Споделена история от Семейство

Родителите ми се карат непрекъснато!
Здравейте!
Момиче съм и съм на 16 години. Така сега ще разкажа тук моята история защото вече не издържам ако не споделя с някого!!! Та моите родители се карат почти всеки ден и това вече до някаква степен започва да ми втръсва. Абсолютно всяка вечер има скандали и то все за едни и същи работи пари, заеми и подобни теми.

Добре разбирам ги че адски много работят за да издържат брат ми който учи в скъп университет но вместо да се карат могат да се подкрепят взаимно, защото с караници няма да постигнат нищо. Даже виждам че на мама вече и омръзна от този тормоз но какво да се прави баща ми все пак е адски много твърдоглав. Купува ми всичко което искам така и на брат ми, но всъщност ни го изкарва през носа като започва всяка вечер с караниците, даже вече се срамувам от комшиите ни които ни слушат всяка вечер имало е случаи и сутрин!! Незнам но вече ми омръзна писна ми да ги слушам от техните караници станах по нервна и даже сега ваканцията им заявих че не искам да стоя вкъщи и да ги слушам всяка вечер а да отида при баба и дядо за 1/2 седмици. Даже понякога си мисля ако мен ме нямаше нямаше ли да им е по лесно щяха да издържат само брат ми, а не и мен все пак уча в гимназия и за мен отиват разноски. Мисля си, че живота им без мен би бил по добре. Но не мога да ги разбера поне малко срама нямат ли, не стига че по сели вечери се карат а на другия ден излизат с вдигнати глави сякаш нищо не се е случило, просто вече наистина ми омръзна, понякога даже когато през деня няма никой вкъщи плача защото ми втръсна наистина много! Незнам какво да правя вече...! Моля Ви, дайте ми някакъв съвет, ще ви бъда много благодарна!!

Извинете ако съм допуснала правописни грешки!

Коментари

1.   Казваш че си на 16, а? Миналото лято 16-годишните можеха да ходят на работа в Mc' Donalds, иди да работиш ако има в твоя град, така ще ги подпомагаш, 300-400 лв. на месец няма никак да им се сторят зле! Обаче трябва да е с тяхно съгласие, непълнолетна си, не можеш току-така да започнеш работа. Успех мила, живота е пред теб, 2 години имаш още, дръж се, и после се изнасяй!

2.   № 1 Надали караниците ще спрат ако дъщерята в семейството носи 300лв, това не е решение.