Споделена история от Семейство

Нямам смелост
Здравейте...
Бих искала да попитам вие бихте ли живяли с мъжа си без да правите секс. Аз имам желание за секс, но той не иска. Опитвам се да разговарям с него за това но той не иска...

Мн се измъчвам, живеем заедно заради детето, но аз съм на 28 години все пак, струва ли си да продължавам така? А и не ми обръща никакво внимание като цяло, няма прегръдка, няма допир, няма нищо. Не съм се изоставила като жена, напротив...Нямам обаче смелост засега да се разделим, искам внимание като всяка жена и обич...

Коментари

1.   При мен е същото само че съм на 25. Приятелят ми постоянно ме отбягва вечно е изморен и не ме поглежда като жена, винаги аз искам първа секс. Писна ми казвам ти знам как се чувстваш. Сигурна съм че няма друга, но защо се държи така не знам. Приела съм нещата и не знам до къде ще стигнеме. Заедно сме от 1 година. При нас има три варианта - да приемем нещата такива каквито са и да сме вечно молищи се, да се разделиме или да си намериме любовник. Избора си остава само твой. Успех.

2.   Може да е гей и да не го привличат жени, и да не си го признава пред себе си. Иначе не е нормално.

3.   Номер 2 от личен опит ли говориш?

4.   Миличка, сега както и много други нощи стоя и си задавам същия въпрос, но не знам при тебе,поне имаш детенце на което да се радваш, а аз го загубих в 8 месец и вместо подкрепа,получих мн удари, защото съм женена за богат идиот, които разби всякакви пътища на кариерата ми и ме направи зависима и сега единственото нещо, което искам е изход,да започна работа в дейност в която съм силна и да му затворя скапаната богаташка уста, а ти не се давай, казах ти всички тези неща за да те убедя,че има хора, които търсят изход, и макар да си с детенце на ръце мила повярвай ми, че много по лесно би се измъкнала от мене.

Има мъж някъде,който ще е твой и ще мисли само как си ти и какво искаш.Имам приятелки,които също като мене са женени за богати идиоти и ми казват,че имали любовници,но за мене не е честно да искам да съм с мъж и да си лягам до друг всяка вечер,който неискам и ме дразни.Искам да знаеш,че умре ли страста това се отнася и за мацката,която е 1 година с мъжа си,то няма смисъл нищо и нищо не би се променило.Щом мила още 1-та година неиска да спи стебе и търсиш друг,то какво да говорим за следващите 5 или 10

5.   Благодаря на всички за коментарите...

А това е до номер: 4,
Благодаря ти за отговора и искам да ти кажа че мн съжалявам за това което се е случило с така чаканото от теб детенце, мн искренно съжалявам и ти пожелавам по скоро Бог да те дари с ножа рожба, тя да е твоето слънце в живота, твоя радост, а и да ти даде възможност да обичаш истински и теб да те обичат ....така както се обича само един път в живота.....

Всъщност моята история е мн дълга, но тук исках да видя мнението на др жени, затова което се случва с живота ми в момента....

Миличка, сигурна съм че си страхотна жена, ти казваш че би ми било мн по лесно да се измъкна, но не е така... доста е сложно и само аз си знам за какво става въпрос... и защо търпя.

А за мъжа дето ми пожелаваш да срещна, ех, ..
ами аз го имах преди време, имах всичко което ми беше достатъчно да се чувствам най-щастливата жена,най желаната, най красивата, имах това за което мн хора мечтаят, но мн не намират в този суров живот.....

Проклета да е таз съдба обаче дето е болката пожелала, която ми го отне, ТОЗИ ЧОВЕК МН МЕ ПРОМЕНИ, промени живота ми.... (не бях обвързана в този момент - да не ме разберете погрешно). С него имахме брак, пред Бог.... докато смърта ни раздели... така и стана
Искам да ти пожелая да намериш и ти такава любов....
С УВАЖЕНИЕ

6.   Мислиш ли, че си няма любовница? При мен беше същото, докато разбрах, че обикаля куртизанките. С една е живял 4 г и половина и е била бременна. Светът е много малък. Моя близка ги видяла пред кабинета за аборт. Той побегнал навън. Вече сме пред развод. И аз като теб живях и продължавам да живея без сексуален живот вече може би повече от 10 години

7.   До номер 6...
Здравей мила, съжалявам за това което ти си е случило, наистина мн гадно, отвратително.. Но ти защо живееш без сексуален живот.. по твое желание или... а и 10 години..нали сте пред развод, или досега си го търпяла.

Е аз се разведох, сега живеем още заедно, но ...ще видим. Здраве ти желая, щото е най- важното.