Споделена история от Семейство

Семейство се създава със стабилни доходи
Не бих искала да засегна никого, като споделям мнението си!
Моята мечта е да отгледам децата си в стабилна семейна среда. Не бих искала да лишавам от нищо нито себе си, нито тях.
За тази цел мъжът трябва да осигурава по-високиге доходи в семейството. Но не приемам факта мъжът до мен до 30дишен например да живее в двустайна панелка с майка си и баща си в другата стая. И да живее с мен след 30те си години на квартира и тепърва да трябва да се купува къща или апартамент, това е немислимо. Родителите на повечето хора в България им подсигуряват самостоятелни етажи, така е редно. Грях е хора на по 25-30 години да се мъчат и да пълнят гушите на наематели. Семейство не се създава на квартира. До сега винаги съм отбягвала мъже, които не са амбициозни и до 30 години не са постигнали нищо, работещи за 800лв и едвам свързващи 2та края. С всичко написано до тук исках да кажа, че един успешен старт даден от родители в живота(като нещо наследствено), води до постигане и на успехите в следващ етап.
Моят пример за подражание е Светлана Гущерова. Успешна бизнесдама, красива жена и майка на четири деца. Тя е постигнала всичко това благодарение на амбициозният си съпруг, а както знаем всички те самите не са тръгнали от квартира.

Коментари

1-50 от 114

1.   Благодаря. Публикацията ти е идеална за отблъскване на досадници било с пари или без. Смятам да я науча наизуст и при запознанство да кажа на досадника всичко което си написала. Така ще съм сигурна че повече няма да се натрапва.

2.   Това майтап ли е? Светлана Гущерова? Ти сериозно ли? Изкуствена и тунингована жена ли ти е идеала?

Щях да кажа, че имаш право, но като стигнах до Гущерови, ме загуби. Това, че нарече Гущеров амбициозен, ме наведе на мисълта, че според теб "има пари" = "амбициозен".

Ти не искаш амбициозен, а мъж с пари, без значение от къде са и дали е разглезен лигльо. Защото Гущеров е всичко друго, но не и амбициозен. Той е едно разглезено леке, правещо пияснки панаири с парите на баща си. Ако баща му не беше богат, още щеше да е девствен с това туловище.

На теб самата ти е пределно ясно, че няма как 25-годишен да си купи апартамент без помощта на мама и тати, освен ако не е гений или талантлив спортист или нещо подобно. Но ти не искаш някой, който е постигнал, а просто да има пари, пък ако ще и от мама да са или от тотото, все тая.

Ти искаш просто да кацнеш на готов апартамент и само да си хвърлиш якенцето в замяна на едно голо присъствие от твоя страна.

Само че има едно НО. Такива като теб има хиляди и милиони в тая държава, а богаташите са единици. Ще трябва да се пребориш с огромна конкуренция и второ - да се примириш, че вечно ще си безгласна буква и че могат да те сменят с по-млада и по-красива всеки един момент.

3.   Има няколко хиляди богаташи, които са мъже, и към 400 000 жени между 20 и 35, късмет да си ги разделите. Точно теб едва ли някой заможен ще те хареса, освен ако не си късметлийка. Не съм беден и ако видя, че някоя се интересува главно от парата, казвам и чао. Доста мъже са така, гледат да си изберат жена от своята класа, а фактът, че търсиш пари, говори, че не си стабилна финансово.

4.   Някой много сериозно си играе с читателите на този сайт с такива фейк теми.

5.   Майко мила…

6.   "Не бих искала да лишавам от нищо нито себе си, нито тях. "

Това изискване няма как да бъде задоволено в днешния свят(освен може би от 4-5% от хората). Аз самия взимам добри пари(9k лева на месец) и живея в собствено жилище и пак се лишавам от неща, няма как.

За мен просто има два "режима" на съществуване. Когато си самостоятелен си правиш кефа, харчиш си парите и си угаждаш.

Когато си с друг човек и искате да имате семейство, и двамата правите жертви, и финансови и времеви и емоционални. Тогава просто преставаш да мислиш за себе си, защото целта ти е друга. Ако си си избрала мъж и искаш да имаш деца, всеки дава каквото може и се бута напред, дори да сте под наем.

