Споделена история от Семейство

Живях 18 години с нея и ме остави
Ще се опитам да бъда кратък. МОЛЯ за съвет.
Аз съм много чувствителен но и много отвъртителен на моменти. Така се виждам аз.

Обичах и продължавам да я обичам но тя просто не изчака още малко. От поредица мои проблеми които вкарах в семейството ни, не между нас а мои /служебни, и проблеми в бащиното ми семейство/ се настаниха по между ни.

Аз стснах агресивен, искарвах си яда на нея по един или друг начин /убиди, измишлльотини и псувни но не и посягане. Тя също не ми се даваше и стигнахме до голямият мои инат. В продвлжение на три месеца аз и говорех много рядко, тя на два пъти опита да правим секс но аз отказах въпреки че много исках, тъй като преди инатами рядко прескачахме ден да не правим секс.

И така,тя ме заряза и си отиде и не иска нито да ме вижда нито да ме чуваа, а аз немога да живея без нея. Имаме 16 годишна дъщеря която е при мен. Какво да направя за да ми прости. Аз съм на 40 а тя на 34год.

Коментари

2.   Ако наистина съжаляваш дай и време не и забранявай да се вижда с дъщеря ви. Ти разреши проблемите си сам не ги пренасяй в къщи. Ако и тя продължава да те обича ще се върне но трябва да бъде сигурна че няма да преживява тези проблеми отново и отнова. Ти трябва да я убедиш в това. Но първо както казах сам да се успокоиш да разрешиш проблемите си. Успех.

3.   Търпиш си последствията нямаш голям избор каквото си надробил сега ще си го сърбаш САМ.

4.   В крайна сметка всеки греши, всеки заслужава втори шанс, според мен за да се върне жената, която обичаш при теб трябва да направиш така че да те изслуша, да се извиниш, но преди да го направиш трябва да бъдеш сигурен, че си се променил... защото трети шанс НЯМА! Успех ти пожелавам, докажи и че я обичаш (но не с приказки, а с ДЕЛА).

5.   Това може да го напише само един пиян човек.

6.   От автора към номер5. Напротив сърцето ми диктува всичко, дано не дойдеш никога на моето положение, защото ако съдбата те подреди като мен, тогава ще ме разбереш. Просто не можеш да повярваш че човек може да обича някого толкова дълго и много.

7.   От автора. Днес е празник за мен, благодаря на всички ви за съветите. Моята принцеса ми прости и вече е при мен. Желая на всеки щастие с половинката си, даже и на номер 5.
Съвет: ПОКАЗВАЙТЕ НА ПОЛОВИНКИТЕ СИ ЧЕ ГИ ОБИЧАТЕ, КОГАТО НАИСТИНА Е ТАКА.

8.   Пустата му мъжка гордост.Така ти се пада сега, жената е опитала но ти си се надувал, сега не ни реви, айде моля те.