Споделена история от Семейство

Възможно ли е да правят секс на тази възраст?
Здравейте! На 15 съм и съм любопитна. Семейството ми сме нудисти и откакто се помня все по нудиски плажове сме били. Даже в къщи си ходим голи ако няма чужди хора. От малки със сестрами знаем каква е разликата м/у момчетата и момичетата. Нашите родители винаги са били откритикъм нас. Баща ми е на 45 а мама на 42г. И двамата са много готини.

Та случайно видях бащами под душа да мастурбира. Вратата не бе затворена съвсем и го видях. Вждала съм го много пъти под душа но да прави това и то на тази възраст. Не бях го виждала възбуден и това ме накара да се спра и загледам. В първия момент си казах,боже мама къде побира това чудо,много голям ми се стори.
Въпросът ми е нормално ли е на тази възраст да правят секс и мастурбират!?

Коментари

1.   Че защо да не е нормално? Ти като станеш на 30 - 40 години сякаш ще спреш да излизаш с приятелки. Те не са стари, както можеби си мислиш. Точно сега са в една от най - зрялата си възраст.

2.   Да, нормално е!
Ама ти май не си.. да зяпаш баща си е... уф.. направо ми се драйфа...

3.   Това е измислица, съчинена от извратен чичко отново!
Много ясно, че деца-нудисти в семейство нудисти много по-малко биха се изненадали и потресли от тази гледка, отколкото други доста по-свенливи създания.
Отделен е въпроса, че действително ако в едно семейство всички се разхождат голи - не на плаж, а между четири стени! - то или са напълно извратени или 100% асексуални, което действително не се връзва с бащината ерекция.

4.   Момиче, хората правят секс и когато станат на 60

5.   Разби ме с този въпрос. Хората и на 60 години още правят секс, ти питаш за една много силна за потентността възраст.

6.   Защо гледаш където не ти е работа?

7.   ми разбира се, че е нормално, дечко:-)) на теб може да ти изглеждат стари, че чак вехти, но всъщност са в разцвета на силите си. има време, ще си промениш гледната точка.

8.   Аз видях моите да правят секс. И те са на тази възраст. Мисля, че е нормално щом се възбуждат и могат да го правят.
Прибрах се рано от училище и небяха заключили. Чукнах на вратата на спялнята и отворих. Първо не осъзнах какво ства но баща ми се стресна и дръпна назат и тогава видях големия му член, лъскав и влажен. Веднага затворих. Бях шокирана. До тогава не бях виждала възбуден член.
Сигурно и ние на техните години ще правим секс и това ме кара да гледам подруг начин на живота.

9.   Ох, какви са тези недорасли мнения, че нудистите били извратени. Когато вашите мозъци не могат да понесат мисълта, че някой може да приема голотата нормално без сексуални помисли, тогава ще разберете колко естествено е всичко. Не съм нудистка, но разбирам тези хора и ги приемам. А това, че си мислите само за секс, когато видите гол човек, говори за ВАШИТЕ ПОМИСЛИ, не констатирайте, че някой е извратен само защото не го разбирате и не може да приемете себе си!

Дете, разбира се, че е нормално родителите ти да правят секс.

А вие, които я обвинявате, че била гледала, замислете се- всяко човешко същество е любопитно. И вместо да обвинявате момичето, замислете се дали ако вие бяхте в тази ситуация и не знаехте какво е ерекция и имахте тази възможност, не бихте се възползвали!

10.   Не, не е нормално!!!!
Нищо от това, което правят вашите пред теб не е нормално!!!!
Боже, на къде въреи тоя свят, Боже???
Родителите ти са или от ромски произход, или са тотално побъркани!
Ходели на нудистки плажове, маймуните му с маймуни!
Що направо не си спретнете една семейна оргийка???
Абе, аз знам, че поколението на нашите родители е най-извратеното и ненормално поколение, ама чак пък толкоз...
И аз се оплаквам, че моите родители били луди... не, имало и по-луди!!!
И на 60 години никак не е нормално да прави секс и изобщо да му се вдига все още, значи си е просто един извратен дядка!!! Те и мъжете, и жените в тая възраст -на менопаузата, тотално откачат, да знаеш!!!
А и за какво се самозадоволява на открита врата? Според мен го е правил нарочно пред тебе, извратеняка му с извратеняк!!!
Леле, от родителите няма по-ненормални хора на света, с всеки изминал ден все повече се убеждавам в това!!!!
Що за липса на култура, що за аборигенско поведение???