Да не говорим че живенето под наем занапред ще става все по често. Дори мъжът да осигури жилище, най-вероятно вашите деца няма да имат собствени жилища, защото след 30 години жилищата ще се още по недостъпни.

В заключение според мен е нормално да имате някакъв стандарт, да имате какво да ядете и покрив над главата, но да не искаш да лишаваш себе си и децата си от нищо е погрешна стратегия, която води до нещастие и алчност :) Успех.

7.   Изцяло съм съгласен, но...

"Не бих искала да лишавам от нищо нито себе си, нито тях. "

"За тази цел мъжът трябва да осигурава по-високиге доходи в семейството. "

???

Ами, нормално да ти е пример за подражание жена, която се жени по сметка за мазни дебелаци. Иначе, аз не мога да разбера какво слагаш ти на масата?

Нека ти го кажа така, ако аз съм гореспоменатия мъж, на 30 имам 2 апартамента, един за живеене (четиристаен) и друг за отдаване под наем (колото да идват някакви пари и да съм инвестирал в имот), получавам поне 8-9-10 000 лева заплата месечно и имам готина нова кола, защо бих избрал точно ТЕБ?

8.   Гого, ми тези с много изисквания седят сами.
Ти какво си постигнала сама?
Светлана, голям пример....

9.   Щях да ти отговоря, но примера, който ми даде ме отказа...

10.   , , Успешна бизнес дама, , може да се нарече дама, отворила преди 20г. бутка за вафли и цигари и сега да е собственичка на верига хранителна магазини. А това да си пласираш чочката на печалба на някой милионер се нарича, , Проституция, ,

Чингис Хан-Скандинавеца

11.   Жената провокира хората, за да я нахранят здраво, иначе не мога да си обясни как най-явен пример се оказа точно Гущерова...

12.   Започнах да чета и бях съгласна с теб... докато не стигнах до Светлана Гущерова. От кога елитните к... ви са модел за подражание?
А иначе, че и двамата в семейството трябва да са амбициозни и да са постигнали нещо преди да имат дете, факт. Напълно съм съгласна.

13.   Родителите на повечето хора в България им подсигуряват самостоятелни етажи, така е редно. Грях е хора на по 25-30 години да се мъчат и да пълнят гушите на наематели.

Не, не е редно, родителите не са длъжни да подсигуряване нищо на децата си, а да им дадат любов и са ги отгледат
И внимавай с думата грях, абсолютно неправилно я използваш!!! Отдаване под наем е познато в целия свят от векове и това не е грях, да не говорим, че има държави, където е нормално да сменяш местоживеенето си защото имаш работа някъде, затова и хората живеят под наем.

Разсъжденията са ти частично верни, но но семейство се гради с любов, а не с пари. Когато двамата се обичате и се борят, градят семейство.
А Гущерова не може да ти е идол.

14.   Много малка част от хората са богати, повечето живеят на заеми, естествено не го казват, за да изглежда уж богат, да намериш мъж с пари, никакъв шанс, отдавна са женени, и едва ли ще се разведе, освен да те използва за приятни неща и да гледа да си имаш свои пари, някои за да има пари, не е защото дава. Вземи си заем и си живеи живота.

много неща са

16.   Принципно си права. Даже тези родители с етажи от къщи трябва да дават възможността на децата си ако искат да продадат този етаж и да си купят апартамент. Аз знам пример за мъж, който му се полага дял от къща с двор, наред с майка му и сестра му. При раждане на детето му той иска да убеди сестра си и майка си тази къща да се продаде, за да си помогне. Те не му дават, майка му наред с бездетната му сестра. И каква файда има, че има дял от къща с двор, след като роднините му го оставят с нищо, когато му е нужно, само и само да се запази една празна къща? Такива примери бол. Те имат на теория, но на практика не им се дава да боравят с това, което имат, защото дадена къща трябвало да се запази или етажа да си остане етаж на семейството (нищо, че е празен). Недоумявам какви егоисти са някои родители и роднини. Виждаш го, че човекът иска да си оправи положението, да си помогне на детето или да изплати собствено жилище, ама не, та не.

