Споделена история от Семейство

Да поговоря ли с него
Аз съм момче на 24 години имам по малък брат той е на 10 обаче е доста информиран за възрастта си относно секса та пред няколко дни се прибирам от дискотека и в нас нямаше никой влизам в стая си и го заварих гол от кръста на горе и едно момиче без сутиен и се целуваха в ЛЕГЛОТО МИ аз седя и го гледам и само казах брат ми кво прайш и останах втренчен момичето си събра нещата и се изнизаха по край мен направо изтръпнах по принцип с брат ми сме много близки и той всичко ми казва сега май го е срам дори да ме погледне само ме отминава написа ми бележка да не казвам на нашите и ме попита дали му се сърдя и просто не знам какво да му кажа

Коментари

1.   Трябва да кажеш на вашите

2.   ТОЙ Е НА 10 ГОДИНИ боже мой тез днешните деца нормални ли са, моето първо гадже беше на 16 години еми поговори с него въпреки срама така е най-добре и не го издавай на ваште и най - вече му обясни че е трърде малък да прави такива неща

3.   Ами ще му кажеш най-малкото как да се пазят с девойката, ако реши въпреки тази крехка възраст да прави секс. И в случай, че може де. Направо ми стана смешно, защото на 10 и то момче да се натиска с полуголомомиче, но днес явно акселерацията си казва думата. Така, че не го стресирай човека, че ще вземе да реши, че прави нещо кой знае колко нередно. Обясни му даже и да знае, че все пак не е лошо да порасне малко, ако реши да има предвид, че освен забременяване, така може и някоя болест да си докара, така, че най-добре да ти каже, за да му купиш ако трябва презервативи. Защото ти си по-близко до него от родителите ви и по-добре е да подходиш с разбиране, а не със забрани и поучения.

4.   хехехех споко, поговори с него Обесни му че му е много рано... Нищо неможе да му стане на тази възраст ако спи с момиче.. но му кажи чe Е много малък та той си е дете... Нормално, че това го влече но му е рано... аЗ съм с 3 години по ГоЛЯма... И не съм се натискала така без сутиен и то в чужда стая не се шокирай всичко ще се оправи.. дай му съвет.. за напред.. а.. И УСПЕХ! : ) xD..

5.   Много благодаря за съветите но той просто отказва да говори

6.   Ако стане баща ще си имате провлеми

8.   НА 10, БОЖЕ АЗ СЪМ НА 14 И ОЩЕ НЕ СЪМ ИМАЛА ГАДЖЕ, нз аз аз съм шокирана, но ако бях на твое място нямаше да кажа на родителите си, просто влей малко акъл в главата на братчето си, а и дрего, момичето на колко горе доло е било, нали оки е колкото него пак е шокиращо, но ако е по - голяма, просто нямам думи....
S. I. S.

9.   тя е на 9

11.   Като отказва да говори, ще говориш само ти.. не може така, трябва да му се обясни

12.   Да знам обаче преди малко се прибирам пак в нас нямаше никои той с едно друг пушат цигари не знам кво му стана на тва лапе обаче доста бързо порастна и вече незна то просто не ме слуша не говори с мен просто не знамм

13.   На никой ли не му хрумва, че това е дете и е достатъчно вероятно просто да е било от любопитство? Вашите мозъци с промити, на детето сигурно всичко му е наред. Гледало филмче, пробвало... Много важно!

14.   Няколко неща не ми се изясняват в историята ти. Моля изясни: как така се прибираш от дискотека на обедна дискотека ли ходи? Кога в денонощието се случи, защото като кажеш прибирах се от дискотека и знаем, че си на 24, си въобразяваме, че е станало в 4-5 сутринта. Другото "едно момиче без сутиен""останах втренчен момичето" ако момичето е било на 9 това е голям проблем в теб да се втренчиш в девет годишна.

Та за проблема ти, тъй като вече си направил грешката да стоиш на вратата докато излязат, ще е по трудно. Трябваше да затвориш и да го изчакаш в друга стая да изпрати момичето за да обсъдите ситуацията. Няма нужда да говориш с него, кой знае какво, това което си видял всъщност за тях е игра. Както пробват да играят на полицай, лекар и ексмен така пробват дали могат да бъдат големи като по филмите. Хубаво ще е да го изведеш "по мъжки" и да му обясниш, че има време за тези неща, че всичко в живота си има време, кога да го изживееш и няма нужда от бързане, като ако той иска да ти каже нещо изслушай го.

Била съм свидетел на почти същата ситуация, само, че бяха с дрехи на по 7 години и момчето беше вдигнало краката на момичето под мишниците си и клатеше на сухо /облечени/, тези младежи са вече на по 16години и нищо си им няма. След години разбрах, че всички представи за секс са били само в моята глава.

15.   Не значи аз се прибрах към 9 сутринта нашите вече бяха на работа а аз не се втренчих в нея а просто гледах в земята той въобще спря да ме гледа дори само минава покрай мене питам го нещо не говори мама намери 2 кутии с цигари казах че са мой ии аз го отнесох ааа не бяха мой бяха в стаята на брат ми май пуши сериозно вечее не знам а момичето скоро го видях тя па така се уплаши че като ме видя газ до дупка та относно брат ми държи се се едно е на 14-15 незнам