Споделена история от Семейство

Лъжата
Омъжена с дете, обичана от съпруга си имаща семейство и дом, до тук всичко е нормално но се влюбих в друг. С него изживях мн красиви неща и може би още ще живея, но колкот и да ви е трудно да повярвате страдам много. В този които вярвах много ме излъга и сега се чуствам мн зле. Мисля си че сега е момента да сложа край на тази безсмислена връзка и да се отдам изцяло на съпруга си. Не знам какво да правя. Знам че много са били на моето място но не искат да си го признаят.

Коментари

1.   Жено, стои със съпруга си. не ти трябват други, имаш всичко за което една жена мечтае. А и смяташ ли, че съпруга ти заслужава да го лъжеш. Успех

2.   Знам и аз съм на същото мнение като предишния човек защото и и с мен се получава доло горе така с малката разлика че жена ми иска вече развод а имаме и мала дащера която убожавам а на мен много ми е болно
семеиството преди всичко запомни.

3.   Много навреме сте се сетили. Защо не помислихте преди да изневерите. Дори да останете с мъжа си вината ще ви изгаря отвътре и никога няма да си върнете спокойните и безоблачни дни.

4.   Мила, не си пропилявай живота зареди човек на който може даже да не му е изобщо до теб ... обичай съпруга си и помисли какво би приченила на детето, при не дай си Боже някой глупав развод.

5.   Към авторката: Аз съм като теб в същото положение и този, който не го е преживял няма да може да го разбере. Лесно е да се каже: "стой при съпруга си", но разберете любовта не я търсиш, тя идва спонтанно, не можеш да командваш сърцето си.

6.   Хора сме и можем да контролираме чувствата си.
Какво значи любов?
Да унищожиш детето си, заради чувствата си?
Да унищожиш някой, който прави всичко за тебе?
Ще си щастлива ли с тази любов, като направиш детето си нещастно?

Моята дъщеря е на 22 години и иска да умре, няма желания, няма мечти, живее по инерция, защото баща и е непрекъснато влюбен в някоя.
Когато създаваме семейство знаем, че първоначалната еуфория умира и после остава уважението.

Не сме като животните, защото ако щете и цялата икономика се гради на семейството-основната клетка на обществото.
Защо е необходимо да поболеете вашата клетка, а може би и клетката на любовника ви?
Кое за вас е щастие -да убиете детето си и онзи от когото детето ви никога няма да се откаже?

Вървете при съпруга си и детето си! Направете го! Вие можете,защото сте човек.
След време всичко ще бъде забравено и ще сте доволна на избора си, да сте при семейството си.

7.   Аз знам че много малко хора ще ме разберат, но наистина е вярно това че само този който го е преживял той знае какво е. Не си мислете че на мен ми е много лесно но живота е такъв никой не знае какви изненади ще ти поднесе.

8.   Живота е такъв, какъвто си го направим.

9.   Има моменти когато вярваш, че всичко е свършило... и точно тогава започва началото...

10.   Хора сме и всички правим грешки. Важното е сега да загърбиш тая връзка и да запазиш семейството си. Неимоверно все има някаква причина да се впуснеш в тая авантюра, ама не я прави повече тая грешка. По-добре когато мине малко време поговори със съпруга си и му кажи какво ти липсва във вашите взаимоотношения, за да направите всичко възможно да бъдете щастливи истински. Глупаво е да си прецакаш късмета.

11.   всичко на тоя свят се връща, има равновесие!