Споделена история от Семейство

От изневярата боли
След 20 години щастлив семеен живот съпругът ми изведнъж се промени до неузнаваемост, изобщо не беше същият човек - не се прибираше, отбягваше мен и децата, отбягваше близките ни и приятелите. Ставаше все по-непоносимо докато не разбрах, че има връзка с момиче почти на годините на големият ни син /той е на 42, а тя на 19 години/.

Какво ли не преживях и аз и децата, но нещата не зависеха от нас той беше безчувствен към всичко. Сега сме в развод.

Това е моята история накратко много чувства събрани в няколко реда.

Коментари

1.   Искрено съжалявам! Бъди силна!

2.   Този мъж просто не е бил за теб. Щом след 20 години брак, той е постъпил по този начин, значи или нещо му е липсвало, или просто е търсел разнообразие. По вероятно е, да е второто. За него би било много добре за мине такова недорасло момиченце, на 19 годинки.
При всички положения, ти не си виновна, а само потърпевша.

Знам, че вече става изтъркано, но....времето найстина лекува. След по малко от година, той вече ще се изтрие от съзнанието ти и ти ще си отново щастлива, дори и само с децата си.
Успех!
SFA

3.   Ако толкова категорично е решил, вече има ли смисъл да се борите за семейството си. Помислете дали си заслужава. Погледнете не от обичайния аспект - развод, пробеми с имуществото, а струва ли си евентуалния компромис.

4.   Ти ли не издържа и поиска развод? Погледни го откъм положителната страна. Когато Господ затвори една врата пред нас отваря друга. Успех! Не се плаши! Всичко ше е О.К.

5.   Мисля, че връзката на съпруга ви е обречена. Не позволявайте да ви унижава, вас и децата.

6.   Губещата страна ще е той.
Малка е вероятността момичето с жълто около устата да прекара остатъка от живота си с него.

7.   От авторката:
Благодаря на всички, които писаха наистина имах нужда от вашите коментари и добри думи. Отдавна съм и майка и баща за синовете си, но "това което не ни убива ни прави по-силни'' за съжаление или за добро .....знам ли.

8.   Дам номер 6 казва точно.
Гледай да му вземеш парите ако има, и след това му гледай излагацията.

Мацката ще го зареже, щом осъзнае че се е вкопчил в нея.
накратко, идиота го е треснала критическата

9.   Номер 8: Как може да си такава кучка? Да гледа да му вземе парите .... баси жената си, да не си ми в къщата.

10.   Мила, аз мисля че след време той ще съжалява, ако онази 19 годишна курва с извинение го зарежи ще ти се моли, в краката ще ти лази. Просто бъди силна и само напред не се отчайвай и го забрави той не те заслужава щом е бил такъв егоист и те е оставил! След време него ще го боли, но ако ти се моли не се подавай и го зарежи! Успехх все пак!!! :):):)

11.   A ти номер 9.... естествено че ииииииии парите е хубаво даму вземе, а той като й е "отнел" живота?

12.   Раздялата не боли,боли любовта....

13.   Вземи му парите и къщата и вилата и колата.Вземи на копелето всичко което можеш,зашото това не го е постигнал сам.Остави го да бъде толкова богат,колкото когато се е оженил за теб.Нека тогава 19 годишната мацка да го обича.Дали!?Номер 9 ето ти отговора:на зла круша-зла пръчка.Ти каква жена си-от тия 19 годишни използвачки?Браво №8 мисля същото като теб.Никоя мацка била ня и 19 и 18 и 17 годишна нямя да се разполага с моя труд и пари/тия на мъжа на авторката не са само негови/.№9да не си ми в къщата и пред очите!!!

14.   изневярата, разбирам колкото и да е болезнена, предателството разбирам колкото и да е долно, но това да пренебрегнеш собствените си деца е непростимо! ! !

15.   Бъди позитивна, остави го и той ще се върне при теб. така правят французите. Запа зи си семейството

16.   Ужасно и долно е!!!
Моя мъж 8 месеца работеше в друга държава, там се запознава с момиче на 24 години, което работи като проститутка. Живели заедно, като мъж и жена, а аз тук съм го чакала, без да подозирам нищо. Тя в момента ме тормози по телефона, търси го, обижда. А това как се тормозя аз сега, немога да опиша. Преживявам го мн зле, мнооого. Стреса е огромен, обидата, гнева, всичко!!!! Има моменти в, които мисля, че ще полудея!

Тази жена неможе да ми се опре в нищо, но нали знаете, че мъжете като ги "прихване" с долната глава става старшно. А сега накъде!!! Невиждам знаци, няма път.... Знам само едно, че НИКОГА няма да простя със сърцето!!! А така как се живее и стрували си така? Толкова ме е пренебрегвал като жена, че вече нямам вяра в мъжете, а и като цяло! Света стана мн лош!!!

17.   О-о, скъпа №16, ако ми паднеш, знаеш ли колко бързо ще те успокоя? За няма и седмица ще мъркаш от удоволствие и ще гукаш като влюбена гълъбичка, и въобще ще се чудиш и маеш как си могла да се вкараш във филма, в който си се вкарала, и защо си се самоизмъчвала за няма нищо...

Светът бил лош - той е такъв, какъвто си го направиш. С черногледство, ревност, злоба, голямо его - наистина става "мн лош!!!"

Тогава и със сърцето ще простиш, и вярата в мъжете ще си върнеш... а най-вече вярата в себе си, и прозрението че никой за нищо и с нищо не ти е длъжен, независимо дали ти се води мъж, родител или служител... Също така, че сами си избираме да страдаме или не, и че щастието ни си зависи от самите нас, а не от някой друг.
Хайде със здраве, и дртасни някое имейлче, ако ти е омръзнало да страдаш :)

Модератор - не публикуваме и-мейли, скайпове и фейсбук профили.

18.   Аз съм един който е изневерил на жена си, след 13 год брак, защо го направих, защото съм човек и се влюбих, не че е по красива или по добра, а защото просто заобичах другата, после се разделихме, и живота ме срещна с друга жена. и с нея приключихме след 5 години, сега съм с трета... няма да се върна при съпругата си, защото няма смисъл, нито тя нито аз можем да върнем онова което е било, това е живота... искам да кажа, каквото и да се случи, не се предавайте... а гледайте напред... всичко се изживява...

19.   @Модератор,
Знам бе, Моди, базикам се само... Въпреки това има доста мейли из темите.

модератор - зависи от темите, зависи от субективната ни преценка, за което си носим отговорността. Но профили не публикуваме изобщо. Ако сме направили изключение, то е за мейл, който не е свързан с никакви други профили.

20.   Номер 17... що не си намериш друго място "за бъзикане", дано в живота ти не се случи нищо, което да те извади от контрол, че да се наложи и ти да си споделяш тук.... тогава ще те "видим".