Споделена история от Семейство

За лошото влияние на роднините...
Женени сме от десет години имаме две прекрасни деца. Аз съм неотлъчно до децата през тези години, най-накрая реших да създам контакти чрез социалната мрежа, но се оказа, че мъжът ми ме следи по някакъв начин и е разбрал последва рязко влошаване на отношенията ни.

Така аз осъзнах неговата позиция спрямо жената в семейството, която е прикривал години наред, уверявайки ме, че и моето време ще дойде. Дори поиска развод, само и само да не дойде моето време, тоест най-после да съм малко по-свободна и да започна работа.

Той има финансови възможности и това му позволява да ме изнудва чрез тях, не допускам това да се случи, но кажете нормално ли е в 21 век да се случват тези неща?

Отделно неговите роднини постоянно му дават телефона на разни жени, за да го търсят и ни създават интриги по-точно на мен и да ме държат в подчинено положение.. Започна да ми писва от всичко това. Вие какво мислите?

Иначе той е като цяло свестен съпруг като изключим, че роднините му са повлияни много от турските сериали и му влияят некоректно.

Коментари

1.   Даааа това с турските сериали и при моите свекъри го има. Или сме лоши или добри, по правило техният син е съвършен а аз съм лошата жена която го отделя от тях, просто защото вместо да е събота И неделя при тях, аз искам единият почивен ден да отдели на децата си. Всички сме така... и винаги снахите сме лоши защото опорочаваме горкото мамино синченце.
Ами аз какво правя, той си ходи при тях да им помага всяка седмица, кота дойдат тук се държа добре и така, не се впрягам особенно. Говориш с мъжа ти на открито (ние винаги така си решаваме проблемите) разбирате се или не и това е!

2.   Такива мъже още в началото се усещат, още при запознанството и жената трябва да бяга далече от тях, иначе ще опропастят живота и.
***Кървавата роза***

3.   Струва ми се, че мъжа ти е малко егоистичен! Мойто си мойто -чуждото общо! Доходите изобщо не трябва да го карат да се чувства нещо повече от теб!

4.   Ужас. Това не е нормално. Този твой мъж да не те е взел на 14 години? И защо така си го свикнала? Не искаш нищо, което не е нормално. Въпросът е защо си чакала 10 години? Защо си му създала фалшива представа за себе си?

5.   Нещо не разбрах, какво има предвид авторката и какво точно се случва.
Иначе, определено роднините могат да ти разрушат семейството. Не си губи времето по социалните мрежи, а щом той има пари, накарай го да ти отвори малък бизнес - магазинче, студио, нещо такова, за да се занимаваш и имаш социални контакти, а и да имаш стаж и работа и да не си толкова зависима от него в крайна сметка.

6.   А ти какви точно контакти си започнала да търсиш в нета?

7.   Той така ли ти казва, когато му звънне някоя от неговите - ЧЕ РОДНИНИТЕ МУ я пращат?
Извини ме, но наистина от много време не си излизала навън, миличка, и това ти се отразява лошо на трезвостта и женската интуиция.