Споделена история от Семейство

Проблем в семейството.
Здравейте!
Аз съм момче на 19 години от София. Живея с майка ми, която е на 45 години и има брак с друг мъж от две години, като те се познават още преди аз да се родя, като и тогава също са имали връзка под някаква форма. Той е 23 години по-голям от майка ми и обикновено живеем тримата като едно семейство. Основната причина, поради която майка ми е с него е защото той може да ни предостави финансово спокойствие, въпреки че както майка ми, така и аз работим, а тя е и директор в едно училище вече 12 години. Въпреки това, той я накара да се омъжи за него, като още преди брака ни купи два апартамента и една кола, като в единия се очакваше да живеем тримата, тъй като е доста голям. Той, от своя страна, е с майка ми както заради нейната външност, тъй като тя е много поддържана жена, с доста големи гърди, малка талия и голямо сочно дупе, така и заради спомените от миналото. Основният проблем, обаче, е че е прекалено обсебен от нея и постоянно мисли как да я накара да правят секс. Когато тя е около него имам чувството, че той постоянно мисли само и единствено за това. Имало е дни, най вече петък и събота, когато до късно вечерта двамата правят секс, а после на сутринта като се събуди майка ми, той отново започва да настоява да го направят още няколко пъти, а стаите ни са разположени сравнително близко и все пак аз чувам някои неща, за съжаление. Също така, когато майка ми някои дни не ходи на работа и си остава вкъщи, тъй като е на високопоставена позиция, а и не винаги се чувства добре, той веднага намира начин да остане заедно с нея, защото и той има строителна фирма и може да си ходи, когато си иска, като разбира се, настоява по няколко пъти на ден да правят секс. Тя доста често го реже, но имаше един случай, когато цял следобед се бяха заключили в спалнята и го правеха. Мисля, че някои дни са стигали до пет или шест пъти, което е обезпокоително. Мен това доста ме дразни, а в същото време не искам да говоря с майка ми за такива неща, за да не я ядосвам и да не изострям или влошавам техните взаимоотношения, тъй като лично на мен никога тя не ми е правила проблем, когато искам нещо, винаги ми е купувала всичко и не ме е лишавала от нищо, а и той не е толкова лош човек, защото ни дава доста пари, които ние си спестяваме, зачита мнението на майка ми, уважава я, обгрижва я, не я кара да готви или чисти. Като цяло, има полза от връзката на майка ми с този човек, но много ме дразни фактът, че майка ми е използвана по този грозен начин за задоволяване на сексуални желания. Оставям настрана въпроса, че аз върша голяма част от всекидневните битови задължения и помагам на майка ми постоянно, а в същото време те не ме уважават. Майка ми постоянно ме командва и гледа да си налага мнението, като гледа на мен още като на малко дете и бебе, въпреки че уча, работя, имам шофьорска книжка и т. н., а какво зачитане чакам от страна на нейния мъж, просто не знам. Следователно, лично аз се чудя, дали да говоря с тях или поне с майка ми, има ли смисъл изобщо или нищо няма да се промени, защото аз си мисля, че всичко ще си остане по същия начин и аз пак ще трябва да си мълча, да се правя, че нищо не знам и не разбирам?

Коментари

1.   Не, нямаш право да се намесваш в техните отношения. Щом майка ти е преценила, че това положение я устройва, не е твоя работа да се месиш.
Иначе явно не е лошо да ставаш малко по малко самостоятелен. За да не те командва майка ти, не можеш ли да се изнесеш в някое от другите жилища? Щом учиш и работиш, можеш да се оправяш и сам. Така нито ще ги слушаш, нито ще те командва някой.

2.   Какъв е проблемът?
Че майка ти има стабилен мъж до себе си, че я Обиа, уважава, обгрижва нея и теб, дава ви пари...
? Че имат добри сексуални взаимоотношения?
Ами голяма сипълнолетна си, работиш. Може да се изнесеш на квартира например.

3.   Добре де, а ти откъде знаеш за това? Чуваш ли ги, подслушваш ли ги или пред теб я пита? Ако я пита пред теб им кажи задължително, неуважително е да говориш за секс с жена пред сина й. Ако ли не, можеш деликатно да й кажеш, че ги чуваш и да ги помолиш да са по-дискретни. Щом майка ти го реже вероятно не иска и това ще й е добре дошло оправдание пред него

4.   Авторчо, четох ти фейка до местото, където мама ти и чичака на 68 правели секс по 5-6 пъти на ден. :))))))

5.   И какъв е проблема?
Майка ти е омъжена за тоя човек - нормално е да прави секс с него, а ти не си малък и няма смисъл да ревнуваш.

Единствено може да се оплачеш, че са шумни в секса и да ги помолиш да се съобразяват малко.

