Споделена история от Семейство

Жени споделете
Колко дни семеина жена може да издържи без оргазъм?

Коментари

2.   Ж 22, почти всеки ден го правя, скъсвам се от мастурбиране, получавам по десетина и повече оргазми, нямам приятел и така.

3.   Благодаря за споделеното, интересува ме за сдмеини жени. Ти не си. И за без партниор и при мен е така. Даже някои ден и сутрин и вдчер. На25г. Авторката.

4.   Ж 30 постоянно се караме и вече един месец не сме правили с*кс

5.   Н4. Да вярвам ли, че едкн месец си бдез оргазъм! Поне с мастурбация не се ли облекчаваш. Авторката съм. Това при мен неможе да се случи. И ме притиснява малко.

6.   Сама, да. В лоши отношения сме и нито той ме търси, нито аз него и така... ще видим до кога ще я караме така

7.   Н 4. авторката съм благодаря много за споделянето. Макар, че не ми стана ясно на колко дни издържаш..

8.   Доста е важна възраста на жената. Аз на 46г имам желание всеки ден. Но се налага някои път да издържам но не повече от тфи дни.

9.   Н8. Благодаря. Авторката съм. Три дни почти не издържам. Но интересно на 46г и толкова активна. Надявам се семеина, навярно.

10.   Някакво не до разумение! Семеен мъж съм на 45г. На този въпрос зададен от мен на женами. И с моите наблюденкя. Отговора беше. Поне месец, а миже би и посече.

11.   Конкретно аз, не повече от три четири дни. Вдовица от една година жена на 47г. Имам вибратор и масторбирам.

12.   Номер 11. Аз не съм вдовица и съм напълно съгласна с теб ж 44г.

13.   Жена на 33, напоследък рядко се налага сама да се докарам до оргазъм, максимално 2-3 дни издържам без. Случвало се е и да правя вечерта секс, а на следващата сутрин пак да си прося лизане... Когато мъжът ми пътува по работа и съм сама в леглото се търкам всяка вечер.

14.   Страшно много - месеци. Повечето коментари са учудващи.
41г.

15.   Н14. Авторката съм. Явно не си семеина. Иначе възможно ли е съпруга ти да те остави(страшно много месеци) но по ми се вярва на болшензтвото. Защото и аз самата съм доста активна.

17.   Най-много 2 дни.
За учудените - нищо не се е променило от студентските години насам.
Ако човек е здрав, може да прави секс и да има желание за секс до късна възраст.

Жена на 48 г.

18.   Аз не получавам оргазъм.

19.   Авторка та съм. До н 18. това е не сериозно. Няма такава жена да не се е научила да стига до оргазъм.

20.   Навремето се самозадоволявах със стискане на крака 2-3 пъти в седмица, след това стана в месеца. Днес веднъж на няколко месеца. Но от секс никога не съм изпитвала удоволствие. Не държа мъжа си изкъсо, не го дебна, жени бол. Но за сега е лоялен към мене и ме приема каквато съм ;дд Ж27

21.   Това е нещо строго индивидуално.
Аз не мога и ден бе секс. Що се отнася до оргазъм, стигала съм до 90 на ден. Но без мъж не мога. Не съм нимфо. Мога да мина без секс дълго време, но това ме прави нервна, раздразнителна и ставам неприятна за околните. Мастурбирам от дете. Според майка ми, баба ми е забелязала, че си търкам клитора, като бебе още. И съм се хилела като пача. Говорили с доктор и той им казал, че това е нормално, да не предприемат нищо. В по- късни времена вече осъзнавах, че ме радва това, носи ми удоволствие и никога не съм спирала. Правя го по различни начини и по всяко време. Мога дори и когато раборя да го правя. В училище го правех редовно и дори като пишех в тефтерите си. Съпругът ми знае и дори му харесва, да го правя пред него. В това няма лошо. Но ако жена като мен попадне на калпав мъж, може да се травматизира и никога да не успее с мъж да получи оргазъм.