Споделена история от Семейство

Има моменти, в които не зная какво да правя
Здравейте, искам да ви споделя моята история. Аз съм на 27 имам дете на 6г. от две години имам връзка с един мъж който е с 19 г. по-голям от мен. Омъжена съм но мъжът ми не ми дава това от което имам нужда за разлика от другият. Има моменти в които не зная какво да правя зная че не е редно да съм с другият защото и той има семейство и дъщеря на моята възраст. Моля кажете дали да сложа край на връзката ни не зная какво да правя с него ми е много хубаво но всеки път си мисля за това че не редно. Моля помогнете.

Коментари

1.   И аз съм на това дередже, нооо си мисля че всеки заслужава щастие а фактът че има пречки и засечки....

Живей за мига не се знае дали утре няма да си отидеш от този скапан свят.

Аз с моя човек се виждам защото реалността с него е като приказка, хубаво ни е това е важно нали?

Успех.

2.   Карай си любовта по-дискретно и хич да не ти пука. Тялото си е само твое.

5.   Не бързай, защото делникът и с любимия става като в брака. А детето ще припознава само баща си. Не е за пренебрегване и възрастовата разлика.

6.   Много е лесно в ролята на любовник да се ''дава'' щастие.
Това е голямата ти заблуда.... Сигурно бързо ще ти опротивее чичкото, който може да ти е баща, ако трябва да му сервираш вечеря и да му търпиш капризите вкъщи.

Почти в твоето положение съм, но не с такава фрапантна разлика в годините.

Какво да правиш ли? Ами нямаш бъдеще с него, това мисля, че ти е ясно. И освен това, докато ти си задаваш тези терзаещи въпроси ''Какво да правя?'', той определено не си ги задава - едва ли би рискувал да стане смешен в очите на околните създавайки второ семейство с жена на възрастта на дъщеря му.
Нали разбираш, че губещата си ти?

Освен да вложиш разум, за да прекратиш връзката, друг съвет не мога да ти дам.

Успех! Ако ти трябва някой, за да пренаредиш живота си, определено не е този господин. Другият вариант е да откриеш щастието в семейството, ако, разбира се, е възможно.

7.   А да ли е трябвало да се ръгаш?

8.   Бих те посъветвал от опит - бъди със съпруга си. Другото е вятър, който отминава!

9.   Aз съм на 14, но мисля че това което правиш изобщо не е редно.. ако някои ден разбере и се получи така че трябва да се разделите ... помисли наи вече за детето си върху коетo ще се струпа цялата негативна енергия и няма да има пълноценнo детство.. казвам това защото имам приятелки които са претърпели подобно нещо и го чувстват като недъг... така, че помисли за детото си и вземи решение !!! успех ти желая :)