Споделена история от Семейство

Доведеният ми брат
Здравейте готини :) Аз съм 20 годишна госпожица влюбена в доведеният си брат :) И така, по същество..
Баща ми почина когато бях на 6, имам и по голяма сестра. След няколко години (5-6) самота, майка ми намери сродна душа и се омъжи. Доведеният ми баща има 2 деца. Момиче което е на годините на сестра ми и момче което е на моите. Живеем заедно от 7 години. Никога не сам си падала по братлето ми, та той беше едно хилаво лапи, а аз ходех с батковци. Но сега нещата са други, той ходи на фитнес и направи такова тяло, че няма как да не го харесам, и с тези зелени очи и мургаво тяло... Нашите винаги са ни бъзикали, що не земем да се оженим с брата, че поне нямало да се пръска имуществото и внуците щели да са по малко, все пак сме 4 деца. Майка ми бутна мухата за него и сега само ми бръмчи в главата. Аз съм сигурна, че и той ме харесва. От 7 години не е водил момиче в къщи, никой не знае да е имал приятелка(не е гей). Ами аз ако съм детската му любов? Сигурна съм, че поне малко ме харесва. От една седмица ходя с него на фитнес и той ме е викал винаги. Незнам!!!

Коментари

1.   Ужас!!!
П М

2.   И аз мисля, че е ужас, ако това е истина...

3.   Модерно семейство, на мен ми харесва!

4.   Ни най-малко не е ужас, изобщо няма нищо нередно в това да се харесвате, но ако родителите ви имат законен брак - не е разрешено вие да сключите.
Вариантите са 2 -
вашите се развеждат и вие се жените
или просто живеете както 50% от двойките в България - без подпис.

5.   1)"та той беше едно хилаво лапи, а аз ходех с батковци"
2)"той ходи на фитнес и направи такова тяло, че няма как да не го харесам, и с тези зелени очи и мургаво тяло"
3)"Аз съм сигурна, че и той ме харесва. От 7 години не е водил момиче в къщи, никой не знае да е имал приятелка(не е гей). Ами аз ако съм детската му любов? "
--> О, Боже, наистина ли има хора, които са толкова зле и разсъждават така??? !!!? ! Първо - той може и да е бил "лапи" ама ти все още си си и такова ще си останеш, 2 - ясно е защо са те искали батковците, като гледам каква си умница сигурно лесно са те навивали за разни неща... 3 - много си самоуверена, сигурно ще да е от опита с батковците.. Ето затова казах по-рано: УЖАС! Който не е съгласен сигурно е с твоя акъл...
Палав Мечок

6.   Като цяло не мисля, че идеята е чак толкова гадна. Все пак не сте родни брат и сестра, но ще стане много зле ако не се получи между вас.
Скоро или ще сте заедно или някой трябва да се изнася :Д

8.   Напълни съгласна с Палав Мечок!

9.   Никой не може да заповядва на чувствата си. По думите ти разбирам, че винаги си избирала предизвикателството "аз ходех с батковци", но в случая си избрала "забранената ябълка". Моя съвет е да си намериш друг и да изтриеш от съзнанието си собствения си брат, защото ако нещата между вас прогресират няма да ви е никак лесно и ще се поизмъчите доста...

10.   аз си мисля, че си въобразяваш... Тези негови нищо незначещи постъпки можеш да ги тълкуваш по много начини. Но ти си мислиш, че света се върти около теб или в момента ти се е*е и той е единствения къде ти е под ръка. Я го атакувай и виж как ще те отреже ако си е с акъла или ако не е щи задоволи нагона и до там

12.   Палав мечок! "Ходех с батковци" имах друго в предвид - това, че брата ме е виждал с други момчета ( и най вероятно е имал фантазии с мен - та аз като чета тук истории като моята, та те са се изпона*бали всичките ). Ако бях толкова опитна досега да съм го изчукала. Всички в семейството ни смятат, че ние сме прекрасна двойка. Майка ми винаги ми е казвала, че той ме харесва (била виждала как ме гледа )...