17.   Съгласна съм с теб. Омръзна ми да се мъкнем от квартира на квартира защото нямаме собствено жилище.

18.   Абе относително си права, но има един голем въпрос - ти толкова ли си красива каквито са претенциите ти? Защото ако не си достатъчно красива, ще караш по квартири. Или смяташ, че големите пари ти се полагат просто защото си го осъзнава и благоволяваш да правиш семейство?

19.   "Амбициозният съпруг" на Светлето в един момент ще я изтири, ще я изкара ковра и утайка и тая няма да види децата :D Ще циври като Мара Отварачката че не може да си купи храна (Мара беше изтирена позорно от съпруга на Светлето) Светлето трудно ще намери друг балък, защото е доста амортизирана вече. Ще стане чистачка някъде и ще живее в някоя панелка. Продължавай да й се възхищаваш. Е. ти кухите парчета.

20.   Всичко хубаво, но избра ли си име за котката, с която ще съжителстваш дълги години наред??
Само да ми паднете ти и разни Гущери за консултация и ще ви сцепя силиконките от дране (във финансов смисъл, да не си помислиш друго)... Та, и аз силно се надявам да се събирате с крадливи "бизнесменчета", които после да издрусквам (макар индиректно, защото съм наясно, че подобни жени можете единствено да ходите по процедури за тунинговане и до там ви се изчерпва капацитета).
За ваше съжаление, обаче, след като си платя данъчетата тук, останалото ще си разходвам АЗ на друго, по-хубаво за живот място, далеч от въшливата Европа, и разбира се - в компанията на местна мома, повечето от които там са диагонално-противоположни на Гущерова и компания мутреси.

21.   Е това е някаква жалка провокация.
Не искала мъжът и да жовее на квартира и до 30 нищо да не е постигнал. А ти, какво постигна бе скъпа? Освен да се чудиш на кой да си отвориш краката, какво друго постигна.
Щом Гущерова ти е пример за жена.... значи си тотал щета.

22.   И като ти е мечта, откъде накъде някой друг трябва да ти я осъществи? Ти какво постигна, че имаш такива изисквания към мъжете?

23.   16 Какви са тези разсъждения. Това, че той иска не значи, че майката и сестрата трябва да му ходят по свирката, дали има или не деца, това няма значение. Аз имам дом, но не бих го продала, за да купя на детето ми. Да живеем ок, къщата и голяма, но не и да продам дома си, за да му дам пари и аз да се завра в панелка. Няма как да стане. Децата трябва с що да се борят, както аз съм се борила за моят дом.

24.   Няма проблем, че имате изисквания... Въпроса е какво предлагате насреща...

Щото последните години всичко беше във ваша услуга, но в последно време много мъже, дори и най - обикновени, започнаха да си задават въпроса какво ще получат насреща от едни взаимоотношения.

Прави ми впечатление, че наистина много непривлекателни жени имат огромни изисквания. Никъде не видяхме ти какво даваш, ама наистина нещо логично издържано и смислено да чуем. А не обикновените баналности. Щото мъж, който отговаря на твойте изисквания, ще иска да покриваш и ти не малко, а в твоята тема чухме само искам искам искам.

25.   В потрес съм, ако Светлана Гущерова е станала модел за подражание на младите жени, надявам се да не са толкова много.
Ти би ли била с мъж, който те отвращава физически, само защото ще ти осигури нещата, които искаш? А дори и да направиш този огромен компромис, каква е гаранцията, че той ще избере точно теб?
А и щом смяташ, че е грях родителите да не осигурят жилище за детето си, твоите осигурили ли са ти такова?

Ж 46

26.   И аз не се възхищавам на Светлана Гущерова.

27.   Всеки си плаща покрива (жилището) по един или по друг начин. Светлана също е платила и още плаща, и заплащането не се изразява в раждане на деца, а или в кеш, пари изкарани с труд или в ядове и нерви, да търпиш лудостите на собственика на жилището и децата му и да играеш театър че те винаги са прави, всеки сам избира как да плати.

