Споделена история от Семейство

Възможно ли е да съм бременна?!?
Точно ден след като ми свърши цикъла правих секс с мъжа ми и той свърши в мен за първи път (заедно сме от 3 години) винаги се пазим но сега стана работата и не знам според вас колко е вероятността да съм бременна?? Има ли такива с подобна случка и какво е продължението??? Един ден ме боля корема като преди цикъл но ми мина и на моменти ми се гади... искам да уточня че бебе не е планирано но е ЖЕЛАНО!!!

Коментари

51-57 от 57

53.   Здравеите искам да кажа на всички жени недеите да мислите че някои жени неса образовани те просто споделят това което ги притеснява а вие просто се опитаите да перифразирате какво точно е написано а ако неможете недеите да коментирате и да обиждате жените е това е отмен пожелавам на всички бъдешти мами безпроблемно раждане а на другите пожелавам да им доиде малко човечност :(

56.   За да си напълно сигурна си направи тест за бременност. и ще разбереш но според мен си бременна ако те боли кръста или си изморена, яде ти се много!! Това са признаци че ще ставаш мама а от това няма по хубаво

57.   искаме бебе да имаме и не се получава, какво бихте ме посъветвали!

58.   здравейте на всички. обедена съм че по - време на оволацията ми приятелят ми свърши в мен, а ние искаме да имаме дете. само че цикъла ми дойде, но е много по слаб и с много по различен цвят от обикновения. имам симптомите като засилено обоняние, промяна в настроението, спазми, болки в гърдите, постоянна умора. мисля да си купя тест но ме е страх, че се самозалъгвам и ще бъде отрицателен. какво да правя

59.   Здравейте, искаме бебе, като имам цикъла правихме често и точно ден след като ми свърши цикъла правихме пак секс с гаджето ми и той свърши в мен по-често и то 10 дни, но купих си теста за бременност след 3 дни и пак след седмица и то отрицателни и мина 2 седмици и то пак отрицателни, но се чувствам, че съм различна. Не знам какво да правя да ли обърна към гинеколог?

60.   Здравейте. Имам големи колебания, затова реших да се обърна към вас. По принцип с моят приятел за всичко сме единни, но по темата за бебче имаме големи различия. Аз искам, а той мисли че още ни е рано. Сега имам някой симптоми, но ме е страх да му кажа за това. Рано е още за М, нo имах болките ниско в корема, нямах апетит. Сега тези болки изчезнаха и имам голям апетит. постоянно ми се спи, което не е нормално за мен, гърдите ме болят ужасно много. Прилошава ми и гадене при мен има вечер.. благодаря предварително!

61.   Здравейте! :)
Като започнах да чета мненията на всички мили и не чак толкова мили дами :).. Найстина ми стана много интересно! :))
Не мога да разбера обаче, когато се допитвате тук до съвет и пишете " Помощ".. с КАКВО ще ви помогне това???

51-57 от 57