Споделена история от Семейство

Какво е искала майка ми от мен?
Преди време бях пуснала една тема "Трябва ли да давам пари на майка ми? Тя гладува. "
Тъй като останах без работа, вече ще стане месец, откакто не намирам, и няма как за момента да посещам психолог, а и нещо хич не искам. Не знам как и дали бих споделила всичко това на някой друг човек и после как ще живея като знам, че някой знае ужасните ми тайни, било то и психолог, та отново ще ви занимавам вас. :D
Ако имаше вълшебна формула за преодоляването на всички травми и то много бързо.
Осъзнавам, че не съм щастлива и не знам докога ще е така. Месец за месец, от тъмно до тъмно, и всички здравословни проблеми.
Но основният проблем е, че по цели дни не спирам да мисля за всички гнусотии и простотии от преди 20-25 години и се гневя и рева с часове.
Не мога да разбера какво е искала майка ми от мен и какво е било и все още е, психичното й заболяване и какво си е позволявала или мислела, че прави.
Когато бях на 11-12 години и бяхме сами вкъщи, без баща ми/мъжа й, тя ме караше да й правя масажи, уж най-обикновени, лягаше по корем, искаше да я масажирам по гърба, бедрата, насочваше ме, казваше ми как, уж антицелулитни масажи и ми говореше някак особено, казваше ми: "Масажиста", като съвсем открито ми казваше, че съм мъжки пол и как да се държа, как да застана, а аз нищо не разбирах и изпълнявах.
Също и после искаше да следя баща ми/мъжа й, защото той й изневеряваше и ми казваше, че съм й "агента", отново от мъжки пол, даваше ми тайно пари за това и вместо поне един път да се поинтересува за мен и за училище или домашното (там бях пълна двойкаджийка и пропадах все повече, заради всичко вкъщи) тя някак си играеше някакви игри и все едно имахме някаква особена връзка. Имаше едни две седмици в които баща ми като станеше сутрин и тя идваше и ме викаше от моето легло, да легна на спалнята до нея, на мястото на баща ми и така да спиме още един два часа, а след това ставах да се обличам за училище и тя ми даваше някой път мъжки дрехи на баща ми.
Веднъж бях по близо до нея, вече бях по-голяма и тя започна да ми целува страстно и бързо цялата ръка и си остави слюнката.
От време на време имам ужасни кошмари, как тя е върху мен, голи сме и ме изнасилва, а аз въпреки съпротивлението и отвращението, свършвам и усещам удоволствие. :/
И се будя и си мисля, че много сериозно съм полудяла и няма изход и е просто ужасно, защото няма на кого да споделя... :(
Това са много малко от случките и най-приличните, за другите не искам никое живо същество да чете или разбира.
Въпроса е, че вече години наред изпитвам зверско отвращение, ама зверско и винаги, когато съм около нея също се отвращавам и долу в слабините си усещам странно чувство, някакво стягане, раздразнение, дори пулсиране, и още по-голям гняв и в следващия момент искам да се нараня с нещо. Не знам защо се получава така и как да го забравя всичкото това нещо и да си живея живота.
Когато работех, бях много заета, но когато останах без работа, осъзнавам, че всички проблеми и травми си стоят. :/
Въпросът е кой какво заболяване има? Ясно е, че с брат ми сме били отглеждани и расли в дом на психично болни и май и мен и него са разболяли..

Коментари

1.   Ужас. Най-важното е да знаеш, че ти нямаш вина за болестите на майка си, тя явно не е наред жената. Другота е - от какъв зор ще изпитваш срам за нещо, което на теб ти се е случило, което тя е направила на теб? Та ти не си нея. Ако отидеш на психолог ще разбереш, че твоите проблеми, макар и че са доста тежки, са били частхот практиката на всеки психолог, че дори и много по-тежки. Чувал съм от моята психоложка, при която бях ходел навремето, че тя е ставала свидетел как в клиниката където е работела, където били настанени майка и син, как майката дава на сина си... да спи с нея, целенасочено, да да му облекчи желанието. Много страшни неща има по света, такива за които не чуваме по филмите или които не влизат въобще в сметката. Които са далеч от идеалите на културата в която сме, на се случват! Затова, няма от какво да те е срам. Когато разбереш, че майка ти те държи в подчинетие с тези три първично-силни емоции - срам, страх и вина - ще бъдеш вече половин-освободена от нейното влияние. Дерзай и не давай повече внимание на тези травми. Достатъчно са ти повлияли, че ти да си буташ зорлем съзнанието още в тях. Работи, отдели се от майка си - каквито и крясъци да надава - тя не е майка за теб - понеже и ти не си ѝ била дъщеря за нея. Като събереш пари, посети някой специалист, да ти помогне да се видиш отдалеч, колко вкъщност много неща си постигнала сама! И колко заслужаваш да уважаваш себе си.

3.   Тъжна история, но ти предлагам да и простии. Ти изпитваш едновременно отвращение и сексуално привличане към нея. Просто се освободи от негативизма, би трябвало да ти мине, когато няма какво да потискаш.

4.   Не съм чела историята за ако не давам пари на майка ми тя гладува.
Ужасно е това, което е правила майка ти.