Споделена история от Семейство

Подарък за бал
Здравейте, приятелят ми има бал след няколко седмици и единственото което ми е на главата като подарък е карикатура на него с костюма му за завършването. Как ви се струва идеята? И имате ли някакви идей за други подаръци, ходим от година. Другото което е на ресторанта с техните какво се взима на родителите, пр цвете за майката, а за бащата?

Коментари

1.   Ами щом ходите от година, то добре би било една екскурзия да си направите. Един круиз е идеален за целта. На майката една пластична операция, те са на мода в момента, примерно опъване на бръчките. За баща му, ако е стар гъзар, тогава спортен автомобил. Аз така ги виждам нещата. Мерси!

2.   Това с карикатурата ми звучи несериозно. Може би уикенд за двама на някое хубаво местенце, но това е според бюджета, с който разполагаш.

3.   Вземи му мъжко сребърно бижу - например Розета от Плиска с черна кожена или гумена връзка за врат, или черна титанова гривна, заедно с бутилка хубаво вино или риза в актуален десен и кройка. За майката - букет, за бащата - не е прието да се носи нещо.

4.   Попринцип като направихме година ходихме на спа уикенд точно преди няколко дни и идва лятото и сме планирали вече ходения насам натам. Затова почивчица не ми допада много иначе благодаря за идеята.

5.   За приятеля - подари му тройка с твоя приятелка.
За майката - подари и шеговито вибратор.
За бащата - подари му стриптийз.
Гарантирано ще забързат сватбата за да не изтърват подобна невеста

6.   До номер 1 - спортният автомобил и опъването на бръчките...
Екскурзия е добре за двамата, а за родителите - нищо. Твоите родители да подаряват на неговите и обратното, ти защо? А и изобщо - това е празник на завършващия, защо родителите му да получават подаръци?

7.   Подари му нещо, което ще му е спомен дори след години. Сребърно бижу, хубав партфейл.. На майката - зависи какво харесва, но също някакво бижу би свършило работа. Макар да не разбирам защо ти на нея да й правиш подаръци? За бащата - една бутилка хубаво вино и това е.

8.   На мен пък страшно ми харесва идеята за такава карикатура!
На родителите може общ подарък - ваучер за пазаруване, уикенд за тях някъде, а може и цвете за майка му, а за баща му бутилка вино/ракия или нещо подобно.

9.   Преди години гаджето ми имаше бал. Подаръка беше общ заедно най-добрата ми приятелка, коята беше поканена.
- Ваучер за масаж а двама във джакузи беше уникално
- Портфейл и сложихме 100 лева да си купи каквото иска
- Букет за майка му
- За баща му нищо не сме взимали
Варианта за карикатурата е добър, но му сложи и плик с картичка с пари.
Идеята за уикенд е добра, но щом не планирате - отпада.
Идеята за сребърно бижу е също добра, но примерно на моя припятел родителите точно това му подариха и нямаше как и аз същото.

10.   карикатурата е добра идея само ако твоя приятел е шегаджия.
Аз не обичам да ходя по екскурзии.