Споделена история от Семейство

С цел брак
Разведена съм с дете на 7-години! От няколко месеца имам връзка с ерген, странното в тази връзка е че ние нонстоп говорим по телефона той пита за детето от един град сме и се познаваме. Факт е че не иска да излизаме идва до нас май само за секса и винаги намира оправдание че бърза и ще мине за малко. Как да разбера че това не е само сексуална връзка! Пропуснах да спомена че няма приятелка и съм сигурна че не ми изневерява! Kак да го накарам да почнем да излизаме кога е моментът да го запозная с детето ми лично!

Коментари

1.   Първото, за което се сещам, е, че може би живее с родителите си. Много мъже се страхуват да започнат сериозна връзка, защото не са сигурни, че ще осигурят стабилност на жената до себе си. Доколкото разбирам, идва в дома ти, когато детето го няма, само набързо и си тръгва.

Опитай да поговориш с него, да разбереш повече за работата му, за семейството му. Не бързай да го запознаеш с детето си- ако то свикне с него и се разделите, после ще ти е трудно да обясняваш къде е еди-кой си и защо не идва.

Според мен първо трябва да се разберете помежду си- кой какво търси, кой какво може да даде, дали иска да го даде и т.н. Когато човек е наясно със себе си, иска и човека насреща да е наясно. Питай го защо не иска да излизате. Страхува се да не ви видят заедно ли?

2.   Вероятно, горкият, подозира каква кошница му плетеш...

3.   Ох ти какво очакваш, да сключите брак, че и детето ти да гледа, още повече, че човека, никога не се е женил и няма деца. Я слез от облаците и погледни реално на нещата, . Освен секс с него, едва ли би имала нищо друго. И това, че пита за детето ти съвсем не означава, че го интересува.

4.   2 и 3 сте злобни.
Номер 1 е най прав и пише човешки.
Като имаме провален брак и дете, дай да умираме и да нямаме право на друга връзка и да живеем с нов партньор? ! Или имаме право само на чукане? ! Пфу...

5.   Не се притеснявай, всичко ще дойде на мястото си. Може би се притеснява в началото на вашата връзка. Познавам десетки жени, които са разведени с дете и после се омъжват за ергени. Стига това да ти е късмета разбира се. Изчакай, не бързай да му говориш за сериозни неща, но ако година продължи това без да поиска нещо истинско от теб, просто го зарежи. Обърни внимание на това дали те пита как живееш, добре ли сте с детето, нужно ли ти е нещо. Помага ли ти. Ако е заинтересован от тези неща, споко значи не е само секс.

6.   Искам да Ви Благодаря за съветите и да Ви кажа, че това не беше правилният човек. Намери ме човека който сега ме гледа право в очите и казва ОБИЧАМ ТЕ а за детето ми се грижи като все едно е негово. Но когато най не очакваш се случват най красивите неща! БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА МИЛИТЕ СЪВЕТИ и пак е ерген!