13.   Номер 10 няма да го атакувам. Естествено, че ще изчакам той да го направи. Всичко до секса ли опира за вас?

14.   В коментар (1) казваш :
"Ужас!!!
П М" - изписваш само инициали!
В коментар (2) казваш :
"Ето затова казах по-рано: УЖАС! Който не е съгласен сигурно е с твоя акъл...
Палав Мечок" - тук изписваш целите думи на инициалите! Остани просто с името "коментар номер еди си кои "!
"Който не е съгласен сигурно е с твоя акъл" - тук какво казваш? "Който не е съгласен с мен не е на моя акъл" - ( демек (ТВОЯ)!
А ти "П-М" - "Палав Мечок" - "Психо Маниак" Как разбра колко е моя акъл?

15.   не разбира се, не опира, но не мисля че имаш шанс, заблуждаваш се и накрая ще останеш разочарована. Може и да греша(в което се надявам, защото не споделената любов е болезнено нещо), но докато не го "атакуваш"или избиеш от главата си тази налудничава идея само може да гадаеш

16.   Не е гадно, извратено или ужасно, те не са кръвни роднини, но да малко е странно защото сте израстнали заедно. Аз обаче съм съгласна донякъде с Палав Мечок, просто как изведнъж не си го харесвала, а сега когато е направил секси тяло си го забелязала... ами звучи ми адски повърхностно, едва ли не ако той си беше останал същия клечо нямаше да го забележиш. Това, че не е водил момиче вкъщи не означава, че е нямал гадже, а че не е искал да я запознава примерно с вас или вас с нея. Колкото до това, че те харесва, може просто да те възприема като сестра и ти да се заблуждаваш.... не знам трябва да говориш с него, но имай предвид това, как ще се чувстваш когато се разделите, няма ли да ти е конфузно когато се виждате всеки ден или когато води други вкъщи, когато вече се преместите и ви се налага да се виждате по празниците, а някой ден трябва да обясниш на съпруга си как си ходила с доведеният си брат и сега ти е неудобно примерно.... мога да изредя куп подобни неща.... просто понмисли си хубаво дали искаш да провалиш нещата и още нещо, ами ако бъркаш и той не те харесва, ще изезеш откачалката която си пада по "брат си".... така че не прави нищо прибързано. Най - малкото не мисля че си влюбена в него, по - скоро те привлича видът му, никъде не прочетох, той е мил, умен и красив, държи се добре или нещо подобно, не прочетох нищо друго освен какво тяло има и как преди е бил клечо....

17.   Коментар номер 14 - ами то си личи от коментара ти колко е твоят акъл...
П М = Палав Мечок
!

18.   Според мен няма от какво да се притесняваш-нямате кръвна връзка, родителите ви нямат против. Голям праз. В този живот най-важно е човек да бъде щастлив. Успех!

20.   Няма нищо нередно, но е рисковано от страна на родителите. Ами ако един ден, нещата между младите се объркат и се разделят по не много цивилизован начин, как ще реагират тогава старите, чия страна ще подкрепят? Добър сценарий за филмиране!

23.   Ами хора, брата сам ме атакува на сватбата на сестра ми хаха

24.   Не прави неща, които не разбираш. Един ден ще съжаляваш, но няма кой да ти помогне. "Богатство, братя", не искаш ли да имаш чиста душа? Не избирай грешния път.

25.   Сега поне кажи до къде стигнахте... Такава връзка е опасна, ако не се получи.... после става още по- толям УЖАС! Разкажи края на сериала... Как е родата? Разбраха ли, вие как сте? Всички доволни и щастливи ли са? Успех след такава връзка, УСПЕХ!!!

26.   Амо да ти кажа няма нищо лошо. МОДЕРНО СЕМЕЙСТВО!