28.   Съгласен съм, че за да се създаде семейство е нужна някаква финансова сигурност, но какво разбираме под стабилни доходи?

За един стабилни доходи може да са 3 хиляди лева месечно, за друг 5, за трети 10.

А реалността е, че масово хората работят за по 1000-1500 лева и с тия пари едновременно връщат кредит и гледат дете/деца. Тоест в България масово с по около 2000-2500 лева се гледат 3 и 4 членни семейства, всичко друго са празни приказки и фантазии на хора, които нямат опит от реалния живот.

Едно дете не е чак толкова скъпо за гледане, стига да не си го разглезил, но меркантилни и мързеливи кифли като Гущерова не търсят пари, за да си нахранят децата, а за да мързелуват и да тънат в лукс.

Прищевките на хората нямат край и сигурно за Гущерова и подобните на нея, 'стабилни доходи', значи всеки месец екскурзия в чужбина, ресторант всяка събота вечер и нови дрешки и фризьор за нея и кученцето й? !

Между другото удобно се пропуска фактът, че и на такива 'звезди' като Гущерова живота не им е безоблачен, отвън може да изглежда лъскаво и хубаво, а вкъщи ги бият всяка вечер пияни и дебели мъже с пари, за да си избиват комплексите и ревността, защото знаят, че въпросните са с тях само заради парите..

Коя жена въобще ще си легне до Гущеров или Пеевски примерно, на тях им е ясно, че всичко е само заради парите.. Но такива меркантилни жени, затварят очи, стискат зъби и отварят краката за 10-15 минути всеки ден, за да си осигурят лукса.

Това, че вкъщи ги пердашат и правят на парцали е между другото само..

Също така богатството не е нещо перманентно и завинаги, може да си много богат, да си въртял страшен бизнес и да фалираш? Случаи такива - хиляди.

Ето сега един приятел е на Свети влас, казва ми - жива душа няма, фалит до фалита са.

това са хора, които само допреди няколко години са били върха на сладоледа и са паркирали луксозни коли пред пристанището.

И какво, значи ако стратегията на една жена е да си търси богаташ, при първите финансови проблеми трябва тихомълком да си вземе детенцето и да се пльосне при следващия дето ще я храни ли?

Отглеждането на дете отдавна е грижа и на двамата родители, има уж 'равенство' между половете, има достатъчно работа и за жените, не разбирам желанията на все още много жени да се пльоснат и увесят на врата на мъжа, за да ги дундурка, а те да ходят само по маникюри?

Вече в България има МНОГО млади и стойностни жени, с професии, красиви, поддържани, ходят на фитнес и с тях си струва да градиш семейство и да правиш деца, защото са отговорни и свестни, а не мързеливи и с претенции до небесата

Да вземеш жена като Гущерова, значи да си сложиш огромен товар на раменете, то е все едно да гледаш още едно дете мързеливо и разглезено, само че с още повече претенции

За такива като нея е по-добре да дадеш 500 евро веднъж, понеже тя така или иначе си е необявена проститутка, отколкото да я дундуркаш и да те цоца с години

Т. Т.

29.   От Авторката
Към всичкия хейт, които се изсипва срещу много от истините, които казах. -На 25 години съм, имам собствен бизнес, следвам българска филология, от 20годишна до сега аз стягам 2те си къщи в моя роден град. Парите, които съм инвестирала там са изработени от мен самата, не съм си хванала милионер да инвестира вместо мен. Повечето мои наборки и една ваза не са купили до сега.... всичко имат, благодарение на мъжете им(макар и някои от тях да живеят на квартира. Аз до сега със всичко сама съм се справяла, работя почти всеки ден. Нормално е да имам претенции към мъжете, защото знам какво мога да дам АЗ!
На никоя жена от вас, няма да и бъде приятно да, , влачи, , някакъв неудачно, които постоянно и се оправдава с думите, , Ами... няма работа, , .... , , АЗ не съм роден за тежка-физическа работа, , . Имах нещастието да попадна на човек, които ме покани на среща и след това ми заяви следното-, , Ти трябва да платиш, защото аз работя за 600лв. " Именно такъв тип хора не са никак надеждни за създаване на семейство. Нормално е след такива думи да станеш и да си тръгнеш.
Не съм казала, че си търся милионер, но бих искала мъжът да мен да не ми е, , ремарке, , а заедно да постигане целите си. Но мъжът и жената да имат собствен дом е на първо място.
Всяка жена трябва да има претенции, също така трябва да поставя на първо място себе си, иначе ще свърши в двустайна панелка в Люлин с някои мазен чичка от, , Чистотата, ,

