Споделена история от Семейство

Сестрата на мъжа ми тършува в моите неща и на най-добрата ми приятелка
Здравейте,
Жена съм на 43г. мъжа ми и той е колкото мен и имаме голяма дъщеря на 15. С най-добрата ми приятелка се познаваме от 7 клас, като сестри сме, живели сме заедно, сега си ходим на гости постоянно, ходим на почивки, много сме близки. Дъщеря й е на 15 също. Понеже майка ми има вила изпратихме двете момичета за една седмица, мъжът на приятелката ми е командировка и тя дойде у нас. Преди да дойде няколко седмици абсолютно неканена се появи сестрата на мъжа ми (стара мома на 38г. ) и заяви, че щяла да живее с нас. Мъжа ми много я обича и ми се молеше, аз не се разбирам много с нея, но реших, че ще е за малко и и оправихме стая (имаме голям дом и има място и за нея. ) Тя започна да се държи нагло, да клюкарства в работата ми (аз съм адвокат) разпитваше ме с какви дела се занимавам, оглеждаше ми бижутата, нахалница. Говорих с мъжа ми той каза, че на нея просто й било интересно. Дойде най-добрата ми приятелка, дадохме й стая а сестрата на мъжа ми продължи да се държи нахално. Приятелката ми си беше забравила зарядното в стаята и се качихме да го вземем и там сестрата на мъжа ми и гледаше дрехите в гардероба. Побеснях, попитах я какво си мисли, че прави а тя каза, , Виждам колко ужасен стил имате ти и твоята приятелка”. Когато мъжът ми се прибра му разказах и той ме стъписа. Каза, , може би се дразни, че вие имате хубави дрехи, заведете я до някой магазин аз ще платя”. Не знам какво му става. Вианги сме си супер и когато сестра му дойде дори за няколко часа веднага му промива мозъка. Какво да правя? Все пак му е сестра, не мога да я изритам.

Коментари

1.   Измислена история!

2.   Съгласен с №1, адвокат толкова тъп не може да вирее. Скалъпена работа.

3.   Психични отклонения ли има въпросната сестра? Поведението й не ми изглежда нормално.

4.   Адвокат който се оправя със стотици дела всеки ден не може да се оправи със собствените си проблеми. Смях.
Изгони я.
Прав е мъжа ти, може би се дразни, че вие имате хубави дрехи а тя не. Заведете я на пазар.
Щом си адвокат значи имаш хубави дрехи.