Споделена история от Семейство

Семейството на жена ми се нанесе в къщата ми
Аз съм мъж на 28 години, от София. И така да ви запозная с проблема ми. Преди година се ожених, но как стана семейството на жена ми се нанесе в къщата ми. Не са ми в тежест нямам финансови проблеми бизнеса върви, ама имам чуството че ме използват. На брат и му купих кола обучението му платих, ама тоя паразит не му стига и иска още, а и баща ?, мазното копеле само иска. Сега съм изправен пред дилема и и искам вашето мнение. Ние нямаме деца и граждански брак и затова се замислям дали да не ги, испъдя, а?

Коментари

1.   Щом нямаш граждански брак и деца, ако те дразнят и са ти в тежест казвай им да си обират партакешите и да се махат.

Rebel

2.   Дирекшън в ги пращай в киреча, пич. Аман от паразити. Мацката ти, ако е точна, ще те разбере, ако не - да паразитира с тях, ама към друг будала : ) Успех и на теб

3.   Вероятно аз на твое място бил ги изпъдил както казваш ти "тиа паразити" това е точната дума. Не се оставяй някакви да доидат и да те дърпат назад.. бии им шута, такива като тях колкото искаш.

4.   Бий им шута на тея готованковци. Ако е наистина така, както го казваш, не си им длъжен за нищо! Щом си купил кола и обучение на братчето, явно са решили, че като имаш пари и са ударили джакпота с теб. А приятелката ти да не е и тя такава?
Спасявай се докато е време!

5.   Ти си решаваш (разбира се заедно с "жена ти"), но ако решиш да ги иЗпъдиш, направи го поне... грамотно.

6.   Значи хем си се оженил, хем нямаш граждански брак!?? А какъв тогава имаш?? В България друг вид законен брак НЯМА!

7.   "Листопад"-2

8.   Прецени, ама да не ти се качат на главата. Явно си удобен.. А защо дойдоха у вас?

9.   Аз съм момиче, на 25-искам да попитам автора:
Като имате пари, защо си намирате някоя тъпа материална к...а, само щот е добра под завивките, и си мислите, че с пари се купува любовта??
това не е любов. това е ''любов'' по сметка.
ако е такъв и твоя случай, ама явно е, щом те скубят здраво, по-добре бягай.
и другия път не я преценяй по креватните изпълнения.

10.   Аз пък си мисля че не трябва да говориш така за родителите на жена си паразити. Говори с жена си по този проблем, но внимавай да не я обидиш и да се скарате да стане още по зле. Можеш да и кажеш че искаш да живеете само двамата. Най лесно е да се каже изгони ги.