30.   До 28 Имаш грешна представа за живота на гущерова. Ресторант всяка събота вечер е тежест за нея, у тях така или иначе си имат назначен на работа готвач, да не би да си мислиш че тя готви на семейството през другите дни от седмицата?

Аз преценям жените така, старая се да ядосам приятелката с нещо дребно и после да видя колко лесно ще прости срещу нещо материално. Ако прошката й струва букет цветя, кутия бонбони или дрънкулка (герданче, гривна, пръстенче), значи тя продава душата си за материялни неща, душата й е стока. Ако не прости и не иска материални подаръци и дори диамантен пръстен не я убеди, значи тя е правилната и заслужава да й падна на колене.

А за авторката, която търси стабилни доходи и жилище си има мъже, които биха си платили за да я чукат.
Нормалната жена осъзнава, че не е притурка към вече създадени условия, че не е поредната домашна техника донесена в дома на мъжа. Тя осъзнава че семйство се гради от двама души, които допринасят и двамата за материалното издигане на семейството. Децата също се създават от двамата родители и моля жените да не си приписват, че те създават деца в семействата си!

Авторката смята че не само мъжът трябвало да й осигури повечето доходи, но и свекърите да били осигурили жилище, а какво тя ще осигури на мъжа си една вагина, интересно на свекъра, какво ще даде в замяна срещу жилището и на него ли ще предложи вагината си? Не става ясно защо родителите на жената не са длъжни да осигурат жилището? Иначе е нормално жена с подобни изисквания, да отбягва мъже с 800 лева заплата за тях има друг тип жени, които също работят за 800 лева.
Хубаво е обаче, авторката и жени като нея да осъзнаят, че за всеки влак си има пътници, и ако тя не може да си позволи билета за луксозния влак ще трябва да се задоволи с това което може да си позволи без да се мръщи, защото ще й се наложи през годините толкова много да сменя влаковете, че накрая никой влак да не я иска.

31.   28 според мен е нормално човек да може да си позволи екскурзия всеки месец и ресторант в събота. Поне ние българите трудно си го позволяваме. За ресторанта е по- лесно, но с екскурзията е трудно. Не мисля, че това е нещо лошо.

32.   На авторката на темата и предстои жесток сблъсък с реалността, а именно - че богатите мъже са стотици пъти по-малко от красивите жени. Така че след десетина години ще пусне тема "Имам ли шанс да си намеря свестен мъж, като съм разведена с 2 деца".

33.   На авторката и на тези, които ще кажат, че за да родиш дете, трябва да имаш не-малко пари ще кажа следното(от своя и на мои близки опит).

Това, че трябва първо да имаш финансова стабилност, за да създаваш семейство и да имаш деца е погрешно виждане! С такива разсъждения, най-много можеш да изтървеш всички добри подходящи хора за теб в преследване на някаква химера!
И не е изключено, накрая като си изкарал/а тези пари - да останеш сам/а!

Аз смятам, че човек трябва да създаде семейство и да има деца, когато срещне подходящия човек за себе си!

А че не може да се създаде семейство, когато сте на квартира - също не е вярно! Ние (и много други хора)сме били на квартира и пак си създадохме добро семейство и отгледахме добри и неразглезени деца! И децата ни, поради нямането се научиха да се оправят сами и да си пробиват самостоятелно път в живота!

Имай предвид, авторке, че когато децата живеят в охолство, това е много опасно за тяхната душа, и има голяма вероятност да станат разглезени и егоисти, и да тръгнат по лоши пътища като по-големи! За да не се случи това трябва да се възпитават много строго и разумно!

Аз смятам, че парите нямат значение за създаването на семейство и отглеждането на децата!

