Споделена история от Семейство

Влюбих се в четвъртата ми братовчедка
Здравейте искам да споделя мойта история!
Влюбих се в четвърта братовчедка, тя също в мен
Така, че на кратко искаме да сме заедно проблем ли ще, е ако имаме деца? Благодаря много на четящите, очаквам вашите коментари

Коментари

1.   Не! Няма никакъв проблем! Това е много далечно родство, аз дори не си знам четвъртите братовчеди!

До втора братовчедка е кръвната връзка, при която нямаш право да се жениш за нея!

3.   Съветвам те да не задълбочаваш отношенията с нея чак до семейно положение. Първо, че родата ще ви гледа накриво, второ рискът с децата, макар че с четвъртата братовчедка май не е толкова рисково, но недей щот децата ще го отнесат в последица.

4.   Ти добре ли си? Четвърта братовчедка въобще няма място за такъв въпрос, естествено, че няма проблем.

5.   Няма никакъв проблем. Не могат да сключват брак първи и втори братовчеди. От трети нататък дори не фигурират в системата ГРАО за родство. Баба и дядо са били трети братовчеди, техните деца (майка, леля и вуйчо) са напълно здрави със здраво потомство.

6.   Това е естествен ход на събитията. Роднините понеже имат еднакви гени поради това и имат голям брой сходства в чертите на лицето и прилики в резултат на което често се влюбват един в друг по-силно от в която и да е друга мъж/жена. Кофтито е, че това може да им изиграе лоша шега и да се роди болно дете.

9.   не, няма да е проблем, нито от законна, нито от биологична, нито от морална гледна точка.

4-та братовчедка е внучка на първата братовчедка на баба ти... даже не знам кой поддържа родословното дърво на такава дълбочина.

11.   Номер 9: даже на втората братовчедка на бабата. :) Четвърта братовчедка означава например бабите да са били втори. И да, много далечно е както казваш.

12.   Ясно далечни роднини са. Но все пак няма ли други лица та точно за тях. Не за друго хората може да говорят. А не е много приятно. Но много важно. А.

13.   Е па май няма проблем.