Споделена история от Семейство

Мама
Мамичко, обичам те! Зная, че ти е трудно да продължаваш да живееш така, искам да ти помогна, искам да те виждам щастлива. Никое човешко същество не заслужава самота.
Наранена си от живота, от хората, понякога и аз съм те наранявам несъзнателно. Ти си ми дала живот, грижила си се за мен. Правя неща, с които да се чувстваш обичана, но чувствам, че сърцето ти кърви от болка. В навечерието на Велик ден, те моля прости ми за всичко, с което съм те наранила, обичам те твърде много и не искам да те загубя.
Ти си важна за мен майчице. Винаги ще те обичам. Много си ми нужна, ценна и незаминима.

С любов: Крис

Коментари

1.   Прекрасно е :)

R. A. H

2.   защо не и го кажеш лично на нея. Толкова ще се зарадва и ще знае колко много я обичаш и че не е сама.

3.   Покажи й го! Аз като майка бих била безкрайно щастлива да го прочета! Моето момиченце е още мъничко, но всеки път, когато чуя "Мамо, много те обичам", сърцето си се изпълва, въпреки самотата. И за такива мигове живея! Живот и здраве, дано доживея да прочета това от нея. А ти незабавно отиди и й го покажи! Това тук, споделеното!

Птичето

4.   Страхотно е, прочети го на майка си.
S. I. S.

5.   Ох, аз като ви казвам, че света не върви на добре... НЕ Е НОРМАЛНО да го напишеш тук, а да не го споделиш на майка си, ако ли пък си го споделила и след това си го написала тук, мотивите ти са нелепи, тъй като биха могли да бъдат само едни... търсене на оценка....

6.   Ооо.. :)))
Накара ме да се усмихна с най-милата усмивка, която имам!
Покажи го на майка си, всъщност, показвай й го всеки ден, дали с думи, дали с жестове - не е важно! :)))

Да имаш майка с която се разбираш и живееш в хармония - това е неповторим дар!!! :)

7.   От автора: Как да и го кажа, като се е затворила вътре в себе си и страда. В момента моята майчица е в много депресивно състояние и не иска с никого да говори, не иска ничия помощ, а аз я обичам и искам да направя всичко по-силите си за да почувства, че я обичам. Твърде е сложно състоянието и. Тя е най-търпеливия човек, но поради болка от недобър брак с баща ми се е огорчила страшно много и недопуска никого.

8.   6 - Ооо, това е тъжно!
Защо не опиташ да й напомниш, че теб те има? Смятам, че едни такива слова няма как да не я зарадват!

Все ще намериш три минути да й връчиш един лист, ако толкова не й се говори.. А след това й помагай, ходете на разходки, смейте се заедно, играйте някакви игри, запиши я на някакви курсове - фитнес, йоги.. Четете мъдри мисли заедно и НАЙ-ВАЖНОТО - говорете, просто говорете, това е много важно.. Разбира се, всичко това което казвам ще изиска време и търпение от твоя страна, ясно е, че ще те отхвърли поне веднъж, но не се отказвай..

П. С. Надявам се да не те обидя, но.. Майка ти не хвърля вината за разпада на брака си в/у теб, нали? Защото ако е така, единственото решение ще е да се обърнете към терапевт..
Пожелавам ти късмет и успехи, Крис! :)))

9.   Крис, аз съм като майка ти, аз също имам момиче- бих искала да ми го каже и покаже, но Тя никога не го направи. Моето птиче отлитна и сега дори не се интересува от мен, дори когато се прибира в БГ едно цвете не ми е подарила, гледа си как да се забавлява без да се задържа в къщи и дори ако може да ен влиза тук. Много тъгувам за детето си, Много! Кажи го на майка си, Крис, прави я щастлива, че те има. Само ти и то по този начин може да върнеш радостта в очите и да се почувства обичана и нужна. Желая ти Щастливо Бъдеще и много любов, Крис, но не забравяй майка си! Успех!