Нормално, човек иска да има деца, когато срещне своята половинка и създаде семейство. И това става най-често в началото на брака, когато любовта е по-силна и динамична.

При нас, когато се зачена (и се роди) дъщеря ни бяхме съвсем бедни, но това не ни попречи.
Прали сме пелените на ръка, защото тогава бяхме на квартира и нямахме пералня(аз изстисквах и изцеждах пелените, защото жена ми нямаше достатъчно сила). Кошче и количка(също и много бебешки дрешки) ни подариха наши близки и приятели...
Памперси сме ползвали само по време на пътуване, защото тогава бяха много скъпи.

И почти всички наши близки и познати тогава, имаха деца без да са се устроили ни най-малко.

Имахме период, в който и двамата с жена ми бяхме без работа, бяхме пратили децата на село през лятото и се хранехме почти само с боб и леща, а за закуска филии с маргарин, и така около 2 месеца. Но не сме се карали и не бяхме изнервени прекалено от това.

После и двамата си намерихме работа и нещата се нормализираха.

Така, че материалното съвсем не е определящ фактор.

А, децата оценяваха всеки жест, който сме правили за тях от нямането си. Примерно те и досега помнят, че съм се лишавал от много неща, заради тях - и много ме обичат и уважават! И мога за всичко да разчитам на тях!

Аз съм видял и 2 и 200 през живота си и мога да кажа, като генерален извод за материалните неща, че най-добре е златната среда!

34.   До авторката 29:

има огромна разлика между мъж(сульо), който работи за 600 лева и те кара да му плащаш сметките и мъж тип Гущеров на Светлана Гущерова - милионерски наследник.

В смисъл, в случая даваш 2 крайни примера, а повечето нормални хора сме някъде по средата. Също така малко си противоречиш, защото в заглавната тема казваш, че се възхищаваш едва ли не на някаква куха материалистка като Гущерова, която харчи парите на мъжа си за луксозни парцали и ако прави някакъв бизнес, го прави по-скоро за хоби и кеф, а после в коментара по-долу казваш, че си борбена, независима и търсиш мъж, с който да градите заедно?

Значи трябва сама да се ориенитираш първо. Дали търсиш мъж, с който да градите заедно(дом, бизнес, семейство), или търсиш нещо, където ти само да си събуеш пантофите и да седнеш.

Разликата е огромна.

До 30:

ако жените прощаваха заради кутия с бонбони или цвете, със сигурност не може да се каже, че са материалистки и се продават, защото това са смешни суми по 5-10 лева; лошото е че много от тях въобще не се трогват вече от такива 'дребни' неща, а мрънкат за айфони, екскурзии по тропическите острови и маркови дрехи за по 500 лева бройката.. Рекламите и инстаграм инфлуенсърките промиха мозъците на много момичета и вече много кифли витят в облаците и мислят, че заслужават 'най-доброто'(реално не заслужават нищо, защото са прости, меркантилни и не могат да правят нищо като хората)

31: ами не е нормално човек всеки месец да е на екскурзия и да ходи всяка събота(4 пъти в месеца) на ресторант; в смисъл това за да ги правиш тези неща се очаква да ти остават поне 500 лева след заем/наем, сметки, храна, облекло, дете ако гледаш и т. н.

Такива неща българина не си е позволявал никога. Мой пра-пра дядо е участвал в няколко войни(ПСВ, Балканска, Междусъюзническа) и умира стар без да е видял морето нито веднъж, - Черно море разбира се

Сега всеки сульо тегли бърз кредит и лети някъде за топлите дестинации, все едно е аристократ и велможа /!? !

Не знам как хората не осъзнават, че това не е нормално и че всички тези пари реално са на кредит, а не изработени и един ден ще се връщат.

В смисъл тази схема вървеше на Запад, докато имаше глупави китайци/виетнамци/пакистанци и т. н. да им работят за по 5-10 долара на ден, а 'белите страни' само да смучат и да прибират каймака и готовия продукт.

В момента нещата се променят, банките спират да дават такива луди пари и много звезди за по един ден изгряли ще се научат как се изкарват потени и трудни пари, а не подарени на кредит от банката

Т. Т.

