Споделена история от Семейство

Има ли начин майка да намери детето си?
Здравейте, бих искала да попитам по какъв начин майка би могла да намери детето си? Детето е родено на 29. 02.1984г. и е момче. Има ли някаква институция или нещо занимаващо се с подобни неща? Благодаря Ви, предварително!

Коментари

1.   Не, майка на детето е станала осиновителката му и е абсолютно забранено разкриването на осиновителската тайна. Затвор до 5 години.
Аз съм родена в същата година и вече съм голям човек. Ако съм била осиновена, не искам да познавам родилата ме жена - тя не ми е майка!
Да си майка е много повече от това да спиш с мъж, да износиш дете и да го родиш, после да го оставиш на „държавата“. Тя, държавата, се е погрижила после този човек да живее на спокойствие, не да го преследват биологични някакви „родители“.

2.   А ако през цялото време е било в дом?
Кошмар, изостанало е с години от връстниците си и сега най вероятно мете улиците... и да го намерите, предполагам че ще се е озлобило към вас.
Успех в търсенето, но се подгответе психически, защото сте нанесли много щети на този човек... все ще ви потърси сметка

3.   Обърни, се към някои медии. Може и в интернет да намериш, чрез търсачката адреси на известни медии-вестници, телевизионни медии-примерно БНТ, ВТV или други и пиши там. Пиши, пши, все някой ще, обърне внимание! А на репортерите това им е работата, да откриват интересни събития и сензации, с които да си запълват вестниците или да си правят новините. А, колкото повече се шуми около теб, толкова по-голям е шансът да се намери детето. Това, е мнението ми ако, е изгубено, а не ИЗОСТАВЕНО!!! За мен лично, няма причина която, една майка да остави детето си. Най-лошият, вариянт -задника си, ще дам, но не и ДЕТЕТО СИ!!! <ЛУДКАРКАТА>

4.   Виж и пиши също в http://osinoviavane.com. Разбирам мъката ти, предполагам, че под натиска на родителите ти си била принудена да изоставиш детето. Все пак си му дала живот, а не си го абортирала ( убила ). Пиши по нататък има ли някак напредък. То сигурно си има друга майка, но...

5.   Браво, номер 4, направо златен медал да почнем да даваме на неабортиралите майки, „дарили“ държавата с живот!
На променим Наказателния кодекс и да вкараме „убийците“ в затвора, това ли искаш?
Нямам думи!
Осинови си ти самата такова дете, вместо да съдиш жените, решили да не „даряват“ държавата с още едно гледно гърло.

6.   4, децата не са някой ОТПАДЪК, които можем да хвърлим когато искаме. Убийци, са тези които правят аборти.... а, тези които ги изоставят какви са? Нито едно дете, незаслужава да бъде изоставено, защото не всички деца си намират добри семейства. Повечето са на улицата със пропаднал живот, който собствените им, родители осигурили. За това, децата казват -ДА НЕ БЯХМЕ СЕ РОДИЛИ!!! <ЛУДКАРКАТА>

7.   Я престанете да се изживявата като съдници на съдбите хората! Не знаете защо е било изоставено детето, за да раздавате присъди и квалификации! Имаше един сайт за осиновени, които трсят родителите си, но не знам как се казваше, потърси в нета. Трябва да си готова да понесеш много негативизъм, дори и от детето, ако го откриеш.

8.   7,всеки има право да си каже мнението!!!
<ЛУДКАРКАТА>

9.   Страница за осиновители и осиновени www.baoo-bg.org. Желая ти успехи. Дано да намериш детето си.