Споделена история от Семейство

Без секс месец и половина
Здравейте!
От месец и половина с мъжът ми не правим с*кс. Напоследък се държи унизително с мен дори и пред хората чак ме хваща срам и ме заплашва, че ще ме бие.

Прави ми се любов, искам топлина, уют...
Дори и той да ми предложи да правим с*кс не знам дали ще се съглася. Да ме унижава и обижда и аз после да си легна с него :-(
Дори извинявай не казва.

Вие как процедирате когато ви държат на сухо и сте като гладни котки?

Коментари

1.   За секса не знам, ама да ме обиди ще е само веднъж, втора възможност не би имал.

2.   Аз мога да изкарам и три месеца без секс, не вярвам някоя да се е разболяла, че не са я опъвали месец и нещо. А защо не те иска мъжът ти? Защо иска да те бие? Ей така, без нищо ли? Нещо не доизказваш нещата. Интересно би било, ако човек може да прочете и мнението на другата страна, но тук няма как.

3.   Сексът-не е любов. Любовта-не е секс.
Щом те унижава-значи не те обича.

4.   Много е лесно. При проявено неуважение или опит половият орган да се използва като средство на единия за оказване на натиск над другия с цел вземане на решение, отказ от личното мнение или неразумна скъпа покупка, несъобразена с паричните възможности, следва бърза раздяла и готово. Действа безотказно.
Без значение дали е мъж или жена, човек трябва да цени достойнството си и да бъде единствено със себеподобна личност от другия пол: способен на взаимност, уважение и споделящ същите ценности за живота. Обичта се показва и доказва ежедневно, затова в една връзка не бива да се лежи на стари лаври и да се допуска търпенето на лошо отношение, което няма нищо общо с поведението на същия човек в началото.

- Кифлоприземител

5.   Дали няма любовница щом се държи така унизително с теб.

6.   Бягай колкото можеш по-бързо от него.

7.   Трета година не съм правила секс, просто държа да имам връзка с човекът, с когото ще го правя. Някак си попадам обаче само на такива, които изявено си казват, че не желаят връзки и наистина са нон-стоп с различни жени. Без секс не се умира, но щом на публични места те унижава и заплашва, човекът си е потенциален манипулатор и дори насилник. Отваряй си очите. Освен ако не премълчаваш нещо, че ти не се държиш добре с човека от среща и действията му са огледални на твоите.

8.   А какво се прави като ми посяга става да ме бие дърпа ми ухото, косата?

Не мога да докажа нищо :-( Вземам си детето и се махам?

9.   Тази вечер разбрах, че трябва да си ходя от този човек. Не знам кога и за какво ще избухне и кога ще стане пак да ми посяга
Вече явно приключих с него щом ми посяга, за втори път се случва и пред детето, трети няма да позволя.

10.   Тръгни си, но тайно, без предупреждение и си вземи друг мобилен номер.

11.   Никога не бих допуснала това нещо! Веднъж обиди ли ме, камо ли пред други хора, хващам си чантата и навън.

Съпругът ми вече има една черна точка. Казах му, че при втора такава, взимам детето и отивам при родителите си и ще получи обаждане от бракоразводен адвокат.

13.   Щом заплашва, че ще те бие бягай от този човек.

14.   Мъжът ти съпруг ли ти е или дългогодишен приятел? Ако е второто, лесно ще го разкараш.