Споделена история от Семейство

Проблеми вкъщи
Здравейте! Аз съм 27 г. момиче и бих желала ако някой може да ми даде съвет. От 6 месеца имам сериозен приятел който родителите ми не одобряват но това е най малкият проблем. От началото а и сега ми държат сметка кога излизам кога се прибирам а ако закъснея с 1 час от този който съм казала почват разправии и то при положение че знаят с кого съм. Например ми правят проблем ако ме няма повече от 3-4 часа а аз се издържам сама пълнолетна съм. Единственото е че живея с тях. Поне за сега не желая дя се изнасям защото в нашия град доходите не са от най добрите. Не искам да се разделям с приятеля си. Ако някой може да ми даде съвет му благодаря предварително!

Коментари

1.   На 27 год. принципно си си самостоятелна. Но помисли какви са причините твоите родители да не одобряват връзката ти. Любовта е сляпа нали знаеш. Ако си сигурна че това е човека за теб може да се изнесеш при него.

2.   Здравей, аз съм на 23 години и живеех по същия а да не е и по по лош начин. Тогава се влюбих в едно момче с което имах връзка около 6 месеца и нашите не го харесваха особено. Един ден ми писна да живея така защото го обичах а те само ме ограничаваха. Аз бях на 19 и имайки в предвид че работя от 15 годишна бях си стъпила на краката и се издържах сама и освен всичко им плащах и сметките. Е нали живеех при тях.

И така реших да забременея и да се оженя да се свърши агонията с манията им за командване и постоянен контрол. Това се оказа най голямата ми грешка. Сега съм разведена с дете на 3 години и живея на квартира, защото както казаха моите родители-който си го надроби той ще си го сърба. Сега не ми е никак лесно, момчето в което бях влюбена не се възприе като родител и освен чести отсъствия трябваше да търпя скандали и побой. Не се подлъгвай и не прави нищо против семейството си да не стигнеш по далече и от мен защото да си сам е адски трудно особено ако си жена а в моя случай и с дете. Успех. Повярвай ми решението само ще дойде имай сили да го дочакаш.

3.   Изнеси се!

4.   Намери си друг приятел.

5.   Сядаите и говорете мн сериозно с родителите си щото си на 27 и е краино време да спрат да се притесняват за тебе кажи им да се усетят че не си малка и щом се издържаш сама значи можеш и извън къщи да се оправяш а пък и щтом си имаш някои до тебе си супер момич гледаи си момчто и си живеи така както ти си искаштрябва да ги остави вашт според мене изнасяи се ;)

6.   Животът си е твой и ти решаваш какво да правиш с него.

7.   Аз съм на 25 и също не мога да се похваля със сериозна връзка, но попрочетох коментарите и гледам, че мъжете са много активни. Господа, много е трудно в днешно време да попаднеш на свестен мъж (вероятно и при вас е така с жените). Секса е секс и не може да те спаси от самотата. Момичето не говори за физическа, а душевна самота. И това е сайт, в който хората да споделят какво им тежи, не е нужно да я нападате ;))) И ако нямате съвет, който да дадете, просто подминете тази исторя. Съвета, който аз бих дала ... Позволи си да изживееш този лош период (а като гледам датата, се надявам оттадвна да се е случило). Чувствата са за това, да им се оттадаваме, били те и лоши :) Всичко минава рано или късно, няма вечна зима.

8.   От авторката: Благодаря на всички които ми писаха. След няколко дни става година откакто решихме да се съберем с приятелят ми и изобщо не съжелявам. Живеем на квартира не ни е много лесно но за сметка на това много се обичаме и изобщо не сажаляваме за тази крачка. Вече дори мислим за дете. Родителите ми все още на моменти си мърморят но ги изслушваме и толкова. Мога да кажа на хората в моето(бившо) положение рискувайте за да не сажалявате.ТОВА Е ОТ ЕДНА ЩАСТЛИВА И ВЛЮБЕНА ЖЕНА !!!