35.   Бебе не било скъпо да се гледа. Онзи ден поръчах козметиката за бебето, която свършва за под 1 месец. Тази козметика струваше 220лв.
Това е без памперсите и с някои продукти на промоция.
Ако щеш.

36.   Браво авторке много сте права, амбициозните жени си търсят и такива мъже, а мъж който работи за 600- 800 лева за никакъв не става. За мен е мързелив мъж1

37.   "Всяка жена трябва да има претенции, също така трябва да поставя на първо място себе си, иначе ще свърши в двустайна панелка в Люлин с някои мазен чичка от, , Чистотата, , "

Авторке, такива като тебе заслужават точно да свършат там - в двустайна панелка в Люлин с някой мазен чичка от Чистотата.

И въобще не си мисли, че си далеч от това време. Аз мога да ти кажа начин, при който в следващите няколко години ще загубиш двете си къщи в провинцията, ще загубиш бизнеса си и ще ти се наложи точно някой мазен чичка от Чистотата да те приютява в двустайната си панелка някъде в Люлин. И това са съвсем възможни за случване неща. Така че не се пъчи много. И твоето време ще дойде. Само дишай по-спокойно да не си навлечеш излишни болести дотогава, че мазният чичка едва ли ще има пари да те лекува в болницата в Лозенец.

Зная, че ще ми се надсмееш типично по женски над коментара, но бъди търпелива и скоро ще намериш своят дългоочакван пристан...

38.   Чаааааакай малко...

Аз питам какво даваш и ти изброяваш неща, които мъжете не търсим! На мен грам не ми пука какви пари изкарваш, а това което повечето мъже търсим е уют, спокойствие, хубав секс, да ни е сготвено и жената да има приличен външен вид. Не са много изискванията.

Наистина на мен ми е много странно как така имаш 2 къщи в родния ти град (предполагам си някаква провинциалистка), а не си си взела нормален апартамент в София или голям град, след като там ти е бизнеса? Или? А и с какво се занимава твоя "бизнес"? Да не си като ония "бизнес дами"?

Извинявай авторке, ама защо ако имаш толкова пари се оплакваш, че с беден мъж ще свършиш в панелка? Такива съчинения и лъжи може да ги напише само един незрял и не ориентиран човек. Когато заплатата беше 600лв дори в малките градове, ти си била на 17.

Според мен имаш сериозни проблеми с психиката и трябва да седнеш и да помислиш над нещата сериозно.

Нито имаш бизнес, нито имаш 2 къщи. Ти просто си поредната Инстаграмка, която си е въобразила, че заслужава всичко. И света е длъжен да и го даде.

Ей тва някои хора са много зле дори в анонимен сайт, пак гнусни лъжи и опит да се намерят съмишленици, които да съпувтсват, че нашата не е получила каквото и се "полага" от живота.

39.   Светлана Гущерова не може да бъде за пример.
Но една не толкова богата жена и постигнала всичко сама да.

40.   Номер 35 ако ползваш маркова козметика естествено, че ще е скъпо.
Навремето ползвах съвсем евтина козметика Бочко, и други такива марки.
Мокри кърпи. Не са ми излизали 200 лв. на месец.

41.   То че темата е фейк, фейк си е, ама най-лошото е, че и в реалния живот сред младите момичета има такива достатъчно тъпи патки, които да се възхищават и идолизират такива боклуци, като Гущерица и да ги взимат за пример. Ако поне автора/ката не беше се осрал/а да вмъква ни в клин, ни в ръкав името на някоя известна личност (в този случай Гущерица), нямаше да си личи толкова много, че тази некадърно скалъпена провокация е измислена, но айде, от мен да мине... имаш среден от мен (не оценка 3, а СРЕДЕН ПРЪСТ! )

42.   До 38 -Сексът е на последно място във връзката, по-важен е умствения капацитет на жената, също и факта да те подкрепя във трудните моменти.

43.   Що? Циганите какви стабилни доходи имат, а жените им по колко деца раждат?
Въобще - ако хората по света разсъждаваха като тебе, досега човечеството да е загинало...

