно и като се постопли времето примерно се свържи с него си поговорете двамата на дълго и на широко,само така може да си решиш проблемите!!!

4.   Ти сам каза:на 22 си.Изнеси се и започни на чисто.Твоя работа си е какъв си и що си.Всеки има право на мнение и ти отстоявай своето.Успех .Ж на 57 г.

5.   Много си смешен. Не можеш сам една филия да си намажеш, но си признаваш, с те да те наричат, водиш си негър в къщи?! И какво очакваш? Баща ти да си пие ракията с вас. Порасни, излез на квартира, изкарвай си парите , кани си който искаш при теб и чети по малко американските бози. И, най-вече първо, намери себе си и после претендирай пред другите.
Или, това е една измишльотина- мокър блян? И как така баща ти ви би двамата 30 минути, като единият е огромен негър. Освен, че сте гейове, изглежда и сте много тъпи.

6.   Не се пребирай пълнолетен си, търси си работа и квартира и се чувай само с майка ти ако те приема такъв какъвто си.

9.   Освен че е желателно да не си му в къщата, по принцип за такова нещо можеш да се обърнеш към полицията (но имай едно на ум за родната полиция и тяхното отношение към различните)
Със здраве!

10.   Прилича ми на измислена история, но ако не е - Как очакваш да реагира баща ти? Това е неговия дом, нормално да не иска да му се мърси домът с такава поквара. Вчерашен пикльо още с мляко по устата, ще води негър в МОЯ ДОМ?? Айде бе. Пак се радвай, че само с бой сте се разминали, щото аз ако бях, щях да ви съблека голи, да ви вържа и да ви изхвърля на студа на улицата да ви гледат всички и да ви се смеят, освен това щях публично да се отрека от теб и цялото си имущество да го завещая на други наследници от родът!

11.   Уважавам гейовете и те разбирам . Явно на него му се иска да има внуци , но щом си се приел като гей подкрепям те . А баща ти е много смотан, не се обиждай ама да те бие,ца това че си гей. Това ли трябва да прави един баща на сина си ? Аман от хомофоби

12.   Как може да те бие бе. Да му изсъхнат ръцете не.
Да на всеки родител ще му стане зле ако разбере, че детето му е гей НО не е нормално баща ти да те бие.
Май не трябваше да му казваш, че си гей.

Но виж не му е приятно да водиш негър в дома му. Това и за мен е прекалено.
Да, гей си разбирам но да спиш с негър и да го водиш в дома на баща си не е редно.

13.   Все пак ти си му син. Не е редно да те бие.

14.   Аз съм номер 11, така. Уважавам автора и гейовете, дори и аз съм гей, но не искам да го казвам, за да не се разчуе. Най малко пред моя клас, които по- рано ме смятаха за такъв заради тънкия ми глас

15.   Така че номер 14.
В обществото има предразсъдъци.

16.   Другия път го покани за тройка. Човека може да се е обидил

17.   Така, като начало защо на 22 още живееш с вашите? Време ти е да ке изнесеш, са си наемеш квартира, да започнеш работа и от там нататък никой няма да ти се бърка с мъже ли спиш, с жени ли, тройки ли правиш и т. н.
Така, че това е единственото решение на проблема ти.