6.   Момче знаеш ли какъв е проблем? ! Че ревнуваш майка си! Аз не виждам проблем! Те да женени и мъжа йнще я чука! Да нормално! Кое е странното? ! А и човека е на почти 70 г а леле какво либидо само! Искам и моя да е така на тези години! Евала на мъжа че я опъва! Майка ти е млада още какво й пречи? ! Щом тя не се оплаква не виждам проблем! Т да женена двойка това им е работата дл д като да изгледали дете! Не им се меси! Може да си издеш боя от пастрока! Нямаш право!
Да си обсебващ означава нещо друго! Човека не е обсебващ а сексуално активен спортист! Няма нищо лошо! По скоро ако то е неприятно бих те съветвала да се изнесеш за да не им чувал страстните стенания! По скоро ти нямаш работа при тях! На такива години си че да се гледаш дам! Имате 2 апартамента ако ти се дават пари за квартира иди е единия да живееш! Работата ми изглежда че ти ревнуваш майка си от мъжа й! Момче не е нормално! Свиквай! То вече работа около нея нямаш!
Жена на 25

7.   Мъж на 68 години прави секс по 5-6 пъти на ден!!! От цялата дълга история нищо друго не разбрах - какъв всъщност е проблемът? !

8.   Пиленце, освен да хванеш да се изнесеш и да спреш да светиш на хората, щом начинът им на живот те дразни? Майка ти е влезнала в тази връзка с ясното съзнание какво точно ще дава срещу апартаментите, колите и парите. Нали знаеш как се нарича това? Ако си мислиш, че е очаквала платонична любов, в грешка си.

9.   Щом работиш, се изнеси на квартира или общежитие. Не е твоя работа какъв сексуален живот има майка ти. Не е и твоя работа да въртиш домекинството вкъщи. Изнеси се и започни нов живот, своя живот.

10.   Спокойно колега, няма нищо страшно или обезпокоително в това, което става. Нормално е да се чувстваш така, да си леко изнервен от нещата. И неговата майка да беше, и той щеше да се чувства така. Похвално е че защитаваш това, което е твое и отстояваш позиция. Това с изнасянето на квартира е пълна глупост, да отидеш в другия апартамент би било по-разумно, но едва ли майка ти ще ти разреши. Тя явно доста ти въздейства и ще иска да си до нея. Както каза ти, тя е с този човек заради парите, а не заради чувствата. Тя държи на теб и ти държиш на нея - това е най-важното, дори може да го прави заради теб донякъде, за да живеете добре. Не мисля, че е необходимо да говориш с нея, радвай се просто, че не го прави с мъжа си за кефа, а за пари и облаги, и поне си струва да се правиш на ударен.

11.   Ха, ха, ха, че какво му е за оплакване, ско човекът желае именно жена си, а не други жени. И да не мислиш, че нс мскка ти й е зле със секс по 5-6 пъти на ден, въпреки че ми е много трудно да повярвам, че това е възможно за мъж, който е на 68 г.
Жените имсме нужда от секс и то от по-дълъг секс и ако го правим с мъж, който ни привлича, и към когото имаме чувства, си е голям кеф.
Намери си гадже и ще престанеш да им завиждаш.

12.   Чакай малко бе. Значи този човек ви издържа. Купил ви е апартаменти.
Как очакваш да не иска нещо в замяна. Не може само вие да получавате финансови облаги а този човек да не получи поне малко любов.
Струва си майка ти да се прежали малко щом този човек има финансови възможности. Не на всеки могат да купят апартамент.
Като ти не искаш и на майка ти не й харесва се справяйте сами. Сами се издържайте.

13.   Единственото нереално нещо в текста е че си решил авторе че майка ти не иска секс, че тя се чувства използвана. Защо обаче си решил че майка ти не иска този секс с мъжа си??? Защо смяташ майка си за асексуална?
Разбира се никога жена няма да обясни на 19 годишния си син сексуалните си желания, разбира се че ще обясни на сина си че си остава у дома в даден ден по други причини (не се чувства добре или е на висока длъжност) а те всъщност с мъжа си имат сексуални планове но как да ти каже това???
На теб може да ти се струват възрастни, но на тяхната възраст е напълно нормално да правят секс и ако са по сексуален тип хора, защо да не го правят и по 5 пъти дневно.

А ти когато майка ти си остане у вас, питай има ли нужда от нещо от някаква помощ, ако е останала по друга причина ще ти каже, ако каже че ще си почива в спалнята, значи имат планове за секс маратон, излез и се разхождай целия ден, защо седиш в другата стая?

14.   №4, и аз това щях да го питам, нещо сметкиге му не се връзват. Той 20 годишен, значи майка му е над 40, измисленият герой с 20 години по голям от майка му, т. е. над 60 и прави секс 5-6 пъти на ден. Пита се кое смята за секс?

15.   Може пък да може човека вие откъде знаете, че не може. Да не би да му светите.