Споделена история от Семейство

Щях да се омъжа, докато един ден преди сватбата не се появи той ..
Здравейте! Моята история е много сложна за обяснение, но ще се опитам да ви я представя достъпно. На 25 години съм от Варна. С бившия ми мъж (Мирослав) се запознахме преди 10 години всичко в началото вървеше добре. Станахме родители. Беше чудесно, но (идва и това проклето "НО") всичко пропадна.

Той се събра с лоши хора с престъпници започнаха да продават дрога естествено са ги пипнали и са ги вкарали в затвора, за което аз не знаех казаха ни, че е убит естествено майка му изкара мен виновна не можаха да ме вкарат в затвора, защото нямаше никакви доказателства, а и не съм го убила аз!

Тя взе дъщеря ми отнеха ми попечителството. Аз останах сама.

Казах си, че никога повече няма да се влюбя. 3 години бях сама докато един ден не се появи той. Краси (така се казва) ме обичаше и ми помогна да си върна детето дъщеричката ми приемаше Краси като нейн баща понеже когато Мирослав изчезна тя беше на 1 годинка. Щях да се омъжа за Краси докато един ден преди сватбата не се появи той ..

От някъде се появи Мирослав сичките надежди умряха .. Трябваше да се върна да живея при него, макар че аз не исках. Трябваше да се разведа, но той ме заплаши чрез детето. Предявява правата си като съпруг, но аз не го искам ... Не го бях виждала 5 години и го смятах за умрял и сга той да се появи .. Спим в една стая на едно легло, но не мога да го целуна преди той беше всичко за мен, но сега реално с брака ни е свършено. Ревнува ме постоянно. Когато съм на работа идва да ме проверява .. е мога вече така! Пред нас каза, че бил отвлечен, но с течение на времето аз и майка му разбрахме, че е бил в затвора. Моля ви помогнете ми !

Коментари

1.   Това звучи трагикомично, кой тогава и как сте го погребали??? Къде е смъртният акт, не се умира ей така...

2.   Разведи се !!! Ти си майка а той е баща лежал в затвора за разпространение на наркотизи. Не само, че детето ще остане при теб, а можеш да му отнемеш и родителски права. Ако жилището ви е на негово име, без значение дали е придобито преди или по време на брака ви, ти можеш да му го вземеш. Няма съд който ще ти отнеме детето и ще го даде на "ПРЕСТЪПНИК".

3.   Звучи ми като измислена история.
Не мога да ти дам съвет -освен един - да съчиняваш по-малко!

Обикновено тези измислени истории завършват с патетичното: ПОМОГНЕТЕ МИ!

4.   Да, нещо ни се връзва !!!!