Споделена история от Семейство

Майка ми е истеричка
Здравейте. Искам да споделя моя проблем.

Преди един - два часа майка ми се прибра от работа, докато аз бях тръгнала към местния кауфланд. По едно време тя ми се обади по телефона (още не бях стигнала) и взе да крещи в слушалката "Къде ми е пинсетата за вежди! ". Днес сутринта я използвах и я върнах на мястото и ( сигурна съм! ), докато мама беше в кухнята, но сега тя ме накара да преровя всяко кътче от къщата и не я намерих! Майка ми започна да ме бие, да ме обижда, да крещи и даже ме изкара от вкъщи, постоях отвън 1-2 минути и отвори вратата, пак ме вкара вкъщи - за да ме бие отново.

Разбирам, че и се бе събрало от сутринта, понеже получи фактура за 100 лв. телефон, (но това го обсъдихме. Аз имах още безплатни минути, номерата ми бяха само глобул и въпреки това се беше начислила сметка! И преди ми се е случвало. )Не мога да разбера тази истерия.

Досега съм губила дори телефона си, пак се разбрахме като цивилизовани хора, губила съм дори и ключ, а пинсетата дори не съм я изгубила аз. Просто не знам какво да правя. Заплашва ме, че ще ме изгони от вкъщи и понеже в момента е излязла, се възползвах да напиша това.

Подпис: Smile - face :)

Коментари

1.   Майка ти е имала спешна нужда да се приведе в ред, сигурно е бързала за среща - а ти такъв номер да й погодиш!?
Скрила пинсетата тя, нашата, моля ти се - и айде юруш до Кауфланд! Малко те е била.

2.   Омг да те набие заради една пинсета :Д Абе ти на колко си години?? !? !

3.   Искам само да попитам как така се "случват "сметки от 100 лв.?

4.   абе момче тя майка ти не е добре с гласваа ещо

5.   Номер едно, ти не разбра ли, че момичето е върнало пинсетата на мястото си. За какво и е иначе да крие пинсетата на майка си ? .. Та за майка ти .. определено е била ядосана за нещо, но не мисля, че е редно да изпада в такава истерия. Поговори някой ден с нея и и обясни, че не ти е приятно да се държи така с теб, чак пък и да те бие за такава глупост.

6.   Не четете ли - жената е бързала да излезе. Имала е няколко косъма брада /мустаци/ спешно за махане и затова е подходила истерично и се е вбесила.

40 годишните жени вече всички до една имат по лицето косми и трябва да ги махат, а когато Пинсетата изчезне настъпва драма, все едно Титаник потъва.

7.   Средна възраст- събуди ли се с криво настроение, с такова си остава до края на деня. Нещо и се е насъбрало и това с пинсетата е било явно като последната капка и си го е изкарала на теб. Спокойно, и моята майка минава през това и се държи като моя сестра- взима ми дрехите, гримира се и се лакира (никога не го е правила, защото е много по-красива без грим), купува си постоянно кремове за подмладяване на кожата, кара ме да търся в Интернет за епилации, гримове, кремове, липосукции, диети и т.н. Добре, че и по гаджета не ходим заедно :Д. Просто не могат да приемат, че остаряват и целият свят им е крив. За баща ми пък да не говоря как го преживява :Х. Обаче , това нищо не е, една моя позната пуши трева с майка си.