Споделена история от Семейство

Баща ми говори зад гърба ми
здравейте днес ще ви разкажа май-гадни ми живот аз съм момче на 14 години и ще завършвам 7клас скоро да баща ми е лош смисъл, винаги когато се опитам да създам разговор той не ми обръща никво внимание дори не ми. Позволява да излизам
Бях закаснял със половин час и ме тъкмо когато, време беше добро
Той не ми позволи. от колкото за майка нямам може би ще имам маштеха ама да не се надявам защото е лоша на. Куче та да постоянно се караме баба ми се опитва да му каже че вече не съм малък но няма ефект просто, искам сам да си решавам дядо ми е по добър със мен и ми обръща повече внимание за училище мислят че не съм твърде умен за да уча във друго училище а аз съм умен

Да се надявам да ми помогнете или поне някъв съвет да ми даде те или единствения начин е да се гръмна да се надявам да не стане благодаря за отделеното време и благодаря предварително!

Коментари

1.   Баща ти да не би да е имал лошо детство,за да се опита да прекопира поведението си към теб. Моя също ме е командвал като бях на твоите години.

2.   Познато ми е. Цял живот някой настройва някого против мен. И с баща ми го правеше втората му жена, сега като порастнах пък настройват майка ми. Всичко за внимание и един камион тухли.

4.   . Баща ти да не би да е имал лошо детство,за да се опита да прекопира поведението си към теб. Моя също ме е командвал като бях на твоите години.

Да така си мислех че до, колкото знам баба ми и дядо са тормози ли баща ми до колкото ми е познато като малък е ял бой от баба ми

5.   О нещо не ти се разбира.
Можеш ли да пишеш по-добре така че всички да те разбират.