Споделена история от Семейство

Дайте идея как да му кажа хубавата новина
Здравейте! Пише ви 24 - годишна жена. С мъжа ми, който е на 29г. сме заедно от доста години. А поне от 3 живеем заедно. Справяме се, единствено ни беше малко по - трудно в периода, в който бях студентка, понеже ми беше трудно да работя постоянно, но някак си се справяхме.

Сега завърших и работя по специалността си, изкарваме добри пари. Общо доходите и на двамата ни на месец са 1500лв. Не са много, но са достатъчни да живеем нормално. Блъскали сме се много да имаме висше образование и добре платена работа.

Имах период, когато бях на 17 - 21г., в който имах много приятели, постоянно ходехме по дискотеки и т.н., но времето за това някак мина, изживях тези години и взех всичко хубаво от тях. Вече ме вълнуват съвсем различни неща, докато моите връстници все още лягат в чужди легла всяка вечер, което на мен все още ми е непонятно, но и по - добре. Реших, че съм млада жена с положение в обществото, работата ми изисква да съм изискана, сдържана и да се държа като голям човек - имам предвид, че човек трябва да порасне все някога и да се държи според годините си.

Интрото стана много дълго, та... с моят човек много искахме да имаме бебе, но няколко години го отлагахме, понеже искахме първо да се оженим, да имаме добра работа или поне аз. Миналият месец опитахме и... теста показа две черти днес. Много съм щастлива и искам да му поднеса хубавата новина по интересен начин.
Моля ви да ми дадете някаква идея как да му покажа теста или да му кажа, че съм бременна и да го запомни с хубаво. За мен това е като предложението за брак, сега е мой ред да бъда оригинална.

Ще се радвам, ако ми дадете добри идеи.
И бъдете много щастливи! Пожелавам ви своето щастие, че дори и повече, мили хора!

Коментари

1.   Лично за мен мястото на първата ни среща е много специялно и бих отишла точно там за да му го кажа.. но зависи и какво е вешето и каква стойност има :)

2.   Честито на щастливото семейство! Желая ви много успех и здраво бебе! Сложи теста на възглавницата му за да го види като се събуди или му го подай и го попитай 'ще си го запазиш ли'? :)

3.   Направи торта на която сложи две свещички, символизиращи двете линийки на теста, а отзад - разгънат лист хартия като лентичката.
Да видим дали ще отгатне :)

4.   ЧЕСТИТО, миличка!

Много се радвам за теб, за вас! Желая ти от сърце лека и безпроблемна бременност и едно здраво бебе!

Когато установих, че съм бременна, изпратих теста по куриер в службата на мъжа ми, заедно с един шоколад.

Моя приятелка му подари (на мъжа си) едни мънички буйки и той се сети.

Снаха ми казала на брат ми, че е скрила някъде в дома им една изненада за него, но трябва сам да я намери. Играли на "горещо". докато брат ми намерил теста.

Още веднъж ти честитя радостната новина!

5.   Или пък може да напишеш върху коремчето си "аз съм тук" :) или нещо подобно :) лека бременност и безпроблемно раждане :)