11.   След като прочетох изумителния, покъртителния, и умопомрачителен отговор на НОМЕР-10, и аз се питам - НАКЪДЕ ОТИВА СВЕТА.. - с хора разсъждаващи по този начин :Х

''И на 60 години никак не е нормално да прави секс и изобщо да му се вдига все още, значи си е просто един извратен дядка!!! Те и мъжете, и жените в тая възраст -на менопаузата, тотално откачат, да знаеш!!! ''

И защо? Щото се чувстват жизнени, енергични, и имат все още какво да си дадат ли??

Е, не мога повече! Що за липса на адекватно мислене, що за тотална ограниченост???

Леле, че те аборигените, гаранция са по-свободомислещи.
Никак не ти е добре, да знаеш!

12.   10, натрупал/а си много сексуална енергия, набий си една чекия и се успокой. Ама да не забравиш: задължително заключи вратата.

Лоша

13.   Aз бях 10!

Ясно, значи вече тотално е деградирало обществото, то и маймуните-нашите прародители-са ходели голи и не са имали никакъв срам или задръжки,
ми ние, за да се направим на свободомислещи, да им паднем на нивото, а?

И после кажете, че хората не вървим назад в еволюцията си! Само технологически сте развити, духовно и културно-сте си същите МАЙМУНИ!!!

ДАРВИН Е БИЛ ПРАВ, ВИЕ С ВСЕКИ ИЗМИНАЛ ДЕН ВСЕ ПОВЕЧЕ ГО ДОКАЗВАТЕ!!!

14.   Oсвен това няма човек, по света, което, при вида на голи хора да не си мисли за секс, или-обратното-при такива ''красоти'' на провиснали дъртаци, да не се издрайфа и да не се откаже завинаги от секса. Просто така е устроен човешкия и животинския мозък, ако не беше така, че при вида на полови органи да не мисли за секс, то никой нямаше да има инстинкти за осъществяване на полов акт изобщо!!!
Те и животните ходят голи, ама и те правят секс под път и над път, нали? И се размножават всяка година по няколко пъти и навсякъде си постървят малките!!!!
Така ли трябва да бъдат и хората????

И тогава вече, с какво, да питам аз, сме повече от животните??? Та ние ще сме 100 % същите!!!!

15.   Приветствам N 9
Защо сте толкова задръстени всички. Аз бях на 16г. когато имах възможност през 1984г. да бъда на международен фестивал за народни танци в Финландия. Там ние бахме единствената соц сттана която участвахме и спечелихме първо място но никой в БГ неразбра щото имахме глупоста да поднесем венец на падналите фински войно срещу СССР.
Та там хората по басейни, сауни, плажове и по езерата всички са нудисти. Млади и стари. На икого не му прави впечатление че е гол. Аз от тогава съм нудист и семейството ми е такова. Защо си мислите че сме извратени. Крийте се в дубките си и там си правете мръсния сек според вас но го правите нали. Вие сте извратените. Заради вас и ДЕМОКРАЦИЯТА НИ Е ТАКАВА В БГ. Добре че не живея вече в БГ. Чао

16.   13, 14 - Точно това щях да напиша и аз, като прочетох за "свободомислещите нудисти", които според номер 11 били противоположност на аборигените :))))
Направо се търкалям от смях!

