Споделена история от Семейство

Пеене и танцуване на сватбата?
Здравейте, може би въпросът ми е малко смешен, но има ли хора, които на сватбата си са пяли и/или танцували? Под пеене нямам предвид заедно просто да припявате, а да пеете на сцената с микрофон. И под танцуване нямам предвид редовните танци, а например да направите шоу, например като в старите мюзикъли, където танцуват степ? Мечтая за сцената, но досега не ми се е случило и си мечтая поне на сватбата си да сбъдна мечтата си.

Коментари

1.   Според мен го обсъди с диджея, който ще наемеш, за да измисли подходяща програма, която да се получи добре и на място, а да не изглежда някак странно. Той ако е добър, ще го направи както трябва. Защото иначе ще е тъпо, някак ни в клин, ни в ръкав да излезеш на сцената и да започнеш да пееш и танцуваш степ. Има си тънкости, предпразполагане и подгряване на публиката и т.н. Иначе ще стане тъпо. Иначе като цяло идеята не е лоша, стига да се направи както трябва.

2.   Моя приятелка преди години направи нещо подобно на сватбата си. Танцува латино танци. Първоначалната идея беше да танцува със съпруга си, но понеже на него, не му се от даваше, направи шоу с професионален танцьор. Получи се страхотно.
Аз не съм правила сватба и съм в другата крайност. Не мога да пея и да танцувам добре. Дори се притеснявай, че ако правя сватба, ще ме карат да играя хоро.

3.   Да, има такава практика вече. Например в клуба, в който ходя да танцувам, имаше двойка, която специално си плати на човека, който ни води танците, да им постави танц на определена музика и после гледахме клипче от сватбата им, добре им се бяха получили нещата. За пеенето също се прави, ако умееш да пееш що годе добре и правилно. Избираш си песен, тренираш я, в разгара на купона диджея обявява поздрав от младоженеца/ булката към гостите или когото иска примерно и човекът си пее. Няма проблеми, не е странно, а приятно, ако човекът умее да пее, защо не. Свидетел съм и на такива изяви, беше приятно.

4.   Направете го ,задължително,ще се хареса на всички.

6.   И аз мисля. че ще се получи нещо готино.