Споделена история от Семейство

Разочарована съм, че ще имам момче. Това прави ли ме лоша майка?
Здравейте! Аз съм на 29 години.
Още от дете много искам да имам дъщеричка. Представях си как ще и правя прически, ще и купувам сладки роклички.
Още когато разбрах, че съм бременна се бях настроила за момиче, дори може да се каже, че си бях набила в главата, че ще е момиче. Избрах си само женски имена.
Но ми казаха, че ще е момче. Може-би някои от вас ще си помислят, че съм лоша майка, феминистка или луда и ще ме нападнат. Разочаровах се много и в същото време се обвинявам, че се чувствам така, че съм лоша майка още преди да се е родило детето.
Мисля си, че детето ще е по близко с баща си, че няма да мога да се грижа за него добре.
Това нормално ли е? Какво да правя?

Коментари

51-58 от 58

58.   "Средство? Средство? Ние да не сме някакъв предмет? ! "

53, вие дори и предмет не сте, защото ако бяхте някакъв стойностен-скъп предмет, мъжете щяха много да ви ценят, а не да ви бият и убиват.... справка всекидневните новини по медиите. За повече и все повече от 2/3 от света, жените са стока, която мъжете продават по свое осмотрение и определят цената. Има държави, в които жената струва от една коза до най-много крава. Ако обърнеш внимание тези 2/3 от света все повече се увеличават и завземат (без огън и меч) все повече територии от така наречения феминистичен свят. Не е по силите на феминизма да върви срещу природата, която е отредила върховенството на мъжете. Жените ще си останат за мъжете само сексуални обекти поради мъжкия нагон и никога няма да бъдат възприемани като субекти с висока стойност равна на мъжката. От равенството м/у половете повече страдат жените, загубила се е хармонията и красотата в брачните отношения както някога, феминизмът разруши семейството и сега се живее в повечето случаи на семейни начала. Задай си въпроса, кой страда повече, когато мъжът си вдигне чукалата и напусне жената без отговорност и ангажименти, когато тя му омръзне заради мрънкането и женски лигавщини. Някога през патриархално време съществуваше понятие като морал-неписан общоприет човешки закон, при който мъжете поемаха отговорност за семейството, а жените се грижеха за домашния уют и отглеждаха и възпитаваха децата на мъжа. Е, това време отмина и сега на власт е демонокрацията, патологията вече е норма, а нормата патология. Последствията са видими, а това предвещава началото на края на "демократичната" цивилизацията ако нещо не промени наложения световен ред от кукловодите зад "голамата локва"!

59.   56, 48 (тоест Херко) отлично те е разбрал! Прави се на ударен, за да си бълва женомразките глупости по Интернат с години! Обаче, има господ- този добружданлия има.... ДВЕ ДЪЩЕРИ! И жена му никога няма да му роди 3то (вече са и на възраст, де). Остава да се моли за вник. Обаве- надали! Е. ати, кефа!

60.   Н 58, за това вече пък вие и средство не сте. Справка, виж % девствени мъже на средна възраст.
А за това как завършват някои жени дали възможност на бг подобие на мъж... Е, сами си се разчиствате вече, скоро няма да остане и един "шебек". А много български жени вече си създават семейства с чужденци просто защото отказват да проверят дали някой не е изключение.
Изчезвате бавно, но сигурно! И това е супер!

61.   58, ами тогава да се радваме, че е "демократично" време, в което подобни изкривени фантазии умират бързо. Начинът, по който говориш за жените е.... оле мале. Съчувствам на майка ти, защото тя би се натъжила доста от твоите болестни писаници.

С много неща от феминизма може да не съм съгласна, но ако целта му е да изтрие хора с мислене като твоето, тогава казвам "Смело напред! ".

62.   58, няма нужда повече да убеждаваш пишещите, че си падаш по своя пол. Споко, стана ясно. :) Поспри се.

63.   Н 59, този херко май влиза и излиза от психиатрии, току се появи тук, като наеме в повечко и хоп изчезне някое време.
Пък дали има въобще жена и деца, не се знае. И да има, силно се съмнявам, че дъщерите му дишат един въздух с него.

78.   Е момиченце е по-добре.

79.   За всеки мъж момчето е много по-добър вариант. Мноооого коментари липсват, защо ли?

51-58 от 58