Споделена история от Семейство

Ямно съм му писнала...
Надявам се няма да ми давате само отрицателни коментари или съвети да зарежа мъжа си, само защото историята ми е негативно настроена.

С мъжа ми сме заедно от 3 години. В началото, когато се запознахме го правихме по няколко пъти на ден. Аз ходех да спя при него и така се случваше. После заживяхме заедно и живота ми подхвана, секса оредя, по едно време имаше периоди, в които ме поотбягваше и го правихме по 2 пъти месечно. После се пооправиха нещата и го правехме по 2 пъти седмично, а сега нещо не се случва.
Едно че напоследък бях в цикъл и заради това, но ми свърши и му правя намеци, а той не се сеща.
Плюс това когато си легнем веднага заспива, а на мен ми се иска да ме целува и го моля да е нежен, но той казва че не може така, когато иска секс е груб и само педалчетата били нежни.

Млада съм, слаба, стегната, тренирам, храня се здравословно, грижа се много за себе си, но... явно съм му писнала.. което той отрича.
Гледам си порно от време на време, но и не се пипам че мрънка... той не се пипал и аз нямам право...

Коментари

1.   От това, което чета маце стигам до извода, че милият ти мъж може да си е хванал някоя. Нали сте семейство бе к'во значи това да няма никаква интимност между вас и да ти обръща внимание само когато иска да те чука. Егати комплексирания мизерник. Само педалчетата били нежни, мухахах. Ми тогава по-добре педал пред такъв смешник. Той не се пипал и ти не си можела. Да бе, да. Повярвахме му. Имаш нужди мацка, задоволявай си ги. Да се радва, че не си си намерила чеп, а само порно гледаш. Макар че аз лично ти го препоръчвам. Пишеш, че си слаба и добре поддържана така че лесно ще си намериш партньор. Ако чак толкова много държиш на неебливия си мъж пробвай ти да го гушкаш и лигавиш, или издебни някакъв момент и му се метни отгоре - той нали го обича грубичко. Ако не стане така седни да поговориш сериозно с него. Ако не промени нищо в поведението си се замисли заслужава ли си да си скапеш най-хубавите години с подобно егоистично копеле, на което не му пука за нуждите ти и не ще да прави компромиси.

Фил

2.   Щом е казал, че само педалчетата били нежни...според мен някой негов приятел му е повлиял. Или нещо самочувствието му куца и иска колкото се може по-грубо(един вид се съредновава с актьорите от порното) така си мисля аз...А дали съм права не знам.

Говори с него. Нацупи се, не го целувай, не го прегръщай...а когато те пита какво ти е, кажи, че и ти ще се държиш като него - безразлично. А ако поиска да правите секс...и можеш да се преструваш добре - престори се на някоя извратенячка, бъди груба с него...един вид накарай го да не му хареса. Макар, че може и секса да му хареса, но според мен, ако го унижиш малко, ще си стане както преди и ще иска и ти да си си същата както преди.... Този номер бих го пробвала, ако можех да се преструвам... Според мен ще свърши работа :]

3.   При мен е обратното, аз си искам ... ама тя е изморена.
Не мога да го отрека: работи по 9-10 часа.
Бъди мила с него, покажи му че го желаеш...и то точно него.
Ще му бъде приятно.
Успех!