Споделена история от Семейство

Най-лошата вечер в живота ми
Моята история е една вечер в Словакия баща ми беше пристигнал от България а аз и приятелят ми живеем и работим тук. Извиках го за да работи и той тук. С приятеля ми баща ми не е имал възможността да разговарят дълго и не са жевели заедно и да спим в една стая всички, но се наложи...

Вечерта след като пристигна татко, приятелят ми му нарязя салата сложи му ракия и седнаха и пихме няколко човека компания. Всичко беше точно до момента на напиването... започна се спор между приятелят ми и едно момче който спор не се хареса на баща ми...

След това имаше отново спор за възпитаването на деца... на баща ми не му хареса мисленето на приятеля ми... след това си легнахме с приятеля ми и по едно време ме събуждат и той спеше на земята.

Сигурна съм че баща ми е останал с възможно най-лошите впечатления, а моя приятел никога не се е държал така, сега той съжалява и се срамува от това поведение, но не знам как ще промени мнението на баща ми за него.

Искам да му помогна, но не зная как, защото си познавам човека и знам, че те ще си паснат много. Според мен всичко беше защото приятеля ми се притесняваше от баща ми и когато имаше намеса на алкохол всичко се обърка... какво да правя моля Ви за съвет Благодаря

Коментари

1.   Не знам, всичко зависи от приятеля ти. Нека не пие повече така. Явно алкохолът му е лош съветник.

2.   Аз, лично бих поговорила, със баща ми, и после ще го помоля за малко разбиране. Също така ще, помоля и приятеля си. Няма безгрешни хора! Всичко ще се оправи. <ЛУДКАРКАТА>

3.   Това ако е най-лошата вечер в живота ти... не знам.. малко си преовеличила.

С времето се забравя! Политиците какви гафове правят, минават два-три месеца и всичко е ОК. Всичко е забравено. И тук така ще стане. А и изобщо не е голям проблем, много се вживяваш.

4.   Няма смисъл още преди да сте се събрали да живеете като семейство да натягате обстановката с родителите. Така на приятеля ти ще му е неловко, а баща ти ще счита, че зет му е глупак. Нека приятеля ти да намери начин да се сближи с баща ти-да поиска съвет за нещо, да каже, че го уважава, защото е по-мъдър, по-зрял... И при друго събиране да си държи езика зад зъбите, колкото и да го сърби да каже нещо глупаво и да спори!

5.   Ми уреди им среща само 3мата без алкохол нека момчето се извини на баща ти и така не е кой знае какво пък нали ти ще си с него не баща ти и моя не харесва приятелят ми ама... не ми пука