44.   40, от навремето до сегашния момент цените са скочили многократно.
Само за 2 години всичко е двойно.
Навремето 2 бика са стигали за да се купи апартамент в голям град.
Сега апартамент е 200 бона и нагоре.
Айде малко по-реалистично моля ви се.

45.   Кариеристките имат доходи, но кой те излъга, че те стават за семеен живот и въобще искат ли семейство и деца? Или като поодъртеят и осъзнаят, че материалното не ги прави щастливи и родят, и после олеле колко било трудно? !
Авторке, мислиш ли, че някой свестен мъж го интересуват твоите къщи, той няма да отиде там. Когато родителите дават имот на сина, той впоследствие се разделя с партньорката. Най- добре е двамата да си изберат и да си купят общо жилище и да си го плащат/изплащат.
Прочети пак коментар 33, изключително прав е човекът! Потвърждавам от опит, с по- големи деца- купонна система, без козметики за 200лв, пък станаха хора!
Жал ми е за теб и примерът, който даваш за успешен живот с онова нещастно момиче.

46.   45, като ги гледам какви хора са станали и се хващам за главата.

47.   Чак пък 200 за козметика.

48.   200лв за козметика за бебето, да.
Спрей против комари бебешки, слънцезащитен лосион, бебешко олио от 100мл, крем за бебето от 300 грама, сапунчета и шампоанчета (бочко, евтини), крем против подсичане б-пантен (само той е 20-25лв), бебешки препарат за миене на шишенцата, 2 пакета мокри кърпи.
200лв.
И нищо не е някаква супер скъпа марка, среден и нисък клас само.
Без памперси дори е това.
Ако сложиш памперси и недай си боже адаптирано мляко, ако майката няма кърма - адаптираното мляко е безумно скъпо, свършва бързо и не всяко адаптирано мляко пасва на детето, често се случва да се сменят по 3-4 марки докато се открие правилната.
Отделно педиатрите изписват витамини за бебе, витамини за мама (45лв едни витамини за майката), често на детето се изписват пробиотици, капки против колили и т. н.
Това е за здраво дете.
Пък вие си живейте в някакъв розов балон в който деца се гледат без пари.

49.   42, пълни простотии говориш. Точно сексът е на първо място по важност в една връзка, мъжете затова са във връзка, а не за да си дърдорят разни глупости с момичето. Да дърдориш можеш с всеки от улицата, нищо уникално няма в това. Никой мъж не го интересуват парите на жената, нито "интелектът" й (какъвто тя и без това няма). Важното е да е млада, красива и секси и да не вдига скандали, ама къде толкоз акъл у вас жените, за да го разберете.

50.   Ти виждала ли си я тая Гущерова? Това не мяза на човек. Видях я в София предния месец. Изрод без нос и огромна подута кратуна вместо глава. Очите ѝ са притворени от подуто чело и подути скули.
Абсолютен изрод!
А семейство се гледа и без милиони. Не се филмирай толкова. Има обувки и за 80, не за 1800лв. Има спортни облекла за децата и за 40лв, не за 400, има телефони и за 300лв вършещи същата работа като Айфона за 3000лв.
Семейната среда в България е нестабилна, защото младите са идиоти, които не могат да си направят сметка на парите. Комшията е обикновен шофьор на камион в малка фирма, но кара Мерцедес S клас за 25000лв. С жена му нямали пари да гледат деца. Ми един амортисьор на тоя варел е 2000лв. Мен селянките не ме поглеждат защото съм инженер с Хонда.

51.   48 да се чуди човек как 9 милиарда народ са живи на този свят, без родителите им да са накупили всичко това?
Аз вярвам че продават хиляди на брой различни видове "бебешки" стоки, чудя се защо не си ги накупил/а всичките. Вашия лекар за нищо не става щом не ви ги е изписал всичките.
Вярвам също че милиарди деца на този свят живеят и растат здрави без описаните стоки и тези стоки не са жизнено важни, а са просто рекламни трикове на които родителките се хващат. 4 вида мазила тип кремове и лосиони, тя кожата на това дете ще има ли възможност да диша. После децата защо ставали алергични, как няма, при такова мазане.

1-50 от 114