18.   16 - 11 съм. Виждам, че си ме разбрал/а напълно. Само, че погрешно. С малко повече акъл можеше като нищо да забележиш, че аз не споменавам нищо никъде за нудистите. Изказването ми се базираше основно, на ограничеността и на изкривената нормативност които присъстват в мисленето на хората като цяло. А N10, като един виден типичен пример за това, нямаше как да остане непохвален/а за усилията поне, които беше положил/а за да отговори нещо си.

Ама кво пък. Така и аз се присъединявам, към търлящите се от смях! Жертвам се един вид, заради вас, и такива като вас.

19.   Аз съм номер 4 и искам да видите един виц:
Решили дядо и баба да правят секс за последно. Рекла бабата
- Абе, дядо, той не може се н... и бре! Кво ша ми.... като ти е мек...?
Дядото упорит:
- Два молива ш'му сложа за шини, с тиксо ш'го вържа и пак шти го набутам! "
Речено - сторено, сложил дядото два молива отстрани, вързал ги с тиксо, мушнал цялата конструкция... Единия яйчник при вида на гледката казал на другия:
-На тия години мислех, че всичко съм видял, братле, ама на носилка да го вкарват ми е за сефте... "
Знам че това е виц, но наскоро гледах в една таблица, колко често правите секс? и ако му покаже че го правиш веднъж месечно ти показва че си над 60-те. /или нещо подобно, защото я гледах преди около годинка две/

20.   Онзи с маймуните направо пощуря. Защо се вре тук и дава коментари като е толкова надтова. Точно той/тя не се е развил/ла въобще а си е един грозен и тъп макак(вид маймуна)който и за дресура в цирка не ползват. Света си се развива, но от такива няма спасение.

21.   Няма нищо по естествено от нудисти на плажа, все пак слънце, море пясък... с текстил-малко ми се струва да се храните с марля на устата.
Аз съм бил винаги нудист за жалост бившата ми съпруга не посмя никога да свали долнището си, но сегашната ми приятелка е фен като мен. Даже понякога сме се събличали и на обикновен плаж и сме провокирали и други, е разбира се по встрани, има всякакви хора и деца, били сме вниматели. Даже сме правили секс /не се гордея /но нагона и хормоните са виновни, не сме го правили демонстративно крили сме се доколкото сме могли, и все пак е гот да го правиме на пясъка или в морето. Сигурно воайори са се облекчавали докато са ни гледали, но въобще не ми пука. Важно е било на нас да ни е гот, да сме задоволени. Така, че дрехите на нуди плажа долу!

22.   Разбира се, че е нормално. Няма как да го разбереш, понеже си на 15 и си мислиш, че хората на 40 са вече "стари". Еми за протокола, баба ми и дядо ми до 60тата си година не спираха да правят секс и не е нищо лошо, ненормално или извратено! Даже е много по-добре да правиш секс доколкото можеш, поддържа те здрав и жив :)

23.   Бях на 17, когато веднъж се прибрах в нас да си взема слушалките. Беше към 19 ч. зимата и като влязох в антрето светеше само телевизора в хола. Вратата на хола беше затворена но стъклото и е на прозрачни и непрозрачни райета. Събух се и влязох навътре поглеждайки през стъклото на вратата. В първия момент не разбрах, какво става и кой е в хола, но в следващия миг осъзнах видяното. Баща ми седеше на дивана със свален до глезените анцуг а майка ми, само по суитчър отгоре го беше възседнала с гръб към него, със затворени очи, като той я държеше за кръста и и помагаше да се движи. Разбрах, че никой от тях не беше чул прибирането ми и тихо си обух маратонките и излязох пак навън. Пред блока ме чакаше най-добрата ми приятелка, но не посмях да и споделя, какво бях видяла. Сега съм на 22 и видяното съм го споделяла само веднъж с приятеля си, при когото живея в момента. В началото се срамувах от това, което бях видяла, но сега съм пълна със задоволство, осъзнавайки че нашите се обичат и се надявам все така да се разбират и радват един на друг.

24.   Разбира се, че не е нормално да ходят голи вкъщи.

За секса разбира се съм съгласна няма причина да не го правят.

Но ти защо гледаш където не ти е работа.