Споделена история от Семейство

Объркана
Здравейте читатели.
Пише ви жена на 30г. С приятеля ми сме заедно от половин година. На скоро заживяхме заедно. Веднъж говорихме че ще разделяме сметки, нали разходите. Мина време първо аз заплатих първия наем, защото той нямаше възможност в този момент. Разбирам на всеки може да се случи. Но в последствие взе пари, но се прави на ударен и аз плащам някой неща. Идва следващия наем, а той не реагира по никакъв начин. Много го обичам и не искам да се караме за такива неща. Просто да се разберем като нормални хора.

Коментари

1.   Няма да се разберете. Ще плащаш ти ако останеш с него. Или продължаваш така или си тръгваш. Дори и нещо да успееш временно да постигнеш, ще е колкото да ти замаже очите като види, че е избързал с манипулацията. Показал е съвсем ясно как според него трябва да стават нещата... Това вероятно ще бърза да те забремени и по старому.
Решавай сега как да продължи живота ти!

2.   Ти много го обичаш, но той теб не. Прави си сметката щом си прави оглушки за такива неща, и това му е отношението към теб. Наистина ли смяташ че имаш уважение, камо ли пък любов отсреща?

3.   Какво чакаш, а не действаш? Мислиш ли, че заслужаваш да стоиш редом до мъж, който може да се опише като женски полов орган?

- Кифлоприземител

4.   Трябва да седнете и да поговорите какво ще се случва с вас... или ще сте семейство или просто ще се чукате на семейни начала, директно му кажи дали ще се държи като мъж или като пут. а
М-40год

5.   Огромна любов. Живеете заедно, спите, готвиш, чистиш, но за него всичко е безплатно. Това не е любов.. Не разбирам защо жена иска да си го причинява, толкова си се ненавижда?

6.   Не е редно само ти да плащаш наема.
Говори с нето директно. че и той трябва да го плаща.

7.   Ако мъжът до теб е ИСТИНСКИ МЪЖ, би трябвало да те покани да живееш в своето собствено (самостоятелно) жилище! Или ако има починали баба и дядо-обзаведете си техния етаж! Деца под наем трудно се гледат.

8.   Мъжът до мен също няма собствено жилище в София и какво от това.
Винаги ми е помагал и ми е опора в живота.
Не всеки има самостоятелно жилище.

9.   Поредния голчо който си е намерил безплатен секс, слугинаж че и живее на аванта.